Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

feniks

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez feniks

  1. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ot co. Dlatego leje na AC póki co. Mimo wszystko są pozytywy tego włamu. auto od dzisiaj będzie garażowane bo udało mi się uporządkować garaż który służył jako magazyn części przez 12 lat Teraz moge tylko pluć sobie w brodę dlaczego wcześniej tego nie zrobiłem pitolenie bez przeproszenia, w PZU masz mini casco(w każdej chwili można wykupić - nawet na strucle dwudziestoletnie), za jakieś 200PLN rocznie, gdzie obejmuje kradzież auta i włamy z uszkodzeniami na kwoty powyżej 500PLNów
  2. pakotomasz gliptone mleczko jest dość mocno wydajne: 5 foteli +kanapa+boczki+2kiery izeszło ~30% przy podwójnym smalcowaniu środek do czyszczenia -na 2 fotele mega zapuszczone 40% zużyłem, gdzie na całe CCCO (2fot,kanapa,boczki,mieszek,kiera) jakieś 20% zeszło podsumowując, wszystko zależy od stanu obecnego
  3. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie ma ktoś na zbyciu ICka 8E0145805S sprawa dość pilna (3,14erdolony plastik od kierownicy powietrza dziurkę sobie wydłubał)
  4. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zapytam:decayed: przy okazji podpytaj czy jej 32j, jeszcze się nie powiększyły od ostatniego spotkania ze mną
  5. jeśli w deszczu/mgle masz zamiar jechać to sobie podaruj-tragedia, poza bielszą barwą strumienia świetlnego nic nie oferują ciekawego
  6. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wladi a gdzie robiłeś Hidserwis - xenony naprawa przetwornic i oświetlenia LED Przetwornice. Przetwornica led i zapłonniki - Naprawa
  7. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Padła mi przetwornica od Bixa(nówka założona) i mam pytanko: regenerował ktos uszkodzone? (na zapas bym zostawił, tylko czy jest sens - stara z 09.2003)
  8. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Oo, w moich rejonach byłeś Ale te promy to porażka co:whistling: W sezonie sie stoi po 3 godziny żeby się przeprawić... do byłem trzeci, na powrotny pierwszy kolejka na wjazd jak wracałem miała 2km Uploaded with ImageShack.us
  9. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    domin79 ostatnio przy zbyt energicznym wjeździe na prom (po tej tarce wjazdowej) w Świnoujściu wyskoczył mi: 01217-Side Airbag Initer: Driver Side coś tam z za dużym napieciem (kasowanie pomogło) za-kołysało mnie wtedy z fotelem i doszedłem do wniosku, że najwyższa pora paru kg się pozbyć by poduchy w aucie nie strzeliły
  10. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Artur82 sprawdź taśmę kierownicy - gdybam
  11. Griffe obecnie mam na zimę Coli, na lato kupiłem Reda i zadowolony nie jestem(poza zapachem i aplikacją), po Coli lakier ma głębszą barwę, mój kolor to szary LX7Z, do tego czasem PB QD+ prysnę, jakbyś mógł podać coś ciekawszego w na lato pod ten kolor (w rozsądnej $ - do 200PLN)
  12. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ech... dzisiaj pod marketem jakiś gostek w golasie b6 miał (obczajałem parę minut auto i nic poza grilem nie miał ciekawego) - nie zdążyłem dziada zapytać o zamianę
  13. Moje skromne, na foto brak: ręczników, fibr, aplikatorów, glinki, rękawicy, dozownika, wiader, itp.
  14. Kto w Jelonce zapier..ala S4 B6 kombi rej DW... ładnie po podwójnej ciągłej wczoraj poszedł
  15. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dobrze Ci się wydaje
  16. tylko 8h roboty - jednorazowa akcja w sierpniu, a coli do stycznia dawało radę (i felcia odjechała do Karpacza) czasami dobrze jest dorwać nie swoje auto - można spokojnie potestować różne specyfiki, szczotki, skrobaczki (murska do szyb ideał ale lampy rysuje )
