Treść opublikowana przez feniks
-
Ramiona i wycieraczki AERO
jak coś to mogę pstryknąć fotkę po południu i wrzucić
-
Ramiona i wycieraczki AERO
- Ramiona i wycieraczki AERO
Same pióra mają nr 4B0 998 002 Wychodzą w serwisie sporo, ale Bosche i inne nie mają do nich startu moim zdaniem załóż Valeo i powiedz czy różnicę widzisz(tak, to jest to samo, co ori CCCO)- Czy to normalne wskazania temperatur?
temperatury ok sprawdź termostat- Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
mistrz prostej- Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam, intersowałby mnie cena za komplet Sachs: sprzęgło dwumas łożysko do AVF'a (prod09-2003 z Q) jak i to samo ale dla silnika BRD- Ramiona i wycieraczki AERO
osobiście zraziłem się do Boscha - miały tendencję do schodkowania na szybie- Ramiona i wycieraczki AERO
Schuppen kup valeo vm302 (to samo co ori)- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Jako małą ciekawostkę podam, jak rozróżnić allegrowe leżaki od nowych baniek Liqui Moli TOP TEC 4100 5W-40 obecnie spełnia normy VW 505 01 gdy jakiś miesiąc wcześniej było - rekomendowany dla 505 01 http://www.liqui-moly.de/liquimoly/mediendb.nsf/gfx2/3700%20Top%20Tec%204100_EN.pdf/$file/3700%20Top%20Tec%204100_EN.pdf podsumowując pojawił się nowy gracz na rynku z odpowiednią normą dla PD- Jakiego użyć preparatu?
polecam zestaw gliptone z pędzelkiem, szczoteczką, wczoraj czyściłem amerykańca z jasno szarą skórką i jestem w szoku (niestety fotek przed nie robiłem)- Uciąg na haku holowniczym jakie auto ile moze.
A4 B6 1.9TDi z Q 1800kg, nich ktoś poda dla FWD w A4 B6 dla porównania- Gaz drożeje?!!
LPG a gas do kuchenki/pieca to inna bajka. za wiki LPG uzyskiwany jest jako produkt uboczny przy rafinacji ropy naftowej. Niewielkie jego ilości otrzymuje się także ze złóż gazu ziemnego, zwykle na początku uruchamiania nowego odwiertu.- Sprzęgło + dwumas a podniesienie mocy
Blachu i tu jest pies pogrzebany, czy faktycznie pasuje?(nie znam się i nie wiem jakie dane porównać) bo jedynie gdzieś tam, ktoś tam, podobno zakładał, a na forum A4 nikogo nie znalazłem z opinią- kupić AKUMULATOR ori,czy większą pojemność?
spknet kod z wlepki lub na altku od strony grodzi powinna być naklejka- Sprzęgło + dwumas a podniesienie mocy
Cordii chcę zacząć od softa(a później się zobaczy) bo Q pożera moc niemiłosiernie mam zamiar wymieniać sprzęgło+dwumas i chciałem przy okazji zamontować od mocniejszej wersji PnP zestaw jakiś, bez zabaw z obijaniem/wzmacnianiem, itp (czasu nie mam na zabawy z wysyłkami)- kupić AKUMULATOR ori,czy większą pojemność?
troszkę to nieczytelnie napisałeś, nie wiadomo czy o alternatorze 140A czy aku 95Ah obstawiam, że u autora max 120A alternator i tutaj raczej bym się nie pchał w 95Ah aku, a raczej jakiś 80Ah max 85Ah bym kupił- kupić AKUMULATOR ori,czy większą pojemność?
jak będziesz miał altek 140A to nie ma problemu- Sprzęgło + dwumas a podniesienie mocy
Witam, przeszukałem tematy ale nie znalazłem odpowiedzi na pytanie, jakie sprzędło z mocniejszej wersji można założyć do AVFa z Q. Obecnie silnik seria ale już plany na stopniowe podniesienie mocy. Jedyne co do tej pory wyszukałem (na forum passata) to, że podobno można cały zestaw z BRD założyć i szukam opinii czy ktoś się w to bawił w A4 B6? I jakie opinie. Ewentualnie jaki zestaw zastosować poza serią. Obecny dwumas zaczyna dawać o sobie znać niestety- Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
sprawdziłem aku u mechanika i słabiutko 32% naładowania (prostownik podpinałem wczoraj i po 4h dał znać, że niby pełny) dzisiaj jadę się zorientować w cenach i zakupić a co do eksploatacji webasto, coś trzeba czyścić/sprawdzać przed/po sezonie?- Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
Panowie powiedzcie(sorki za laickie pytanie) czy działające ori webasto mocno zużywa aku?(dziennie robię min 2 x 15km a pod maską wciąż ori aku z 2003r) i czy trzeba coś czyścić/wymieniać chodzi mi o obsługę "serwisową" co jakiś czas?- [B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
Kshyhu87 pytaj autora czy już zamontował (u mnie są ori więc nie pomogę)- Spryskiwacze mgiełkowe
adadur delikatnie coś tam płynu jest po pierwszym pociągnięciu, jednak szybko trzeba drugi raz machać, by wycierek nie zniszczyć- Spryskiwacze mgiełkowe
adadur u siebie mam dysze 3-stru. i nie uważam, że są dobre, zastanawiam się nad przejściem na mgiełkowe i powinno być lepiej. Przy 3 stru. występuje dość długie opóźnienie po pociągnięciu manetki i trzeba uważać, by lamp przy okazji nie opłukać niepotrzebnie, dopiero drugie pociągnięcie powoduje pojawienie się dość sporej ilości płynu na szybie.- problem z tylną wycieraczką
przeczyść jak już będziesz miał gdzie, najprawdopodobniej sporo brudu się nazbierało na zębatkach i przesmaruj- [B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
arris_88 dokładnie, gdzieś mniej więcej przed środkowym zagłówkiem-na końcu tylnego podłokcia - Ramiona i wycieraczki AERO