Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przemik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przemik

  1. Wez to jakos posegreguj i oznacz grupy i podziel na statyczne dynamiczne i BS. PS Nie miales w pamieci ECU bledu 0550 ?
  2. Turbo dobre... regulacja cisnienia doladowania poprawna - jezdzij dynamicznie, a bedzie OK. Przeplywomierz - kiepsko... proponuje najpierw czyszczenie i znow logi dynamiczne. Mam nadzieje ze filt powietrza nie przypomina starej szmaty do podlogi ?
  3. Turbina nie wymaga czyszczenia i nie daj jej sie zamulić... Przeczysc przeplywomierz i powtorz logi dynamiczne. Pozdrawiam
  4. Ja bym nie jechal tym samochodem dalej ... auto cierpi na brak mocy. Do sprawdzenia przewody ukladu podcisnienia... w pierwszej kolejnosci ... PS Wyjatkowo chcialo mi sie patrzec w "pismo wezelkowe"... mam nadzieje ze po raz ostatni... Masz juz jeden temat tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_avg_prosba_o_analize_logow_glownie_pod_katem_turbiny-t90460.0.html Po co Ci drugi...
  5. Zaplon mozna by dygnać w granice ~60 - na zime Reszta obrazkow nieczytelna.
  6. Pan mechanik bardzo pomógl koledze... reszta juz została napisana
  7. Fakt troche przesadzilem... bylem wczoraj troche "zmęczony"
  8. Totalnie zapieczone kierownice VTG... sprezarka do czyszczenia... po czyszczeniu zaprezentuj nam ponownie kpl. dynamicznych. Pozdrawiam
  9. No w tych logach co są powyzej to... nigdzie
  10. W sobote wywaliłem zapieczone scierwo z mechanizmu wycieraczki i zamontowałem kpl. zestaw naprawczy zgodnie z instrukacją w pudełku - jest w jezyku niemieckim i angielskim. Zestaw troche kosztuje ale warto było. Wycieraczka i spryskiwacz chodzi malinowo Z "przebiegu" wątku oraz z budowy tego mechnizmu wnioskuje, iż pierwszym obajwem ze coś sie dzieje tam nie halo jest sprzęgniecie sie ze sobą wycieraczki i dyszy spryskiwacza. Pozdrawiam
  11. To w takim razie zmniejszyles dawke - napiecie skacze na nastwniku to i dawka skacze - norma EOT
  12. Cos kiepsko zregenerowane to turbo... regulacja cisnienia lezy po całosci... ja bym nie wciskal mocniej gazu - prawie 2 bary nawet jak na GT1749V to duzo... - albo kierownice VTG zle zlozone - albo sztanga zle wyregulowana - jesli byla regulowana - albo zawór N75 oszalał - najmniej prawdopodobne Pozdrawiam [+] W logach brakuje bardzo waznej ostatniej kolumny wartosci , pamietaj zeby na przyszlosc prezentowac kpl. logów.
  13. No i wszystko jest gites... oprocz EGR... do sprawdzenia zawórc ktory nim steruje, przewody oraz sam EGR... byc moze przydaloby sie czyszczenie Pozdrawiam
  14. Jezdzij juz tak zawsze. Błedy wykasuj. W logach wszystko dobrze - zostalo troche syfu w turbinie ale dynamiczna jazda sukcesywnie powinna go usunąc. Pozdrawiam
  15. pewnie, ze obcina... ale jak ma nie obcinac skoro doladowanie lezy...
  16. Do ustawienia - statyczny kat wyprzedzenia wtrysku Jest niedoladowanie w praktycznie calym zakresie obrotów - stad "auto slabo przyspiesza". Do sprawdzenia: szczelnosc rur dolotowych oraz przewody ukladu nadcisnienia. Co do reszty - jest OK. Pozdrawiam
  17. Nic nie rob z EGR - skoro rozrząd byl wymieniany 15 tys temu to skupiłbym sie na ustawieniu kąta synchronizacji.
  18. Ustawia dawke paliwa. Patrzy na grupe 001 stat. Wartosc dla AFN 3 - 9 mg/R - najlepiej ustawic ~4 Pozdrawiam
  19. Jesli by ktoś potrzebował to "Zestaw naprawczy tylnej wycieraczki B5 Avant" ma numer - 8L0 998 711 - do kupienia w ASO... cena ~160 PLN Pozdrawiam
  20. Moge podać namiary na chlopaka z Warszawy(Rembertów) ktory czysci nastawniki - info na PW.
  21. Bedziesz musial sie zaopatrzec w pelna wersje VAG... do oceny kondycji silnika potrzebne sa logi grup w trybie "Basic Settings" oraz grupa 000. Dodatkowo proponuje zapoznac sie z tym tematem : http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html bedziesz wiedzial jakie grupy robic a jakich nie. Co do Twojego problemu : z opisu i z logów wynika, ze konieczne bedzie wyczyszczenie nastawnika oraz wymiana termostatu. Jest tez spore niedoładowanie (stad motor nie ma siły ) - nalezy sprawdzic stan wezy ukladu dolotowego oraz poprawnosc domykania sie zaworu upustowego. Reszta wyjdzie po zamieszczeniu pozostalych logów.
  22. Dopoki autor wątku nie zrobi logów... mozemy sobie tak pisac i pisac...
  23. a po co ? [tak pytam z ciekawosci ] Na podstawie tego co widac w 003 BS i 011 BS... chyba ze to norma...
  24. Do wymiany - termostat Do sprawdzenia - przewodu ukladu podcisnienia oraz sterowania EGR i klapy gaszącej. Dawno w tym aucie był zmieniany rozrzad ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.