Treść opublikowana przez przemik
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
moglbys to jakos rozwinac...
-
[B5 AFB] Prośba o analizę logów
vikis Moglbys zrobic 5 prob dynamicznych 011 logujac kazdą oddzielnie... i pokazac....zaznaczając, ze ta jest 1 ta 2 itd....
-
[B5 1Z] Prośba o analizę logów
Skad wiesz ze ma 500kkm na szafce.? A moze fura po dziadku z wermahtu i uzywana jako 3 w rodzinie...
-
[B5 1Z] Prośba o analizę logów
Filtr powietrza wymien... koniecznie!!! Korekcja moze(ale nie musi) poprawic sie po wyczyszczeniu nastawnika. Jesli nie ma doswiadczenia radze zlecic te czynnosc osobie ktora ma o tym pojecie. Pozdrawiam
-
[B5 AFB] Prośba o analizę logów
Troche pojechales po bandzie...
-
[B6 AKE] Prośba o analizę logów
Oprócz totalnie padnietego wtrysku sterujacego - wyglada ze wszystko jest OK. Niepokoi mnie to OB przy 2100 obr. Podobnie bylo u kolegi Flyer'a - skoczylo sie na wymianie turbiny ale to nie oznacza, ze u Ciebie tak będzie. AKE są znane ze sporego OB. Po wymianie wtrysku ponownie zaloguj: 001sN,004sN,004dN,004BS
-
[B5 1Z] Prośba o analizę logów
Turbo - zdrowe LMM - slabnie lekko na wysokich obrotach ale tragedii nie ma - dawno zmieniales filtr powietrza ? Statyczny kat wtrysku - zaplon bym lekko przyspieszyl tak w granice ~60. Korekcja na drugim garku cos nie halo. Rozwazylbym dwie rzeczy: - wyciecie katalizatora - wyczyszczenie nastawnika Poza tym OK
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
Turbo - zdrowizna LMM - coś nie halo jest. Kiedy zmieniales filtr powietrza.??
-
[B5 1Z] Pytanie o błędy (zdjęcie)
Na temat tego bledu 17978 jest sporo tekstu w szukajce...
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
Oprocz zaslepionego lub brudnego EGR - z logow wynika iz auto powinno jezdzic jak ta lala
-
[INNE] Proszę o analizę logów (VW Sharan 1,9 TDI 110KM przypuszczalnie AFN)
Tylko uzupelnie... VW Sharan nie mial AJM a. Zarowno Sharan jak i Alhambra mialy AUY i z takim motorem mamy tu do czynienia. Co nie zmienia w zadnym momencie interpretacji powyzszych logów. Pozdrawiam
-
[INNE] Prośba o analize logów (Seat Toledo AFN)
Kierownice sie przycinaja minimalnie, rozjezdzij to... IMO - sprezarka nie kwalifikuje sie do czyszczenia.
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów po regeneracji turbiny
jezdzij - tragedii nie ma...
-
[B5 AFB] Proszę o analizę logów
To co dologowałes - OK
-
[B5 AFB] Proszę o analizę logów
Sprezarka dobra - nic z nią nie rob LMM -OK Zapłon i caly rozrzad - OK EGR - zaslepiony - pamietaj zeby go uruchomic. O termostatcie juz wiesz Przypominam o obowiazkowej wymianie odmy. Pozdrawiam
-
[B6 AWX] Prośba o analizę logów
lekko przycinają sie lopatki VTG w sprezarce...troche dynamicznej jazdy powinno pomoc wywalic syf.. przeplywomierz - zdechł Reszta OK. Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów do wirusa
Nic nie widac na tych obrazkach...
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
W 011dN i czesciowo w 003dN...
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów po regeneracji turbiny
Cos slaba ta regeneracja... wyglada jakby dalej sie kierownice przycinaly w turbinie. Wezyki podcisnienia zmieniałes ? Samochod po tuningu(kolejny dzis ) i kolejny limiter momentu wywalony w kosmos... auto poddymia pewnie. EGR - permanentnie zaslepiony. Uklad wtryskowy - taki sobie. Zaplon - OK Termostat - OK Tyle ode mnie. Pozdrawiam
-
[INNE] Proszę o analizę logów (Seat Toledo ASV)
Spanky... Na moje oko cale zamieszanie zwiazane z LMM w tym aucie to dzialanie tunera... po prostu limiter momentu jest ruszony troche za duzo... Zobaczcie co dzieje sie w 003dN - nie wyglada to zle.... PS To jak z tym MODem dla mnie hyhy
-
[INNE] Proszę o analizę logów (Seat Toledo ASV)
Czyli jak dla Was w fabryce ustawili tak ze ogranicznik momentu jest wyzszy od zyczenia kierowcy... nie wspomne juz o tym ,ze dawka jest podniesiona na wspomnianym limiterze momentu. Decyzja nalezy do wlasciciela auta...
-
[INNE] Proszę o analizę logów (Seat Toledo ASV)
... a dziekuje bardzo
-
[INNE] Proszę o analizę logów (Seat Toledo ASV)
Nic nie rob z przeplywką, a juz bron Boze jej nie wymieniaj. Silnik jest po tuningu... delikatnym ale jednak... Z tych logów co zamiesciles wszystko OK.
-
[B5 1Z] Prośba o analizę logów
... i co w związku z tym ??
-
[B5 AFN] Prośba o analize logów (turbina)
Przeplywomierz - dobry. EGR - OK Turbo - OK Regulacja cisnienia doladowania - idealna. Jedyne co mozesz rozwazyc - to wyciecie katalizatora. Pozdr