Treść opublikowana przez odzim
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
była już taka propozycja, nawet chyba na to przystałem ale to nie bylo by takie złe , moze jednak wez G na zlot
-
SPOTY RADOMSKIE
uważaj bo może do G przyjdzie
-
SPOTY RADOMSKIE
mcm musisz od dziś sie oriętować
-
SPOTY RADOMSKIE
mówisz? skąd Ty to wiesz? mam pewne podejrzenia, ale o Tobie nawet nie pomyslałem.. :baseball :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
może byc potowarzysze Ci
-
SPOTY RADOMSKIE
zależy jakich argumentów uzywasz , nie wspominaj o K o B , powiedz że to same chłopaki przeciez jada hehehe
-
[B5 AFN] Ile można wziąć za silnik 1.9 TDI AFN
silnik 1000 turbo 600-700 wtryski z 300 , egr 100 ,skrzynia z 600 ,w calosci raczej nikt Ci nie wezmie bo i po co komu , taki motor , swapa nik na taki nie bedzie robil rozkomletuj i sprzedawaj nawet i głowice moze warto osobno sprzedac bo chodza po 600- 800
-
SPOTY RADOMSKIE
fajnie Ci ja niestety nie moge moze na lato sie uda
-
SPOTY RADOMSKIE
passat wczoraj wciagnał 70 litrów na 920 km i nieraz miał 160 na blacie , a najlepsza mine mial kolo z zafiry jak go ze swiateł w wawie objechalismy , jednak 160 ps i 350 Nm robi swoje w paździeżu u brajdaka
-
SPOTY RADOMSKIE
ile taki najazd pali na 100km
-
SPOTY RADOMSKIE
nie szrot- zrobiłem sobie wycieczke po polsce z laweta tylk szkoda ze w zamiecie 900stów po polsce zrobilismy wczoraj
-
SPOTY RADOMSKIE
sprzegło ma walniete -a brud to nie problem-to dla mojej pauliny :gwizdanie: byle dyma niebieskiego nie puszczał
-
SPOTY RADOMSKIE
gdzie lezy jego ojciec na jozefowie ? to moze cos sie dowiem [br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 21:09_________________________________________________lece chyba po to auto http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=126332868&__lp=2&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=25200&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuel=DIESEL&minFirstRegistrationDate=1999-01-01&maxPrice=3001&ambitCountry=DE&zipcode=8&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&doorCount=FOUR_OR_FIVE&lang=de&pageNumber=1
-
SPOTY RADOMSKIE
no to ok ubijarki wjada to bedzies miala po czym smigac - jak tam kregosłup Bryniu ?
-
[ALL B7] Przechodzi w tryb awaryjny powyżej 180 km/h około 3500 obr.
kolego jak nie wiesz gdzie jest kolektor to go nie ruszaj (taka rada), bo jak auto lata to na sile go nie poprawiaj ps intercooler moze masz czysty jak turbo nie puszcza oleju , zobacz czy masz czysty waż przy opasce przy coolerze jak tak to nic nie czysc bo to nic nie da
-
SPOTY RADOMSKIE
zobaczcie zdjecia z "bezpiecznej ósemki" http://motoryzacja.interia.pl/news/tragedia-na-bezpiecznej-osemce,1429841,1612
-
SPOTY RADOMSKIE
czym sie zatrułeś
-
SPOTY RADOMSKIE
no nie ale chodziło o to ze w radomiu jest wiecej tam biało jest ale nie ma rewelacji
-
SPOTY RADOMSKIE
trzeba będzie go odwiedzić , ku..a dużo porąbańców jeździ i nie wie co to są prawa fizyki [br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 11:10_________________________________________________mój kumpel wrócil wczoraj z bukowiny i mówił ze snieg to lezy dopiero od krakowa w dół czyli strone kielc i radomia
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów.
ta dawka nie wplywa znacząco na spalanie , w dynamicznej jezdzie wszystko w mapach jest a to jest dawka na wolnych obrotach jedynie co to moze zanizac komputer pokazujacy spalanie , przy tak duzej dawce bedzie pokazywał ze auto malo pali , optymalnie jest 4-4,5 zeby komp pokazal rzeczywiste spalanie i zeby sie zgadzalo z tym co pokarze dystrybutor , testowalem kiedys przez miesiac zmnieniajac dawke i i sprawdzajac wskazania kompa i rzeczywiste i tak optymalnie u mnie wyszło ze jest to przedział 4 -4,5, pozdro
-
[B5 AJM] Prośba o analizę logów
jak ty to liczysz , bo 66l na 860 to ni chu chu nie wyjdzie 12,9 tylko 7,6 ile ty na baku chciałbys przejechac po miescie 1500tys czy co i przeciez nie wyjezdziles wszystkiego z tych 66litrow ktore sa na max czyli spalanie masz jak najbardziej w normie tylko w rachunkowości sie podciagnij
-
SPOTY RADOMSKIE
nie z alle drogo heh
-
SPOTY RADOMSKIE
skoda fabia- dla żony [br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 22:33_________________________________________________wuju to sie ode zwę do ciebie jak urlop dostane na piatek , a jak nie to bede kogos kombinowal na sobotę
-
SPOTY RADOMSKIE
tak bo dwoma nie wroce heh