Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

odzim

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez odzim

  1. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    gorzej jak przeczyta to nowy wlasciciel wozu
  2. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ale michal ma juz nastepną a4 b6 (postepowy chlopak)
  3. wywal katalizator , przeplywka mierzy na granicy , wymien filtr powietrza i wyczysc przepływke
  4. odezwij sie na swoim regionie , na jakis spocik wsokcz, na pewno ktos ci pomorze
  5. z tego co widac to auto musi niezle przydymiac
  6. z 10 to chyba ze nowej , bo inaczej to raczej nie mozliwe zeby bez dymu było tyle kucy
  7. ja bym zrobil program pod co co mam , zobaczyl bym ile wyjdzie i czy mi to starcza ,u rogala masz jedna korekte w cenie wiec nie ma problemu jak by ci nie starczylo to kupilbys pompe zalozyl i pojechał na korekte ale to moje zdanie zrobisz jak chcesz, po samym programie z tym co masz i tak bedzie szatan zobaczysz
  8. a motorek masz zdrowy zeby ci doł silniczka wytrzymal bo to juz sporo jak dla niego (afna) takie moce to w silniczkach o mocnym dole , zadzwon do witka i sie zapytaj jak te motory wytrzymuja takie moce i zalezy ile chcesz tym polatac
  9. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    uff ... już myślałem, że obcięli ci końcówkę hehehe dobre ps. nie zauwazylem wczesniej nie przygladalem sie końcówce kolegi
  10. tak czy owak to masz termostat do wymiany ,zrob pelne logi i dynamiczne na 4 biegu , to troche sie rozjasni
  11. zrob logi statyczne i dynamiczne i wstaw je tu
  12. zadzwon do niego napewno ma ten allegrowicz
  13. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    nie rozumien o co chodzi............
  14. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    szybe stracilem w warszawie a nei w raodmiu no własnie to co zle piszesz o radomiu
  15. zaslep go i zrob logi , bedzie wiadomo czy on byl sprawcą
  16. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    oZiX chyba zapomniales gdzie szybe straciles w radomiu czy wawie ? wiec nie przesadzaj !
  17. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    a moze to własciciel parkingu tam wam tak bruzdzi ....... wiadomo po co
  18. faktycznie na calym zakresie n75 ostro pracuje , moze sie okazac ze kierownice beda do czyszczenia, dopóki nie złapie notlaufa , niech pogoni kolega ostro auto gdzies na trasie i ostrzej pojezdzi na 2 i 3 biegu jak lata po miescie
  19. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    cos w tym jest , np pani z wozkiem tez chce przejesc po chodniku a tak co musi po ulicy lub po trawie wozkiem przejechac. np w Wielkiej Brytanii Niemczech w ogóle się nie parkuje na chodniku nie wolno, tylko wzdłuż ulicy
  20. to po wymianie zrob mu logi jeszcze raz i obejrzymy w grupie 04 poz 4 powinno byc 0 lub blisko 0 , i termostat niech wymieni bo ma w grupie 07 poz 4 ma 84,6 st a powinien 88-92
  21. lekko przycinajace sie kierownice w turbo -małe przeładowanie korekcje wtryskow dobre przeplywka -ok termostat do wymiany kat synchronizacji - zly - do poprawy , kiedy rozrzad byl robiony?
  22. samo turbo , to raczej nic ci nie dało , wykonuje prace org map wiec dmucha tyle co org , ma potencjal na duzo wiecej , wtryski napewno daly bez przestawienia map, ale to tez moze z 5 ps wiec niewiele , za to po programie z tym zestawem , wtryski 216 turbo awx i jeszcze fmic to bedziesz mial ze 160 Ps i 320 Nm jak nie wiecej w zaleznosci od stanu swojej pompy
  23. sprawdz czy macie tam jakies spociki , napewno ktos ma vaga, a najlepiej to kup 60 pln to nie duze pieniadze http://www.allegro.pl/item589724406_vag_kkl_obd2_wysylka24h_plyta_programpl_2300sold.html ,jak bedziesz mial juz kabelek , jest na forum jak sie loguje, napewno zwróci ci sie ta inwestycja nie raz.
  24. nie na temat , to koledze nie pomoże
  25. zrob jak przemik napisal i auto bedzie smigac (nie zapomnij o katalizatorze)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.