Treść opublikowana przez odzim
-
SPOTY RADOMSKIE
ciekawe czy oziu z pinkim wydolą tyle maja teraz sex roboty naobiecywali i teraz trza wykonać :>
-
SPOTY RADOMSKIE
"nie maniak"- nic mi o tym nie wiadomo
-
SPOTY RADOMSKIE
czesc sexomaniacy
-
[B5 AFN] Proszę o analizę grupy 011
pewnie ze tuner da rade , przy małej gimnastyce mozna gruche wyjac i załozyc do turbiny na samochodzie a wyregulowac ja na innej turbawce vnt( pewnie jakas ma)
-
SPOTY RADOMSKIE
pamietam o tobie , ale pisałem za na pw zeby nie bylo ze kogos omine
-
SPOTY RADOMSKIE
dokladnie :> :> :>[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 21:53_________________________________________________ponawiam zapisy na prison break 4 pisac mi na pw kto chce to na spota w piatek nagram bo mam juz wszystkie odcinki
-
SPOTY RADOMSKIE
a jak przyszłe pokolenie:D??zdrowe , wlasnie z powodu tego pokolenia zonka musiala cała garderobe zmienic a to kosztowalo dzisiaj ;(
-
[B5 AFN] Proszę o analizę grupy 011
mozna pierscien sterujacy kierownicami zle zalozyc ale to tylko dotyczy vnt 15 bo w gt1749 jest symetryczny i nie da rady zle tego zlozyc , moze grucha jest zepsuta (sprezyna peknieta albo membrana),albo wlasnie sztanga za bardzo skrócona , trzeba to obejrzec nie da rady na odleglośc
-
SPOTY RADOMSKIE
latalem z zona po sklepach nie było czasu sie zastanowic a jak omijalem korki bylem przejazdem na mineralnej to wstapilem zobaczyc co sie dzieje w swiecie tuningu
-
SPOTY RADOMSKIE
to tak jak TY :decayed dokladnie
-
SPOTY RADOMSKIE
a to o czy z mim gadałes, ????? bo on albo o samochodach, albo o ciachaniu Bryniu pierwszy raz czlowieka na oczy widzialem a i tak sie dogadalismy ze mial byc u ciebie pogadalismy chwile ale dowiedzialem sie czym jezdzil s4 2.8 2.6 i 1.9 bodajże jak wszystko zapamietalem
-
SPOTY RADOMSKIE
jak sie nie myle to wyszło mu 215ps 450 Nm tyle ze to chyba orginal tak ma 205 ps a jemu wyszło 215 a po programie to nie weim ile mu wyjdzie
-
SPOTY RADOMSKIE
bylem dzis u rogala ale calkiem przypadkiem i poznalem naszego kolege klubowego norbiego co mial byc u bryni na parapecie wtedy [br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 21:22_________________________________________________buja sie teraz bmw 330d z 2005 i był na programie
-
SPOTY RADOMSKIE
bo ja zawsze tak czarne to czarne biale to............. :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 21:20_________________________________________________ale i tak fajnie ze juz 500 peklo
-
SPOTY RADOMSKIE
a jednak musiało byc o sexie heheheh
-
SPOTY RADOMSKIE
moze bedzie moze nie za godzine to raczej nie da rady
-
[B6 AVB] Proszę o analizę logów grupa 13 i 23
na moje oko masz padnięte pompki na wszystkich cylindrach
-
SPOTY RADOMSKIE
bede dzis ikea cos moze brynia kupic
- SPOTY RADOMSKIE
-
[B5 AFN] Pompa 11mm słabo pompuje
nie musisz zaworu wymieniac bo jest to ten sam zawor , zawory roznia sie w ogole tylko wtyczka okragla lub kwadratowa w zaleznosci od roczników
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
potwierdzam pierburg okolo 200 -220 pln lub bosch 260-280 tez lizak obudowa ci niepotrzebna innych nie bierz pod uwage
-
[B5 AHU] Proszę ocenić logi
sprawdziles przy ic i te duze dolotowe i gumowy laczący plastikowy z kolektorem , jak tak to masz w linku od kolegi co zrobic zeby skrocic sztange i miec pewnosc ze zawor sie domyka , dzialanie twojej turbiny jest takie ze laduje do pewnego momentu jak osiagnie odpowiednia wartosc doladowania zaworek tzw n75 reguluje je, sztanga sie porusza i upuszcza nadmiar cisnienia przez wlasnie zawor upustowy to tak po krotce
-
[B5 AJM] Turbina - czy to jej koniec ?
po co wy wszyscy wymieniacie te n75 to mit ze one sie psuja w turbinkach vnt ,w zwyklych turbinach z zaworem upustowym to tak , ale to juz prawie przeszłośc takie turbiny i te padjące zaworki , najczestrza przyczyna sa zastane kierownice w turbinie ,potem zapchany katalizator i ewentualnie padnieta przeplywka i w takiej kolejnosci trzeba eliminowac jak samochód mula dostaje
-
SPOTY RADOMSKIE
heh ja wczoraj tez pojechalem na niewinne palenie ogniska u kumpla na działce przy budowie a obudzilem sie dzisiaj w domu i ni cholery nie pamietam cosie dzialo wczoraj heheehhe
-
SPOTY RADOMSKIE
hej michał jak przezyles piatek a raczej sobote po balecie