Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tobike

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tobike

  1. Z tego co widzę przepływka mocno tnie dawkę.
  2. ruszałeś przewody podciśnienia? jeśli tak to musisz sprawdzić zaworek zwrotny biało-czarny między filtrem powietrza a turbiną, lub jeśli go nie ruszałeś kup dużą strzykawkę w aptece i sprawdź czy gruszka jest szczelna i czy sztanga się rusza, albo z grodzi bezpośrednio podciśnienie daj do turbo. N75 jest sterowany impulsami więc ciężko tam zmierzyć napięcie.
  3. pompa jest od strony pedału a wysprzęglik w skrzyni biegów, przed robotą zaopatrz się w zestawy naprawcze, to koszt 30zł i wymień gumki, oba elementy się zużywają i nie wiadomo który jest uszkodzony.
  4. Ja skręcam trochę inaczej, dokręcam na tyle żeby nie dało się wyczuć luzu na tarczy lub był minimalny.
  5. Łożyska wałka głównego w skrzyni maja luz, lub źle złożony docisk i łożysko oporowe.
  6. zrób to w dwie osoby trzeba wpychać wkrętak między miskę a główkę śruby i odkręcać w tym czasie, do momenty aż załapie gwint. Jak się nie uda to wymiana miski ale z olejem to załóż jakiś płaszcz deszczowy bo się upierdzielisz cały.
  7. I tak musisz spuścić z niej olej. Przekręciłeś korek i ja bym go czymś podważał i próbował odkręcić. Może uda się naprawić gwint miski albo jak jest cały to śrubę spustową wymienisz. Żeby ściągnąć miskę trzeba belkę odkręcić.
  8. Ty masz quatro czy ośkę? W quatro dokręca się łożyska jak z przodu czyli na chama, w ośce łożyska dokręca się z lekkim luzem mowa oczywiście o tyle.
  9. kolega piszę że komputer żąda 470 na wolnych i tyle podaje więc mi to wygląda na programowe usunięcie. Zrób loga statycznego 003 i dotknij pedał gazu po włączeniu logowania.
  10. nie wiem jak powinno być w twoim silniku ale chyba masz kąt wtrysku za wczesny, może koledzy coś podpowiedzą.
  11. turbo daje dobre ciśnienie, takie jak żąda komputer ale przepływka pokazuje więcej niż komputer żąda. w logu 008 widać że przepływka jest sprawna bo nie obcina dawki paliwa. Może wszystko jest ok. drżenie auta może być spowodowane czymś mechanicznym może napędem. Na postoju też drga przy 1600?
  12. masz pełną wersję vaga?
  13. Mechanicznie (ręcznie) poruszać sztangą i ocenić czy pracuje ciężko.
  14. Zrób logi bo liczby bardziej przemawiają niż opis. z twojego opisu to mogą być jakieś problemy z EGR, chyba że zaślepiłeś go.
  15. Turbo lekko przeładowuje więc pewnie kierownice w turbo się lekko zacinają. Najpierw mechanicznie je rozruszać potem dynamicznie pojeździć i powinno się poprawić.
  16. Przepływka mierzy za dużo powietrza a ciśnienie doładowania jest stabilne, nie wiem jak to zdiagnozować, może koledzy pomogą.
  17. Jak filtr był wymieniany to przeczyść przepływkę i zloguj jeszcze raz. Ja demontuję ją z rury i w benzynie ekstrakcyjnej delikatnie pędzelkiem z długim włosiem.
  18. Ten chaos po puszczeniu gazu mogłeś usunąć . Przepływomierz tnie dawkę paliwa powyżej 3,5tyś obrotów i turbo lekko przeładowuje przy 3,3-3,4tyś i jednym logu a w drugim od 1,8-2,4tyś.
  19. jak mocno kapie to wymień uszczelki, jak jest na opaskach to skręć mocniej.
  20. Rzęzi przy wciśniętym sprzęgle? Mogłeś trafić na wysłużoną skrzynię, sprzęgło zakładałeś nowe? Sprawdź stan oleju w skrzyni jeśli go dużo brakuje to łożyska dostały po tyłku.
  21. To angielskie lampy tylko zdjęcia zrobiłeś odwrotnie bo przesłony powinny być na górze. Jeżeli nie ma przestawnej przesłony to należy rozebrać soczewkę z odbłyśnikiem i odwrócić przesłonę.
  22. EGR wygląda na zaślepiony programowo. Przepływka zaczyna od 3360 ciąć dawkę paliwa, jak nie była czyszczona to przemyj ją. Turbo delikatnie przeładowuje ale w BS 011 masz niskie wskazania ciśnienia (mniejsze niż u mnie). N75 można też przeczyścić albo zamienić z N18 na chwilę. Jeżeli masz katalizator to wydaje się że turbo wstaje poprawnie ale możesz zrobić osobno 003 008 011 dynamiczne

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.