Treść opublikowana przez szakal222
-
Jaki impregnat lub lazurę polecacie do mebli ogrodowych ?
A za 2 lata zacznie sie przebarwiac na twardzielu drewna i tam juz nie bedzie ochrony .bo niestety lakiery nie lubia sie z sekami i innymi twardymi czesciami w drewnie poprostu sie nie wgryzaja. A olej wsiaka wszystko. .prAwda jest taka ze czym nie pomalujezsx i tak bedziesz poprawial co 2-3 lata
-
Włamanie do auta (jak naprawić te uszkodzenia?)
To fakt zabezpiecz lepiej najlepiej jakis ukryty wylacznik zaplonu+alarm
-
Brak reakcji na jakikolwiek bieg...
Poloska lub mechanizm roznicowy. Najprawdopodobniej opcja 1 tyle ze przegub
-
Włamanie do auta (jak naprawić te uszkodzenia?)
Tylko bebenki lub wkladki wymien immo masz cale to nie musisz kodowac
-
regeneracja pompy ZF
Po pijaku 6 godzin z montarzem i demontarzem na furaczu .z przerwami na klina i wyzerke lajt .radze zdjac przod do serwisu latwiej jest pompe zalozyc i zdjac .kupujesz najtansza pompe znormalizowana .czyli standardowa i przekladasz lopaty razem z walkami .kompresorem itd .nie znam nazw tych czesci .ale wyciagasz wszystko co da sie wyjac. I zakladasz z 2 pompy musisz kupic takiej samej firmy jaka masz i jazda.jak cos to pisz na pw dam ci nr tel.i ci wytlumacze
-
Jaki impregnat lub lazurę polecacie do mebli ogrodowych ?
Olej przepalony jest najlepszy .ale to odpada .kup olej impregnujacy do mebli kuchennych .i popraw woskiem na goraco .wytrzyma dlugo.a reklamy klamia
-
regeneracja pompy ZF
Ja robilem oring +bebechy bo zdechla calkiem koszta smiesznie niskie .i swiety spokoj chula .ale pompa kyb
-
Prośba o identyfikację rzeczy czyli kto wie co to jest ?
Jak zwal tak zwal wiadomo o co biega czyli wyjasnione wszystko
-
Prośba o identyfikację rzeczy czyli kto wie co to jest ?
Chodzilo mi wlasnie o gniazdo adapter. W tym ksztalcie.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Jak masz 1.8t to napinacz lancucha rzezi zalej 5w30 np lm lub motul .valwoline filter ori aso i plukanka lm jak bedzie chalasowac dalej miska na glebe i smok do czysczenia i sprawdzenie cisnienia oleju .jak to nie pomorze wymiana napinacza
-
Wspomaganie na zimnym / cieplym
To by popiskiwal .lub by szarpalo wspomaganie .byly by przeskoki
-
Prośba o identyfikację rzeczy czyli kto wie co to jest ?
Zalezy przystawka na powietrze tzw pneumatyczny naped lub elektryk. Ma to wpust w srodku na jakis naped .chodzi mi o gniazdo czy ma
-
Prośba o identyfikację rzeczy czyli kto wie co to jest ?
Najazdowa pila tarczowa do drewna.moze byc pneumatyczna lub elektryczna
-
Korozja błotników w Audi A4 B8
I podszybie nie ma ocynku. A tak oprocz tego nic mi ruda nie pozera
-
Dziwne piszczenie/brzęczenie z przodu
A moze pasek wielorowkowy lub cos w jego osprzecie
-
Demontaż halogenów
Dzieki kolego za poprawke tam nie ma kratki .walnelem gafe sorki
-
Wspomaganie na zimnym / cieplym
Jezeli masz pompe kyb np jak ja w 1.8t to kupujesz np z golfa 4 1.8. Przekladasz wszystkie bebechy i lata ogolem z olejem wychodzi 120 zl zrob to sam. Dasz rade nic trudnego ok. 6 godzin lajtowej pracy
-
Demontaż halogenów
Sciagasz kratke sa 4 zatrzaski na plaski srubokret. I 2 sruby trzymaja lampe. .u mnie w b6 tak jest ale B7 bedzie to samo chyba .ogolnie piec minut pracy
-
Wspomaganie na zimnym / cieplym
Musze zrobic temat regeneracjy pompy wspomagania i pokazac jak mozna zaoszczedzic i miec ori
-
Wspomaganie na zimnym / cieplym
Jak sie nie pieni plyn to na to wyglada
-
Sezon Rowerowy 2016
J mialem kiedys na przod lampke author 3 ledy .dobrze dawala i dlugo swiecila na jednych bateriach .a tyl byle co aby mrygalo
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
Np ja i ile pln bedzie kosztowac ? Bo chyba nie trzy stowy
-
Wspomaganie na zimnym / cieplym
Sam zregeneruj i po problemie
-
Jęczenie przy ruszaniu??
Problem w tym ze czuc taki slizg prawie calkowity . A po chwili pelne klejenie sprzegla
-
Szybko mi ucieka płyn chłodzący
Jeszcze oring termostatu bedziesz mial zaciek na misce olejowej