Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szakal222

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szakal222

  1. Ja tez sie dolacze do pytania jesli mozna .jakie warunki trzeba spelnic .jak szybko to trwa .i jakie sa calkowite koszty od np.1000zl .bo z tego co mi wujek google pokazal sa problemy z tym
  2. ja mialem podobna sytuacje ,i sprawa wisi na sadzie grodzkim ,typ mnie tirem dziabnal prawie czolowa byla ,od nowego roku sie z tym bujami , nie chce sie przyznac ja mam swiadka i jego nr . i dalej syf
  3. Jak uniesiesz auto wolno krecic kiera .a co do napraw to racja.i z tym wyciekiem sprawdz oring termostatu ja tak mialem
  4. Ja u siebie wczoraj wymienilem bebechy pompy i wspomaganie wrocilo koszt . Pompa 80 zl. Olej maxxus zielony 45 za litr
  5. Kiedys sprawdze ile mam .i pewnie sie przeraze
  6. Ja mam poczatek seri 2001r i jest 150
  7. U mnie tez pomoglo na tydzien.qymiana oleju pomoze w niektorych przypadkach .u mnie wiem ze pompa nawet lezy i czeka dawca .
  8. To dobrze .znaczy plyn nie mial swoich parametrow i to byl problem .ja u siebie nic nie robilem pogoda nie dopisala
  9. Google :rolleyes:szukalem opisu naprawy usterki i znalazlm tu
  10. Szkoda chlopa tyle osiagnal i tak zginal
  11. u mnie w b6 nic nie gnije nawet blotnik bez farby prawie rok i nic.tylko na grodzi przy pedalach
  12. to chu... bo w pracy nie popijesz .pokusa duza.a i jeszcze do domu trzeba wrocic jakos
  13. Czyli co ? Pewnie ten co cuś mątuje produkuję alkohol:polew::polew::polew: lzy ksiezyca ?
  14. szakal222 odpowiedział(a) na Couguar27 temat w 1.8T
    sprawdz weze przy podstawie filtra oleju
  15. iplyn moze pomoc ja osobiscie leje maxxusa za 45 litr to samo pewnie co febi zielony mineral klasa g02000 jakos tak.a jedyne co ci sie moze pogorszyc to zniknie wspomaganie.najpierw na wolnych obrotach .a pozniej coraz wyzszych nie bedzie .przypadkiem nie upalales ?baczki latanie bokiem itd.? u mnie to pompe uwalilo juz 2 raz
  16. szakal222 odpowiedział(a) na Couguar27 temat w 1.8T
    sa 2 srubki do bloku ,jeszcze rurka od termostatu ktora moze przepuszczac.
  17. pompa ,albo magiel ,u siebie bede robil pompe w niedziele o ile fura wystygnie zrobie fotki, i pokaze jak przyciac na kosztach zobaczysz porownasz czy sie oplaca ,u mnie bylo tak samo i teraz nie mam wspomagania
  18. ustawienia fabryczne zrob
  19. zainstaluj jeszcze raz z google play .ale wczesniej odinstaluj biezaca wersje
  20. o ile sie nie myle powinno byc 880obr.min. co ci powiem zrob co napisalem bo i tak bedziesz musial
  21. niewiem czy sie tak da w reu .idz do polityki albo gdzies do urzedu bedziesz usatysfakcjonowany
  22. jak masz ksiazkowe ok.900 obr. min. to nic nie ruszaj .najpierw wymien plyn wspomagania .jak nie pomoze to pompe wspomagania .bo i tak z czasem sie pogorszy .nie stosuj polsrodka tylko usun awarie
  23. mylisz sie dzisiaj z jeleniej gory .do krobicy przez szklarska porebe.swieradow zdroj .czyli gory.mialem 7.7 Zero postoji. ok 80km/h do 130. wiec da sie bez mulenia
  24. zgadzam sie. jezeli mowimy jak ktos turystycznie lata .bo do czegos wiecej to warto
  25. cyjanopan .czy kropelka sie nie nadaje. klej szewski .butapren lub klej do butow .i nie zapomnij przeszliwowac jakims papierem sciernym.a na przyslosc kup sobie zestaw naprawczy do detek w rowerowym

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.