Treść opublikowana przez Tobike
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
Ten S4 wymiata na śliskim ale tak się zastanawiam gdzie wszedł ten trzeci torsen?, wiadomo jeden w skrzynie a drugi w dyfer w moście. Swypnięte z S2 przez TapaTalk4
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
Macie może ujęcie z boku, jak koła pracują? Swypnięte z S2 przez TapaTalk4
-
problem z połączeniem z poduszkami
Jak raz się łączy a raz nie to kabelek jest pewnie winny, albo konfiguracja złącza w kompie i programie, pobaw się z próbkowaniem i skonfiguruj porty dobrze.
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
Tu filmik z V8: Na śniegu jak tylnonapedowiec. Ciekaw jestem co by dał drugi torsen z przodu
-
problem z połączeniem z poduszkami
spróbuj innym programem np. vag com 3.11en tylko pełną wersją bo to może być wina programu lub kabelka, pomijając oczywiście uwalony sterownik poduszek co jest w tym przypadku bardzo prawdopodobne.
-
Świeci się kontrolna ABS oraz wykrzyknik (nie zawsze)
płyn sprawdzałeś w zbiorniczku (hamulcowy) może jest za mało
-
Prośba o analizę logów
Te zawory się łatwo czyści, ja w swoich dodatkowo zrobiłem polerowanie sworzni i jakąś oliwkę która nie zniszczy membrany.
-
Prośba o analizę logów
W BS widać że zawór długo steruje sztangą zanim ciśnienie się ustabilizuje
-
Silnik kopci czarnym dymem
Zrób logi i umieśćw dziale diagnostyka. Jak kopci na czarno to dostaje za dużo paliwa i nie może go spalić.
-
Audi A3 ASZ problem turbo? kopci na biało
odma może puścić olej w dolot więc po procesie spalania w cylindrze nie wyglądał by tak jak ten z silnika wydech był czyszczony z oleju? bo zapewne musi się wypalić teraz, ubywa oleju z silnika?
-
Błąd Air Bag
Kodowanie widać w okienku jak się podłączysz do sterownika pod numerem sterownika airbag Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalk 4
-
Błąd Air Bag
Sprawdź kodowanie sterownika i taśmę w kierownicy. Swypnięte Topatalkiem GT-I9100
-
Błąd Air Bag
Przesuwałeś w tym czasie fotele? Jakie masz kodowanie sterownika airbag?
-
sprawdzenie tylnych amortyzatorów
gazowo olejowe się wysuwają, olejowe pozostaną w pozycji w jakiej się je zostawi.
-
Brak połączenia Vag ze sterownikiem ,przy zapalonym silniku.
Spróbuj na włączonym zapłonie jak się połączysz odpalić auto bez odłączania vaga.
-
wymiana oleju
Korkiem zawsze spuscisz więcej niż byś chciał grawitacja zrobi swoje, pozatym się pobrudzisz i to mocno. Swypnięte Topatalkiem GT-I9100
-
wymiana oleju
w którym miejscu na miarce masz poziom oleju? ponad zakreskowane czy ponad zagięcie bagnetu?
-
Wysprzeglik/sprzeglo w audi a4
Zadko się zdarza żeby wysprzęglik zablokował się na wciśniętym sprzęgle, jeżeli obroty ci rosną a auto nie przyspiesza to tarcza i docisk są już zużyte. Nie zaszkodzi jak odpowietrzysz sprzęgło i sprawdzisz czy pompa i wysprzęglik działają poprawnie.
-
Prowadnice tylnych zaciskow
Napisz kolego czy nowe jarzma pomogły na telepanie autem.
-
[B5 AFN] Olej w wężu odmy
po 10 latach można ją wymienić, w środku jest zawór który puszcza opary jak się zrobi ciśnienie w silniku
-
Czyszczenie / Wymiana kolektora ssącego
kolektor awx nie ma wyjścia na egr jak w seryjnym. nagar z silnika to albo zdemontować głowicę albo kręcić wałem i po kolei każdy cylinder jak zawory się zamkną.
-
Prowadnice tylnych zaciskow
trzpienie mają taką budowę że są podpiłowane i wyglądają jak kwadratowe, więc podejrzewam że wymiana na nowe nie rozwiąże twojego problemu. felgi masz oryginalne, jak nie to czy na pierścieniach centrujących?
-
(touran) zgrzyt skrzyni przy zmianie biegów
jak na zimno to się dzieje to pompa sprzęgła lub wysprzęglik, odpowietrz najpierw układ.
-
Wentylator nadmuchu
Nie, pęd powietrza jest w przeciwną stronę i kształt obudowy też może być odwrócony. Jak chcesz kupić to taki jak powinien być.
-
Stukanie po przekroczeniu 160km/h
Sprawdź czy masz koła dobrze dokręcone i w drodze powrotnej nie przekraczaj 160km/h , wątpię żeby ktoś znał sprawdzonego mechanika tam a i naprawy przez nich zrobione mogą być kosztowne i nie trafione.