Treść opublikowana przez przemik
-
[B5 AFN] Proszę o analizę - pada turbinka
Obrazki logów niedostepne...
-
[B5 AFN] Proszę o ocenę logów
Dlatego napisalem ze jest nieszczelnosc w dolocie...w specyficznym miejscu...
-
[B5 AFN] Proszę o ocenę logów
Stawiam na nieszczelnosc w dolocie....
-
[B5 AVG] Czy EGR działa poprawnie ?
Jest OK
-
[B5 AFN] Proszę o analizę - pada turbinka
brakuje dynamicznego 008
-
[B6 AVF] Proszę o analizę logów. Czy coś nie tak z przepływomierzem ?
Moze zaloguj najpierw...
-
[B5 AFN] Logi i prośba o ocenę
Podregulowałbym troche statyczny kąt wyprzedzenia wtrysku - zeby sie miescil w granicach 55-60...
-
[B6 AVF] Proszę o analizę logów. Czy coś nie tak z przepływomierzem ?
No i dobrze powiedzieli... tylko czemu wymienili termostat...
-
[B5 AFN] Logi i prośba o ocenę
W takim razie pokaz 000 Basic Settings.
-
[B6 AVF] Proszę o analizę logów. Czy coś nie tak z przepływomierzem ?
Zeby wyjasnic sprawe termostatu - przejedz dynamicznie 8-10 km i bezposrednio po tym zaloguj 007 stat i wstaw.
-
[B5 AFN] Logi i prośba o ocenę
Ustawiając dawke na 2,6 - ZMNIEJSZYLES JĄ - ale OK moze byc. Z tych logów co zamiesciles - gra gitara . Zamiesc jeszcze logi Basic Settings. Pozdro
-
[B6 AVF] Proszę o analizę logów. Czy coś nie tak z przepływomierzem ?
Wymien termostat... reszta jest dobrze. Pozdrawiam
-
[B6 AVB] Proszę o analizę logów grupa 13 i 23
Dorzuć jeszcze 018 stat. Paweł myslisz o 127
-
[B5 AFN] Prośba o analizę grupy 004
Dorzuć do tego 000 Basic Settings...
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
ech jakbym Cie nie znał ...
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
wiem, ale nie powiem... czy to sie nie kloci aby ze szczytna ideą tego forum...
-
[INNE] Proszę o analizę logów.
EGR - OK
-
[B5 AHU] Proszę ocenić logi
Wykasujcie te bledy... zobaczycie czy wrócą. Do sprawdzenia: - szczelnosc ukladu dolotowego - szczelnosc zaworu upustowego - czy sie domyka - mozna by lekko przyspieszyc zaplon To auto nie ma teraz 70 KM a co dopiero 110. Czy jest/nie jest po programie tego w logach nie widac... ja mam podejrzenia, ze jest - ale po bardzo nieudolnym. Jakis tuner powinien to zweryfikowac. Oczywiscie najpierw doprowadzcie auto do ładu. Pozdrawiam i powodzenia
-
[INNE] Proszę o analizę logów.
- przejedz dynamicznie ok. 8-10 km i zaloguj 007 stat i wstaw - wyjasni sie sprawa termostatu - popraw link do 003 BS - EGR wyglada na zaslepiony - dynamiczna jazda po miescie powinna rozruszac kierownice w turbinie - lekko sie przycinają Reszta jest jak najbardziej OK. Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
hehe tak myslałem Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
OK - wyjasnijmy to na PW Konkrety prosze - juz po raz drugi Pokaz mi choc jedno zdanie w tym wątku, w ktorym radzilem czyszczenie turbiny... Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
czyli zgodnie z tą teorią turbine czyscimy wtedy kiedy wartosc cisnienia doladowania osiagnie skrajną wartosc... zarąbista teoria... pokazac Ci wątki w tym dziale gdzie zapieczone kierownice byly przyczyną niedomagajacego ukladu regulacji doladowania, a cisnienie wcale nie osiągalo wartosci skrajnych... chociazby u mnie łał jakies konkrety poprosze uwazaj nie znasz mnie...stawianie takich tez moze byc ryzykowne
-
[B5 AFB] Proszę o analizę logów
Karol Sprawdz przewody ukladu podcisnienia... dodatkowo (na probe) mozesz podmienic N75 z N18 i ponownie wykonac logi.
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
szkoda, ze obaj pisaliscie to juz po tym jak okazalo sie ze to LMM... jakos wczesniej nie kwapiliscie sie do wskazania przyczyny my nie widzimy ale pewnie Ty widzisz... nie tylko chcemy uzasadnienia od Spankiego ale teraz takze od Ciebie... pewnie widzisz wiecej niz inni Zawsze jak analizuje logi(szczegolnie czyjes) staram sie byc spokojny PS Aha i wiekszosc pisze sie przez "SZ". Pozdrawiam serdecznie
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
nie no wcale... pewnie kolega nam to jakos uzasadni...