Treść opublikowana przez szakal222
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
jestem z jeleniej . nedza z tymi spotami a ja nie bede jezdzil moim poturbowanym a4. bo bede krytyki sluchal
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
malo chetnych
-
wycieraczki bosch czy valeo???
panowie poszukajcie na gieldzie lokalnej sa ludzie ktorzy tym chandluja. ja tak kupilem jakis zamienik. cena okolo 60 do 70 zl mam juz rok i chwale sobie
-
[B6 AWX] Brak zasilania prawych drzwi
tak
- Cięzko kreci.
-
Dom pasywny, szkieletowy...Ktoś ma? widział? opinie!!
wybuduj drewniany osiagniesz zadowalajacy efekt
-
[B6 AWX] Brak zasilania prawych drzwi
po drugiej stronie slupka w kabinie masz zatrzask kosrki.ciezko to pozniej spiac jak nalezy
-
Niewidzialna wycieraczka - problem z mażącymi wycieraczkami
myc dobrym odtluszczaczem. lub ja wymienic szybe
-
Niewidzialna wycieraczka - problem z mażącymi wycieraczkami
tej niewidzialnej wycieraczki zreszta jak w temacie.a tak swoja droga ciezko sie tego pozbyc najpierw prubowalem perchydrolem ale zwatpilem
-
Niewidzialna wycieraczka - problem z mażącymi wycieraczkami
u mnie tez mazalo pozbyl sie benzyna ekstrakcyjna
-
Interfejs iVAG V-scan Android
do autora : lobiles logi tym ?sa jakies ograniczenia wzgledem zwyklego vaga
-
Wypięty lewarek skrzyni biegów??? Brak możliwości wpięcia biegu...
jak wyzej sprawdz bo na wybierakach maly luz robi roznice ---------- Post dopisany 07-02-2014 at 01:35 ---------- Poprzedni post napisany 31-01-2014 at 09:39 ---------- i jak zrobione .?co sie sypnelo ?
-
w czasie jazdy grzeje, na postoju wieje zimne
myslalen ze tyle ma nic nie musisz rozlAczac oprocz elektryki lamp i spryskiwacza lamp
-
w czasie jazdy grzeje, na postoju wieje zimne
ja tez wymieniam z kazda wymiana rozrzadu .ze ona 200 tys wytrzymala to cud
-
w czasie jazdy grzeje, na postoju wieje zimne
no to wnioski wysnuj sam
-
w czasie jazdy grzeje, na postoju wieje zimne
tak bo zpchanie to znikoma sytuacja .musi otworzyc sie termostat do testu .i musisz trzymac na wysokosci wejscia wezyka.wiec rozgrzej auto .czytaj daj mu w dupe .popaluj go na postoju troszke .zeby sie termostat otworzyl .ja tak sprawdzilem pompe i bylo padlo
-
Interfejs iVAG V-scan Android
kwestia czy dziala
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
tam mnie nie bylo jeszcze:D ale i tak wole kope i jazde po lasach miedzy drzewami obok stoku. tylko musi byc snieg a tu braki
-
Interfejs iVAG V-scan Android
no ciekawe .ja tez czekam
-
w czasie jazdy grzeje, na postoju wieje zimne
przeczytaj od poczatku ten watek. napisalem jak sprawdzic
-
Stuki przy hamowaniu i skrecie.
jedz na stacje diagnostyczna wytrzepia ci fure to tylko 30zl a bedzie latwiej
-
Przekładka silnika i osprzetu z Anglika
kup angola i przeloz wiekszosc czesci do przekladki odzyskasz z twojego.a reszta do zyda
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
charahov lub spidveymlyn fajne stoki
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
jedyny stok zeby pojezdzic to kopa a tylko dolne czesci czyne sa na niej nedza
-
Przekładka silnika i osprzetu z Anglika
tak a pozniej 2in1 i 4 slady szanuj zycie