  17. Przedstawię pacjenta - awaryjne/zastępcze auto, od nowości w rodzinie, 96r ponad 200 000km Felicja kombi, nie myta od dawien, od 2 lat pod chmurką stoi. Przy niewielkim koszcie poprawiłem z lekka wygląd auta. Środki użyte: znaleziony w piwnicy fotel kierowcy 2 wiadra z Lerła Merlina szampon Sonax (obecnie do CCCO Megsa używam i jest zaje..ty) myjka Nigrin mikrofibra rękawiczka 2w1 na owady AUTO FINESSE CITRUS POWER (z owadami dobrze sobie radzi, szkoda, że ze smołą słabo/wcale) polerka/cleaner DURAGLOSS 652 PRE CLEANER wosk Coli (kurzołap ale mega trwały) mnóstwo roztworów APC POORBOYS WORLD (bardzo dobry - niezastąpiony w kuchni - idealnie czyści ruszt grila ) wiele mikrofibr i niezniszcalny Zelmer Meteor (zapełnione 1,5 worka) szyby umyte Pelikan'em do LCD a później potraktowane Rain-Xem (posiadam Autolym Fast glass - ale nie polecam szału ni ma) na kokpit poleciał AUTOBRITE PINK SHEEN Stan przed walką Uploaded with ImageShack.us No to zaczynamy By feniks79 at 2012-07-31 By feniks79 at 2012-07-31 By feniks79 at 2012-07-31 I efekt finalny- szału nie ma - wiel plam po lakierach, utwardzaczach, klejach - jest nie do ruszenia, pomijam oczywiście wszędobylską rudą koleżankę By feniks79 at 2012-07-31 By feniks79 at 2012-07-31 By feniks79 at 2012-07-31 By feniks79 at 2012-07-31 By feniks79 at 2012-07-31 By feniks79 at 2012-07-31 By feniks79 at 2012-07-31 By feniks79 at 2012-07-31 Więcej nie zdąrzyłem uchwycić - deszcz mnie przegonił, zapobiegawczo dach i maska dwukrotnie poColiowana. Fotki nie uwzględniają potraktowania plastików czarnidłem Autolandu (obecnie mam Auto F i jest 100razy lepszejszy). Dywaniki jak i pedały zostały w późniejszym terminie potraktowane APC Wieczorem dodam fotki odświeżenia foteli przednich w Chevy TranSporcie potraktowane 2 miesiące temu Gliptone z porównaniem nie ruszanych do dzisiaj (nie mam siły się zabrać za pozostałe - za dużo siedzeń w aucie Teścia a chciałem wprawy nabrać przed czyszczeniem w CCCO)
  18. Ale pitolicie za przeproszeniem, miałem 4 lata philipsy xtrem i nic się nie działo z odbłyśnikiem. Co innego jak się kupi jakieś czajna made w tesco +90 lub nie 55W a więcej niż zaleca producent lampy. Co do Blue Vision od Phlipsa przerabiałem je i po pierwszej jeździe w deszczu je wywaliłem, dawały "białe" światło ale tragicznie słaby strumień. I nie przesadzajcie z kwotą 180PLN za żarówki - za jedne jak i drugie w stówce się zmieścicie. A sam ksenon to pikuś: lampy 400PLN(minimum), palniki 300 nówki, samopoziom, spryski(i zbiornik) i dopiero bez obaw o utratę dowodu można jeździć. A dla autora wątku powtórzę kup a będziesz Pan zadowolony: Philips X-treme lub Osram Night breaker
  19. na 1BE mi to wygląda, przy seryjnym zawiasie będzie lekko kozą 17 zalatywać
  20. wszystkie blue będą jeszcze słabsze światło dawać, jak chcesz mocniejsze światło to: Philips X-treme (BDB ale cena w okolicy 90PLN) Osram Night breaker (cena 70PLN strumień prawie jak w Philips ale trwałość słabsza) Tungsram ultra 90% (cena 40PLN ale minimalnie słabsze światło i trwałość na maksymalnie naście tys. km)
  21. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    bez różnicy
  22. po gliptone jest gładka/śliska
  23. Autobrite Pink Sheen 0.5L - pólmatowe wykończenie na plastikach - Tworzywa sztuczne używam i jest ok, coś go nie ma dostępnego, zapach mi nie odpowiada jest taki chmiczny z nutką syropu dla dzieci plam nie pozostawia, kurz przez ładne parę tygodni się nie zbiera i co najważniejsze jest matowy-deska w szybie się nie odbija jak pink się skończy na PB natural look przejdę, czytając opinie o wiele lepiej się sprawdza POORBOYS WORLD NATURAL LOOK 964ML - EFEKT SATYNY - ShowCarShine - Detailing Shop
  24. znalezione dawno temu, nie mam pojęcia co do A4 p&p pasuje ale mniej więcej 20PLN za moduł Dedykowane Moduły LED Oświetlenia Wnętrza : Oferty specjalne - Najwieksze forum uzytkownikow aut Volkswagen Golf -
  25. ale to jest typowy na zimę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.