Treść opublikowana przez szeryf
-
Uszkodzenie przedniego zderzaka w serwisie
A dlaczego nie idzie to z OC sprawcy? Wg mnie masz prawo domagać się wymiany zderzaka jeśli naprawa uszkodzonego wymaga klejenia i szpachlowania.
-
Czym przyspawac mocowanie (nakretke) silownika klapy avant
Uda się uratować lakier od rantu?
-
Czym przyspawac mocowanie (nakretke) silownika klapy avant
Witam, mam problem z nakrętką w którą wkręca się mocowanie siłownika gazowego tylnej klapy. Problem jest o tyle inny od problemu innych użytkowników, że u mnie ktoś wcześniej wspawał nakrętkę, tzn. wyciął większy otwór i na równo wspawał nakrętkę. Ostatnio zauważyłem że spawy puściły i nakrętka się delikatnie rusza. Czym to pospawać żeby nie spalić całego lakieru dookoła? Tak to wygląda: Tam gdzie widać rdzawy nalot to spawy puściły. Pozdrawiam
-
mocowanie siłownika tylnej klapy bagażnika
U mnie jest inaczej, bo nakrętka nie jest wspawana od środka, tylko ktoś wcześniej wyciął z zewnątrz dziurę na nakrętkę i z zewnątrz ją wspawał, więc nie mogę wykorzystać Twojego rozwiązania.
-
mocowanie siłownika tylnej klapy bagażnika
Witam, podepnę się pod temat, bo też mam problem z mocowaniem siłownika. U mnie poprzedni właściciel miał chyba problem jak kolega wyżej, i wspawał nakrętkę. Ostatnio pojawiła się tam rdza, okazało się że nakrętka się rusza, czyli któryś spaw puścił. Dodatkowo gwint w nakrętce jest już słaby. Orientuje się ktoś czy da się jakoś wspawać nową nakrętkę żeby nie spalić całego lakieru dookoła? Wiem że nie obejdzie się bez strat, ale wolałbym pomalować mały kawałek dookoła nakrętki niż cały błotnik Pozdrawiam
-
Miałem RNS-E ale teraz nie mam, także zamka w drzwiach
Jak miałeś rns to nie masz zasilania na pinie 16. Poza tym trzeba przełożyć pin K-line, było o tym wiele razy na forum, wystarczy poszukać
-
Miałem RNS-E ale teraz nie mam, także zamka w drzwiach
Jakie radio miales wczesniej? Jaki numer ma radio ktore kupiles? Moze jest z a3 tylko ma zmieniony panel? Tak czy inaczej radio recznie powinno sie wlaczac. Pamietaj ze Concert musi miec staly plus na 15 i 16 pinie.
-
Grill BLACK S LINE czy S4
To lepiej trzymaj rączki przy sobie Przy wewnętrznym sline jest znaczek na grilu.
-
nie działa multifunkcja
Jak miałem Concert 2 to też mi się wydawało że lewa rolka powinna działać odwrotnie, i faktycznie w Symphony 3 działała już odwrotnie Więc to pewnie zależy od radia, musisz się przyzwyczaić.
-
B7 Crew
Ale chyba nie będzie problemem jak ustawisz lampy normalnie, bez VCDSa. Jak nie ruszają się dół-góra po zapalaniu to powinieneś mieć jakiś błąd. Spróbuj odpalić auto z zapalonymi bixami i wtedy zobacz, bo jak odpalisz na dziennych, a potem włączysz bixy, to nie będą jechać góra-dół, bo już to zrobiły, tylko nie widziałeś, bo nie świeciły. Tak jest przynajmniej u mnie
-
Miałem RNS-E ale teraz nie mam, także zamka w drzwiach
Wszystko będzie działać, a po zmianie wzmacniacza antenowego na 100% nie będzie problemów z odbiorem radia.
-
Czy to zgon czujnika cofania?
Panowie, czy da się przekodować sterownik PDC z 8 kanałowego na 4 kanałowy? Padły mi 2 przednie czujniki, a nie mam czasu żeby ściągnąć zderzak i je wymienić :/ A brakuje mi tylnych czujników.
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Siemianowy Golfik Gti
Co teraz wleci?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Wystarczyło kodowanie czy jakaś grubsza rzeźba?
-
Zderzał tył - szpachel + nowy lakier czy całkowita wymiana
Jeśli te trójkąty można zdemontować to możesz je wyczyścić i okleić czarną folią w połysku, będzie trwalsze
-
Zderzał tył - szpachel + nowy lakier czy całkowita wymiana
Zderzak bez problemu do odratowania, dobry lakiernik sobie z tym poradzi. Ale czasami taniej i lepiej jest poszukać używanego zderzaka w kolorze
-
Lakierowane a4 b6
Taka grubość lakieru raczej wyklucza szpachle, więc może auto było porysowane i ktoś po prostu je odświeżył?
-
a4 b7 nie grają głośniki z przodu CONCERT
Radio nie musi być fabrycznie z danego auta, wystarczy że raz wpiszesz kod i do czasu wymiany na inne będzie go pamiętać. Tak jest przynajmniej w B7. Te przednie głośniki wcześniej grały? Może ktoś zakodował aktywny przód, i dlatego nie grają?
-
a4 b7 nie grają głośniki z przodu CONCERT
System audio zwykły czy BOSE? Przy BOSE wszystkie głośniki są zasilane ze wzmacniacza, przy zwykłym przednie są zasilane z radia.
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
Jarek, jak jest zdrowy to bym się nie zastanawiał. Weźmiesz od lakiernika resztę farby i ewentualne odpryski będziesz sobie podmalowywał.
-
Xenon czy ktoś zakładał ?
Zwykłe lampy maja homologację na ksenon i DRL, przynajmniej moje miały, więc tu nikt się nie może przyczepić. Problem jest jedynie ze spryskiwaczami i samopoziomowaniem.
-
VCDS nie widzi RNS-e w Audi A4 B7
Nie napisałeś najważniejszej rzeczy, RNS-E był w oryginale czy dokładany? Jeśli dokładany, to co było wcześniej?
- B7 Crew