Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

feniks

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez feniks

  1. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bry w ten piękny słoneczny dzień, a tak na poważnie po raz 1457785 będę bixa wyciągał. Dziad się nie poddaje i ciągle paruje Wysłane z mojego GT-I9070
  2. Jak coś, to w Pieńsku mogę polecić Wysłane z mojego GT-I9070
  3. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Aż swoje dzisiaj obejrzę Wysłane z mojego GT-I9070
  4. mam tak zrobione jak Kris i nic się nie dzieje Wysłane z mojego GT-I9070
  5. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bry ale lipna pogoda.
  6. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bry Wysłane z mojego GT-I9070
  7. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    u mnie siedzą valeo od XII 2012, świeżo po założeniu, kierowcy po środku nie zbierała, ze dwa razy ją powyginałem i po dziś dzień ładnie zbiera
  8. U mnie dodatkowo chcieli tłumaczenie papierów od zjazdowych tablic. Wysłane z mojego GT-I9070
  9. feniks odpowiedział(a) na Killer1984 temat w 1.6
    Wyczyść przepustnice i jeżeli jest wymagana w b5 to i adaptacja. Wysłane z mojego GT-I9070
  10. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bry Wysłane z mojego GT-I9070
  11. ciut za daleko - praktycznie Bolesławiec
  12. marktkauf: http://static.edeka.de/media/handzettel/NORDBAYERN/MARKTKAUF_OST_FISCH_GOERLITZ/index.html obok niego masz aldi https://www.google.pl/maps/place/ALDI+G%C3%B6rlitz-K%C3%B6nigshufen/@51.1706579,14.968142,17z/data=!4m2!3m1!1s0x4708ddb727ccba8d:0x1a2fccbca5df2c0a
  13. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bry Ciężki pierwszy dzień po urlopie. Wysłane z mojego GT-I9070
  14. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  15. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    heble na aucie?Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 Na aucie, pylą jak sk..syn Wysłane z mojego GT-I9070 Ferodo mają warstwę na początku po to aby się ladnie uzlozyly. Po 500km przestaną pylic:wink: Ale hamuje mordo chociaż? Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 hamuje, hamuje, aż mordą po asfalcie szuram dziwnie to nowe forum cytuje
  16. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    heble na aucie?Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 Na aucie, pylą jak sk..syn Wysłane z mojego GT-I9070
  17. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Właśnie zmienia mi znajomy licznik wszystko ok i lipa tylko z webasto nie widzi nowy, brak komunikacji! Ma ktoś może pomysł? Wysłane z mojego GT-I9070
  18. Spróbuj cleanerem duraglossa Wysłane z mojego GT-I9070
  19. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wstawać Śpiochy i w drogę, 320 trzeba dotrzeć Wysłane z mojego GT-I9070
  20. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wchodzą tylko cza się namęczyć
  21. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czasem ktoś w Ustroniu Morskim nie plażuje, do soboty? Wysłane z mojego GT-I9070
  22. Że tak się wtrącę, zestaw od Tomnika by Wam nie podszedł? Cena może większa ale moduły profi. Wysłane z mojego GT-I9070
  23. Megs tylko wypełnia przy ręcznej robocie na vagach niestety. Wysłane z mojego GT-I9070
  24. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Trochę mi się kurier ociagal ale wiedziałem ze nie ma ciśnienia:wink: Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 Wandej podrzuć nr tel na PW to zrobimy deal (przekrece po 16) Wysłane z mojego GT-I9070 telefon masz w podpisiemalo widoczny ale jest ---------- Post dopisany at 11:00 ---------- Poprzedni post napisany at 10:33 ---------- bylo audi myte w srodku teraz mesiek :shock3::OMG::wtf::wtf::wtf::wtf: Ja tam nigdzie jego tel nie widzę Wysłane z mojego GT-I9070

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.