Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szakal222

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szakal222

  1. A za 2 lata zacznie sie przebarwiac na twardzielu drewna i tam juz nie bedzie ochrony .bo niestety lakiery nie lubia sie z sekami i innymi twardymi czesciami w drewnie poprostu sie nie wgryzaja. A olej wsiaka wszystko. .prAwda jest taka ze czym nie pomalujezsx i tak bedziesz poprawial co 2-3 lata
  2. To fakt zabezpiecz lepiej najlepiej jakis ukryty wylacznik zaplonu+alarm
  3. Poloska lub mechanizm roznicowy. Najprawdopodobniej opcja 1 tyle ze przegub
  4. Tylko bebenki lub wkladki wymien immo masz cale to nie musisz kodowac
  5. Po pijaku 6 godzin z montarzem i demontarzem na furaczu .z przerwami na klina i wyzerke lajt .radze zdjac przod do serwisu latwiej jest pompe zalozyc i zdjac .kupujesz najtansza pompe znormalizowana .czyli standardowa i przekladasz lopaty razem z walkami .kompresorem itd .nie znam nazw tych czesci .ale wyciagasz wszystko co da sie wyjac. I zakladasz z 2 pompy musisz kupic takiej samej firmy jaka masz i jazda.jak cos to pisz na pw dam ci nr tel.i ci wytlumacze
  6. Olej przepalony jest najlepszy .ale to odpada .kup olej impregnujacy do mebli kuchennych .i popraw woskiem na goraco .wytrzyma dlugo.a reklamy klamia
  7. Ja robilem oring +bebechy bo zdechla calkiem koszta smiesznie niskie .i swiety spokoj chula .ale pompa kyb
  8. Jak zwal tak zwal wiadomo o co biega czyli wyjasnione wszystko
  9. Chodzilo mi wlasnie o gniazdo adapter. W tym ksztalcie.
  10. Jak masz 1.8t to napinacz lancucha rzezi zalej 5w30 np lm lub motul .valwoline filter ori aso i plukanka lm jak bedzie chalasowac dalej miska na glebe i smok do czysczenia i sprawdzenie cisnienia oleju .jak to nie pomorze wymiana napinacza
  11. To by popiskiwal .lub by szarpalo wspomaganie .byly by przeskoki
  12. Zalezy przystawka na powietrze tzw pneumatyczny naped lub elektryk. Ma to wpust w srodku na jakis naped .chodzi mi o gniazdo czy ma
  13. Najazdowa pila tarczowa do drewna.moze byc pneumatyczna lub elektryczna
  14. I podszybie nie ma ocynku. A tak oprocz tego nic mi ruda nie pozera
  15. A moze pasek wielorowkowy lub cos w jego osprzecie
  16. Dzieki kolego za poprawke tam nie ma kratki .walnelem gafe sorki
  17. Jezeli masz pompe kyb np jak ja w 1.8t to kupujesz np z golfa 4 1.8. Przekladasz wszystkie bebechy i lata ogolem z olejem wychodzi 120 zl zrob to sam. Dasz rade nic trudnego ok. 6 godzin lajtowej pracy
  18. Sciagasz kratke sa 4 zatrzaski na plaski srubokret. I 2 sruby trzymaja lampe. .u mnie w b6 tak jest ale B7 bedzie to samo chyba .ogolnie piec minut pracy
  19. Musze zrobic temat regeneracjy pompy wspomagania i pokazac jak mozna zaoszczedzic i miec ori
  20. Jak sie nie pieni plyn to na to wyglada
  21. J mialem kiedys na przod lampke author 3 ledy .dobrze dawala i dlugo swiecila na jednych bateriach .a tyl byle co aby mrygalo
  22. Np ja i ile pln bedzie kosztowac ? Bo chyba nie trzy stowy
  23. Sam zregeneruj i po problemie
  24. Problem w tym ze czuc taki slizg prawie calkowity . A po chwili pelne klejenie sprzegla
  25. Jeszcze oring termostatu bedziesz mial zaciek na misce olejowej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.