Treść opublikowana przez przemik
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
Wez to jakos posegreguj i oznacz grupy i podziel na statyczne dynamiczne i BS. PS Nie miales w pamieci ECU bledu 0550 ?
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
Turbo dobre... regulacja cisnienia doladowania poprawna - jezdzij dynamicznie, a bedzie OK. Przeplywomierz - kiepsko... proponuje najpierw czyszczenie i znow logi dynamiczne. Mam nadzieje ze filt powietrza nie przypomina starej szmaty do podlogi ?
-
[B5 AVG] Prośba o analizę logów
Turbina nie wymaga czyszczenia i nie daj jej sie zamulić... Przeczysc przeplywomierz i powtorz logi dynamiczne. Pozdrawiam
-
[B5 AVG] Bardzo pilna sprawa - logi - duży wyjazd zagraniczny
Ja bym nie jechal tym samochodem dalej ... auto cierpi na brak mocy. Do sprawdzenia przewody ukladu podcisnienia... w pierwszej kolejnosci ... PS Wyjatkowo chcialo mi sie patrzec w "pismo wezelkowe"... mam nadzieje ze po raz ostatni... Masz juz jeden temat tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_avg_prosba_o_analize_logow_glownie_pod_katem_turbiny-t90460.0.html Po co Ci drugi...
-
[B5 AFN] Proszę o pomoc w analizie logów
Zaplon mozna by dygnać w granice ~60 - na zime Reszta obrazkow nieczytelna.
-
[INNE] Proszę o analizę logów: Toledo 1L 1.9 TDI AFN
Jak najbardziej moze...
-
[B5 AVG] Prośba o analizę logów - głównie pod kątem turbiny
Pan mechanik bardzo pomógl koledze... reszta juz została napisana
-
[INNE] Proszę o analizę logów: Toledo 1L 1.9 TDI AFN
Fakt troche przesadzilem... bylem wczoraj troche "zmęczony"
-
[INNE] Proszę o analizę logów: Toledo 1L 1.9 TDI AFN
Totalnie zapieczone kierownice VTG... sprezarka do czyszczenia... po czyszczeniu zaprezentuj nam ponownie kpl. dynamicznych. Pozdrawiam
-
[B5 AHU] Prośba o analizę logów dynamicznych
No w tych logach co są powyzej to... nigdzie
-
[ALL B5] Naprawa tylniej wycieraczki avant
W sobote wywaliłem zapieczone scierwo z mechanizmu wycieraczki i zamontowałem kpl. zestaw naprawczy zgodnie z instrukacją w pudełku - jest w jezyku niemieckim i angielskim. Zestaw troche kosztuje ale warto było. Wycieraczka i spryskiwacz chodzi malinowo Z "przebiegu" wątku oraz z budowy tego mechnizmu wnioskuje, iż pierwszym obajwem ze coś sie dzieje tam nie halo jest sprzęgniecie sie ze sobą wycieraczki i dyszy spryskiwacza. Pozdrawiam
-
Ustawienie kąta wtrysku - TDI na pompie wtryskowej (VP)
To w takim razie zmniejszyles dawke - napiecie skacze na nastwniku to i dawka skacze - norma EOT
-
[B6 AWX] Proszę o analizę logów - przeładowanie turbo
Cos kiepsko zregenerowane to turbo... regulacja cisnienia lezy po całosci... ja bym nie wciskal mocniej gazu - prawie 2 bary nawet jak na GT1749V to duzo... - albo kierownice VTG zle zlozone - albo sztanga zle wyregulowana - jesli byla regulowana - albo zawór N75 oszalał - najmniej prawdopodobne Pozdrawiam [+] W logach brakuje bardzo waznej ostatniej kolumny wartosci , pamietaj zeby na przyszlosc prezentowac kpl. logów.
-
[B5 AJM] Po wymianie głowicy
No i wszystko jest gites... oprocz EGR... do sprawdzenia zawórc ktory nim steruje, przewody oraz sam EGR... byc moze przydaloby sie czyszczenie Pozdrawiam
-
[B5 AJM] Prośba o analizę logów
Jezdzij juz tak zawsze. Błedy wykasuj. W logach wszystko dobrze - zostalo troche syfu w turbinie ale dynamiczna jazda sukcesywnie powinna go usunąc. Pozdrawiam
-
[INNE] Prośba o anlizę logów 1Z
pewnie, ze obcina... ale jak ma nie obcinac skoro doladowanie lezy...
-
[INNE] Prośba o anlizę logów 1Z
Do ustawienia - statyczny kat wyprzedzenia wtrysku Jest niedoladowanie w praktycznie calym zakresie obrotów - stad "auto slabo przyspiesza". Do sprawdzenia: szczelnosc rur dolotowych oraz przewody ukladu nadcisnienia. Co do reszty - jest OK. Pozdrawiam
-
[B6 BKE] Prośba o analizę logów
Nic nie rob z EGR - skoro rozrząd byl wymieniany 15 tys temu to skupiłbym sie na ustawieniu kąta synchronizacji.
-
Ustawienie kąta wtrysku - TDI na pompie wtryskowej (VP)
Ustawia dawke paliwa. Patrzy na grupe 001 stat. Wartosc dla AFN 3 - 9 mg/R - najlepiej ustawic ~4 Pozdrawiam
-
[ALL B5] Naprawa tylniej wycieraczki avant
Jesli by ktoś potrzebował to "Zestaw naprawczy tylnej wycieraczki B5 Avant" ma numer - 8L0 998 711 - do kupienia w ASO... cena ~160 PLN Pozdrawiam
-
[B5 1Z] Prośba o analizę logów
Moge podać namiary na chlopaka z Warszawy(Rembertów) ktory czysci nastawniki - info na PW.
-
[B5 1Z] Prośba o analizę logów
Bedziesz musial sie zaopatrzec w pelna wersje VAG... do oceny kondycji silnika potrzebne sa logi grup w trybie "Basic Settings" oraz grupa 000. Dodatkowo proponuje zapoznac sie z tym tematem : http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html bedziesz wiedzial jakie grupy robic a jakich nie. Co do Twojego problemu : z opisu i z logów wynika, ze konieczne bedzie wyczyszczenie nastawnika oraz wymiana termostatu. Jest tez spore niedoładowanie (stad motor nie ma siły ) - nalezy sprawdzic stan wezy ukladu dolotowego oraz poprawnosc domykania sie zaworu upustowego. Reszta wyjdzie po zamieszczeniu pozostalych logów.
-
[B5 AFN] Wielka chmura dymu przy mocnym wcisnięciu gazu
Dopoki autor wątku nie zrobi logów... mozemy sobie tak pisac i pisac...
-
[B6 BKE] Prośba o analizę logów
a po co ? [tak pytam z ciekawosci ] Na podstawie tego co widac w 003 BS i 011 BS... chyba ze to norma...
-
[B6 BKE] Prośba o analizę logów
Do wymiany - termostat Do sprawdzenia - przewodu ukladu podcisnienia oraz sterowania EGR i klapy gaszącej. Dawno w tym aucie był zmieniany rozrzad ?