Treść opublikowana przez odzim
-
SPOTY RADOMSKIE
ja raczej tez bede , jak mnie modliszka nie usmierci hihihi
-
[B5 AFN] Notlauf - prośba o wyjaśnienie wątpliwości
ok ale to nie zmienia postaci rzeczy ze musisz zrobic poprawnie tak jak ci napisalem , nie musi ci sie zrobic notlauf zeby stwierdzic co dolega autu
-
[B5 AFN] Notlauf - prośba o wyjaśnienie wątpliwości
logi do poprawy zle zrobione pedał w podloge i od 1200 do 4200 czekasz moze byc na 3biegu najlepiej na 4 i w innej rozdzielczosci wstawiaj bo te ledwo widoczne ps. zobacz sobie dzial warsztat i tam jest o czyszczeniu kierownic to nie regeneracja i koszt w warsztatach to około 200- 300 pln z wyjeciem wyczyszczniem i wlozeniem a jak sam zrobisz to wiadomo 4 godziny i mas za free
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
znaczy mapa napewno zmieniona bo daje 2091 ale i tak to dziwnie wyglada , musi to ktos obejrzec kto zna sie na mapach
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
jest ta grupa tylko nizej jak wszystkie sa tylko ze wszystko jest razem statyczne potem bs potem dynamiczne
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
hehehe bo wlasnie tam cie widzialem, ale nie bylem pewny ze to ty , bo tam tez pracuje :> , ale tylko do poludnia ,chyba wczoraj Cie widzialem, ale pomyslalem ze chyba mi sie przewidzialo, a w szpitalu rtg szybko sie robi praktycznie bez czekania
-
SPOTY RADOMSKIE
wlasnie jak wchodzilem to widzialem twoja fure pod samym szpitalem zaparkowana, no ale ciebie nie widzialem
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów po wymianie rozrządu
logi wygladaja dobrze , wiec jezdzic i jeszcze raz jezdzic, poprawic kat wtrysku i tyle
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
tak jezdzic narazie a po twoim opisie ze jak pobutowałes to sie zmienilo tzn nie łapie notlaufa , to pewnie kierownice byly zastałe, ale problem pewnie powroci i turbo do czyszczenia (nie ma z tym tragedi - zobacz warsztat zrob to sam na temat czyszczenia kierownic w turbo)
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów po wymianie rozrządu
poradzisz sobie , nie jest to trudne , bardzo delikatnie trzeba w pompe pukac, nie przeraz sie ze po piewszym puknieciu (czytaj przesunieciu) nagle moze sie pokazac 150 , trzeba probowac az bedzie te 49-54 ,zycze szybkiej i efektywnej pracy
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
widac ze auto po wirusie , masz wczesniejsze logi dynamiczne jak bylo wszystko ok , po zrobieniu programu -przepływka zle działa ale to moze wina przeładowania -przeładowanie o 0,2 bara , n75 nie radzi sobie ze zbiciem
-
[B5 AFN] Brak mocy przy 120km/h (tryb awaryjny)
bo n75 to mit ze one padaja wypowiadany przez mechaniorow co odczytuja błedy z kompa i im pokazuje bład zaworka n75( zaworek leci ale nie w turbinach o zmiennej geometrii tylko najczesciej przy motorach 1z i ahu) , a przeplywka tez nie zabardzo skoro po ponownym odpaleniu jest ok az do zlapania nastepnego trybu awaryjnego, Tu się mylisz kolego. Miałem podobne objawy do Twoich, czyli 3000rpm i turbo off, po restarcie silnika wszystko wracało do normy. U mnie po wymianie N75 jest wszystko w porządku. Ten sam mechanik Ci powiedział, że masz jakiś czujnik za katem? Jeżeli tak to zmień mechanika. Czyszczenie przepływki tez nie zaszkodzi, a dodatkowo spróbuj wyczyścić jeszcze kolektor ssący to po porzejechani kilkuset metrów nie uwierzysz, że to ten sam samochód noe nie wiem , a dawno ten zaworek podmieniles , bo cos mi sie wydaje, ze długo banana na twarzy to ty miec nie bedziesz, maz jakies logi przed i po na potwierdzenie tego, bo nie chce mi sie troche wierzyc ze powodem był tylko n75
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów po wymianie rozrządu
z drugiej strony szkoda ze mechanik nie zrobił tego jak potrzeba bo jak bylo wszystko na wierzchu duzo łatwiej to zrobic , no ale niestety mało mechaniorow co wiedza co w trawie piszczy .
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
az milo popatrzeć
-
[B5 AFN] Turbo-chip-fmic? co wybrac
potwierdzam, tez wybebeszylem kata , zostawilem wszystko w orginale tyle ze bez srodka i nie jest ani glosniej ani ciszej a furmanka teraz rwie sie do zycia juz od 1400 a wczesniej tak od 1800 obrotów
-
[B5 AFN] Brak mocy przy 120km/h (tryb awaryjny)
bo n75 to mit ze one padaja wypowiadany przez mechaniorow co odczytuja błedy z kompa i im pokazuje bład zaworka n75( zaworek leci ale nie w turbinach o zmiennej geometrii tylko najczesciej przy motorach 1z i ahu) , a przeplywka tez nie zabardzo skoro po ponownym odpaleniu jest ok az do zlapania nastepnego trybu awaryjnego,
-
[ALL] Masło pod korkiem wlewu oleju
pewnie ze tak , pozdrawiam
-
[ALL] Uwaga na złodzieja
wlasnie allegro i chiptuning jaka cena taki chip a tobie zycze zeby kaska sie zwrocila
-
[ALL] Masło pod korkiem wlewu oleju
endriuu dobrze ze sa znawcy tacy jak ty :>[br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 20:59_________________________________________________cobradd a ze u ciebie tak sie dzieje to nie generalizuj bo u nie ktorych to nie wystepuje i tyle
-
[ALL] Masło pod korkiem wlewu oleju
może i nie , jak masz sprawny motor i korek i układ chłodzenia , to takie rzeczy nie wystepują , mialem sporo aut i tylko w jednym maslo się pokazywalo , ale motor był daleko od ideału , a jak juz jest maselko to nie twierdze ze to bardzo zle , a spacerek to zart , jak jezdzisz po 1km w jedna i druga to naprawde lepiej sie przejsc zdrowszy bedziesz, a jak chce sie jezdzic po 1km to nie zagladaj pod korek i o niczym nie bedziesz wiedzial
-
[B5 AFN] Brak mocy przy 120km/h (tryb awaryjny)
bo blisko 90% przyczyna sa zapieczone kierownice po takim opisie w tym motorze ,a 10% inne , po to trzeba logi zrobic zeby byc pewnym zanim wezmiemy sie za turbinke
-
[ALL] Masło pod korkiem wlewu oleju
to po co auto , jak mozesz przejść sie na pieszo :> przy sprawnym termostacie auto szybko łapie temperaturę i nie jeździ nie dogrzane
-
[B5 AFN] Brak mocy przy 120km/h (tryb awaryjny)
kolego ty nie masz nowego tylko 13-sto letni , a cytat moze dotyczy benzyny nie wiem tego bo nie podałeś skąd ten cytat , tak czy owak ja ci napisalem o twoim aucie a nie o jakimś tam......
-
[ALL] Masło pod korkiem wlewu oleju
krotkie czyli jakie?, z garażu i z powrotem wtedy na pewno nie bedzie masełka :>