Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przemik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przemik

  1. Logi OK. ARL az sie prosi zeby go dlubnąc...
  2. Stawiam dukaty przeciwko orzechom, ze Mesz albo Piotrus potwierdza moją diagnoze.
  3. Ten log to z jakiego silnika R4 czy V6 ??
  4. - zapłon by sie przydalo opoznic lekko - EGR - wyglada na zaslepiony lub super brudny - uklad wtryskowy -znośny Czekamy na dynamiczne - przy okazji bezposrednio po wykonaniu logów dynamicznych zaloguj 007 stat i wstaw - wyjasni sie sprawa termostatu. Pozdrawiam
  5. A ja zrozumiałem tyle, że kolega chyba niezbyt zrozumiał o co chodzi w poscie o diagnostyce
  6. Nic nie rob z turbiną, a juz tym bardziej nie reguluj sztangi. Ustaw zapłon - reszta jest dobrze.
  7. - pojezdzij troszke agresywniej zeby rozruszac kierownice w turbinie - lekko skorygowałbym zapłon - statyczny kąt wyprzedzenia wtrysku Po za tym OK
  8. Niech pojezdzi troche agresywniej, zeby sie syfex z kierownic oderwal... Reszta OK Pozdrawiam
  9. Mozesz to jakos rozwinąc ??? Nic nie wymieniaj poki nie zrobisz porzadnej diagnozy. Pozdr
  10. W silniku AFB zdrowa turbina powinna generowac ~2120 mbar cisnienia doladowania w probie dynamicznej. Przy takim cisnieniu doladowania przeplywomierz powienien generowac >750 mg/R masy powietrza. Pozdrawiam
  11. Grupa 004 pole 4 "Synchro angle". Im blizej wartości 0 - tym lepiej - zero jest idealnie.
  12. Powinno pomóc : http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ajm_ustawianie_kata_synchronizacji_w_pd_foto_story-t74986.0.html Pozdr
  13. Auto po tuningu Kąt synchronizacji - przydalaby sie regulacja - a moze jestes przed wymianą rozrządu ? Reszta wygląda OK Pozdrawiam
  14. Wyglada na zaslepiony ale tak jakby nie do konca...
  15. Wymien termostat - to na początek. Jak dawno w tym samochodzie wymieniany byl filtr powietrza?
  16. Logi dynamiczne rozwieją Twoje wątpliwosci.
  17. Skasuj te błedy i pojezdzij troche... zobaczysz co znich zostanie.
  18. Radek Wszystko fajnie ale zapoznaj sie najpierw z tym tematem: http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html
  19. Nic nie rob z przeplywomierzem poki nie uzdatnisz turbawy do normalnej wspolpracy. Fura jest po tuningu... w mojej ocenie - auto musi niezle dymic. Brakuje logow "Basic Settings".
  20. Sprawdz jeszcze uklad podcisnien - wolno cus wstaje ta turbawa. Przeplywomierz nadaje sie na szrot.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.