Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mirek31071977

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mirek31071977

  1. W ogóle to przecież wbrew logice żeby ON był droższy od PB.Ale u nas jest wszystko możliwe.
  2. Kolego to trza było kupować choć 2.8 12v.A najlepiej Eskę.W reszcie kwestii ja akurat nie pomogę bo się nie znam.A ja jestem zwolennikiem aut seryjnych czyli bez dodatkowych czipów więc jakby mnie zależało na mocy to właśnie od 2.4 w górę.
  3. Najpierw zacznij od tego filtra gazu a później ewentualnie szukać dalej.Zalecają wymieniać tak co 7-10 tysięcy więc jak tego w ogóle jeszcze nie robiłeś to tym bardziej.U mnie w Felicji zawsze po wymianie jakiś czas auto lepiej jeździło.A tankuję na bp lub shell.
  4. Ja tak miałem w Felicji też na gazie i na półsyntetyku.To właśnie od jeżdżenia na krótkich dystansach.
  5. mirek31071977 odpowiedział(a) na kiblos temat w Audi A4 B5
    A może podstawowa rzecz?Zajechany akumulator już jest?
  6. No w końcu od wczoraj w zawieszeniu cisza.Chyba w końcu trafiłem na odpowiedniego mechanika(kumpel brata) a nie 150 diagnoz i wymiana na pałę co popadnie.Oprócz tego co wcześniej pisałem jeszcze 2 górne z lewej wymienił.Przejechał się i jeszcze coś tłukło.No to łącznik stabilizatora i już gra.
  7. Wczoraj tankowałem i wynik jeszcze lepszy niż ostatnio.No ale się już ciepło zrobiło. Średnia poniżej 7,5l/100km
  8. Czyli cwaniaki mają już wszystko tylko twoja mama "stoi" na drodze.Swoją drogą nieładnie,że jedni mają wszystko a reszta nic.W tych okolicznościach tylko sprawa w sądzie zostaje ale jak to pismo ma wyglądać to już nie wiem tak samo jak i to czy jeśli oni to dostali to tobie i reszcie kuzynostwa w tym momencie też się coś nie należy.I nie dawajcie się z mamą choćby to miało trwać latami.To wygląda widzę tak,że kuzynka z mężem są faworyzowani.Przykra sprawa.
  9. Czyli babcia ma połowę a ta druga połowa na 3 częsci.Jest dyskusja między twoją mamą a nimi.A jak sprawa z częścią ciotki,tą trzecią?W takim stanie jak jest teraz to ty masz takie samo prawo do tego jak oni i reszta kuzynostwa.A mama kuzynki już przepisała na nią swoją część na nich? Jeśli oni chcą mieć ten cały dom na siebie a mama i 2 ciotka się nie zgodzą,że za darmo to wycena rzeczoznawcy i muszą wszystkich spłacić.A kiedyś po śmierci babci by musiało byćznowu postępowanie spadkowe przeprowadzone i za tą część babci znowu mama i ciotka jeszcze by się mogły od nich spłaty domagać.(mamy kuzynki wiadomo,że nie bierzemy pod uwagę). Podsumowując na dzień dzisiejszy to sprawa jest między 3 siostrami a oni są dopiero w następnej kolejności.Ale jak oni to ty i reszta kuzynostwa już wtedy też więc niech za dużo nie szumią.A to,że tam ładowali kasę to ich problem jak nikogo nie pytali.Dla nich gorzej nawet jak nie mają na to kwitów a przyjdzie do wyceny bo remontem podwyższyli wartość domu.A spłacenie będzie po obowiązujących obecnie cenach.To są sprawy na lata jak się jedna z drugą nie zgodzi żeby za darmo przepisać.Ogólnie trudna sprawa rodzinna.Ja mam podobnie.Pól domu mamy a 2 pół na mnie i 3 braci.W sumie 5 osób w grze. W tej sytuacji to tam z babcią wszystkie 3 siostry mogą mieszkać a jak ci się tam wrowadzili to jakbyś ty i reszta kuzynostwa się uparli,że też tam chcecie mieszkać to albo wojna domowa albo kuzynka z mężem wyprowadzka. Ciężki orzech z tymi spadkami jak jest więcej osób do podziału.Wystarczy złośliwość i niezgoda i po zawodach.
  10. Ten dom odziedziczyła twoja mama i kto jeszcze?A oni się tam w jakich okolicznościach wprowadzili?
  11. U mnie podobnie.Po kupnie przejechałem 1500km do wymiany i nic w tym czasie nie musiałem dolewać.I teraz po wymianie już też 1500 zrobione i gra.Na liczniku 160 tysięcy ale przebieg faktyczny grubo ponad 200. Olej castrol magnatec 10W40.
