Treść opublikowana przez Wajsik86
-
[B5 APS] by czorny
To my sie wlasnie pytamy co
-
[B5 APS] by czorny
Z avanta moze nie pasować
-
[B5 APS] by czorny
Dobrze,ze wziął bo cena dobra a mi sie łożysko skończyło,tuleje belki i ślub kumpla
-
[ALL B5] Audi S4
Dla mnie bdb,całość do siebie pasuje
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
Ciekawie sie zapowiada ryjek. Tył robi robotę,podoba mi sie co do wydobycia koloru to mała zabawa w ps powinna pomoc
-
[B5 APS] by czorny
albo gleba albo pił przy budowie garażu i mu poziomy nie wyszły:decayed:
-
[B5 APS] by czorny
"Za ile bedziesz w domu?" "Za godzinę,wlasnie wjeżdżam do garażu"
-
[B5 APS] by czorny
Ta i w gorsecie bedziesz jeździł profilaktycznie
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Widziałem na Bbq lakier jest konkret. Tak jak mówicie lakier ma plusy i minusy głębsze rysy nie schodzą po gabce nawet futrem opornie idzie. Całość mega dobrze wyglada na żywo i jest spójna. Dokładki pasują. Ale doczepie sie do prawych drzwi tylnich,to chyba kwestia regulacji zeby leżały jak trzeba
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
Pokażcie jakieś foto jak to wyglada
-
[B5 APS] by czorny
Czyli szykujesz zamiast amora rurę z odbojem
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
kilka szotów z wolfsgruppe BBQ już wiem,że gwint z tył muszę utwardzić i dołożyć odboje a przód ogarnąć,żeby zejść niżej:wink:
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
Z tył opona schowana jeszcze przód trzeba ogarnąć
-
[B5 APS] by czorny
No nie wiem,nie jestem przekonany do tego wypchnięcia z tył,ale musze na żywo zobaczyć może zmienie zdanie:wink: ale poza tym koło robi robote i gleba odpowiednia:naughty:
-
A4 Diesel
Właśnie brakuje mi tu fotki centralnie z przodu,bo dobry jest:naughty:
-
[ALL B5] Czarnuch na Kultowych REMOTEC'ACH- Nowe Foty
jest potencjał teraz wszystko zalezy od spasu jaki wyjdzie i gleguszki:wink:
-
[B5 1Z] A4 TDi
widze,że większość furek w sezonie będzie lakiernikiem pachnieć odbieraj i roób foty
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
audi ma niestety taki lakier ze nawet jak sie dba to i tak sie porysuje coś tam zawsze.Czekam na efekt finalny bo ciekawie sie zapowiada:wink:
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
No 312 giną w 19,niby tragedii nie ma ale mogłoby byc wiecej tarczy
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Co masz w planach położyć na lakier ?
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Ładnie sie dzieje,teraz powietrze jeszcze wjedzie
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
żegnamy stare małe 280... witamy troche większe 312 zakupione od kolegi z forum Gumki pomalowane bo i tak wpadły potem nowe więc mi nie zależało. Do kompletu wpadły tarcze mikody,ale foto nie mam bo troche się działo dzisiaj-swap hebli,wymiana oleju i filtrów oraz wreszcie do kompletu wpadł na tył Bilstein.Wszystkie gwinty wysmalcowane miedzianym i tył ustawiony docelowo 2mm wyżej niż przód:wink:
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
aj gniecie i w tym sezonie,spas masz syty:jerk: wygodne to nie jest,ale jak wygląda:naughty:
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
dobrze dziad wygląda:decayed: w sumie nie byłem przekonany do czerwonych rotorów ale w tak soczystym kolorze nawet dobrze to wygląda,jestem na tak:naughty: gleba juz docelowa czy jeszcze coś będziesz działał?
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
no jest całkiem sympatycznie,wygląda i da się polatać