  12. W naszych autach przy naszych drogach z tym zawieszeniem jest masakra.Mnie nie nosi ale jak mi zaczęło pukać to już 3 wahacze wymieniłem przez 2 miesiące.Chwila jeżdżenia i znowu coś.Po weekendzie następne 2 na odstrzał.Oprócz tego w wyniku błędnej diagnozy magika drążki i końcówki też już wymieniłem.Ale czort z nim bo robię po to żeby trochę czasu pośmigać. Większość kolegów napewno potwierdzi,że najlepiej całość na raz zrobić ale przy moich małych trasach i wymianie w krótkich odstępach czasu to na to samo wyjdzie.
  13. Ja też taki castrol mam zalany i faktycznie szkoda że przedtem ci nietryby mineralkę wlali. A jakby faktycznie coś jednak było nie tak to tą mineralkę dalej z castrola albo mobila.
  14. Tak panowie.Wczoraj tankowalem znów do pełna.Rezerwa mi się jeszcze nie zapalila a weszło 48 litrów z hakiem po 608 km a średnia 7,9l/100km po trasach jak pisałem wcześniej.Jestem bardzo z tego zadowolony. Koła standard czyli 195/65/15.
  15. widziałem.. ale tam byl mineralny... o tym nawet nie myśle na 100% 3,5 litra ?? Napewno.U mnie weszło 3,25litra.
  16. Ja zmieniałem niedawno na półsyntetyk bo taki był wlany wcześniej i chyba taki do tych roczników najlepszy.
  17. Dokładnie tak powinno być.UFG wypłaci odszkodowanie a później będzie sobie ścigał tego gagatka albo tą matkę.
  18. Ja właśnie jestem w trakcie sprawdzania spalania. Zalałem do pełna i teraz: 1.Jeździ głownie żona do pracy(ja Felicją w gazie).Większość trasy i nie więcej niż 120km/h. 2.W niedzielę pojechaliśmy do teściów.Ja prowadziłem.Autostradą od Gliwic do Krapkowic.To ok.60km z predkością do 180km/h,średnia jakieś 150km/h.Dalej do Prudnika to już liczne wioski i ograniczenia ale w sumie trasa. 3.Powrót już bez autostrady i spokojny raczej bo nie ma gdzie się za bardzo rozpędzić,jedynie po wyjeżdzie ze Strzelec w kierunku Toszka/Pyskowic. PODSUMOWANIE: Jest super.Przejechane ponad 500km a w baku jeszcze ponad 20 litrów zostało sądząc po wskazówce. Po zatankowaniu znów do pełna obliczę średnią dokładnie i podeślę.Pozdrowionka.
  19. I dlatego tam mając silnik mniej niż 2,5 zaliczasz się do"małolitrażowych".
  20. 1. Działalność gospodarcza 2.kobieta 3.wspomniane juz A4 4.wolność 5. kobieta.. 1.Tej działalności faktycznie szkoda. 2.Kobieta jak kocha to poczeka. 3.A4 napewno poczeka. 4.Teraz w wojsku bywa,że większa wolność niż w domu(szczególnie jak chłop żonaty.) 5.A kobiet ci w pobliżu jednostki dostatek hi hi.I wiele uwielbia żołnierzy. Pozdrowionka.
  21. Panowie jeden z drugim a co wy tak się tego wojska boicie?Rozumiem,że chodzi tu tylko o rozstanie się na jakiś czas ze swoją A4 bo innych powodów nie widzę.
  22. Ja sam też czasem jeżdżę drugim autem na lpg i uważam że ta cena co teraz to już jest maks za to paliwo.Rozumiem że mnóstwo ludzi z konieczności musi jeżdzić na gazie i taka podwyżka to katastrofa.A nie wiem czy ta podwyżka im przejdzie bo oprócz kierowców dotknęłoby to też zakłady montujące instalacje bo pewnie by spadła liczba klientów.Tak że oni by napewno takiego manewru "pierdzistołków" bezkarnie nie zostawili.
  23. A niech sobie gadają.Mój 1 brat co ma golfa też gada że oooo się psuje.To zazdrość i tyle.A nie pali wcale więcej niż inne auta a nawet mniej niż co niektóre.Smiem twierdzić że właśnie z tą Vectrą tak jest.
  24. Jak jeździliśmy z żoną na spółę Felicją to wychodziło jakieś 15000 na rok.Od niedawna doszło jeszcze Audi więc teraz więcej jak 8000 na rok na każde nie przypadnie.A więc moje przebiegi są małe.
  25. Tak to właśnie jest.Pewnie jeszcze oprócz wyklepania licznika skręcą ze 100 albo lepiej i będzie.Ktoś się trafi kto kupi.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.