Treść opublikowana przez przemik
-
[B5 AFN] Notlauf - zaniki mocy
50 powtorzen - niezle.... rozruszales troche kierownice.... problem wroci... predzej niz sie spodziewasz.. Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Notlauf - zaniki mocy
Stawiam na kierownice... bez zalogowania 011 i 010 poruszamy sie w sferze domyslow...
-
[B5 AFN] Pierwsze logi - prośba o analizę
Szukanie....
-
[B5 AFN] Pierwsze logi - prośba o analizę
Teromostat zaczyna przestawać pełnic swoją funkcje... pomysl o wymianie. Reszta - miodzik Pozdrawiam
-
[INNE] jaki interface do a4/b6 2001 rok 2,5 tdi
Tutaj poszukaj... www.viaken.pl
-
[B6 AWX] Przerywa przy łagodnym przyspieszaniu
Na poczatek potrzebne logi statyczne grup 000, 001, 004, 013, 018 i 023
-
[B5 1Z] Prośba o analizę logów
IMO - wszystko juz zostalo napisane..
-
[B5 1Z] Prośba o analizę logów
Ustawienie zapłonu - prawidlowe
-
[INNE] Proszę o analizę logów (Seat Leon Tdi 110PS)
Ten mechanik to ech... szkoda gadac... Stawiamy - ale zeby postawic jakąs diagnoze muszą byc dobre logi.
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
Masz mu powiedziec ze turbina caly czas przeladowuje i pokaz mu logi... i ma zrobic tak zeby nie przeladowywala. Normalnie - reklamacja. Ja wiem kto ma turbo do AVG za 500 PLN
-
[INNE] Proszę o analizę logów (Seat Leon Tdi 110PS)
Przede wszystkim powtorz logi... przeciagnij fure od 1400 - do 4200 na 3 biegu z pedałem w podlodze ! Powtorz 011, 010, 008, 003 i 000 Pozdrawiam
-
[B5 1Z] Prośba o analizę logów
Przeplywomierz slabnie na wysokich obrotach... Rozwazylbym wyczyszczenie nastawnika... Pozdrawiam
-
[B6 AVF] Jak odczytać kąt synchronizacji (interfejs OBD 2 zgodny z VAG 1551) ?
Uporzadkujmy... Zbyszek o jaki silnik TDI chodzi ?
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
Ja wiem, nie w Kielcach ale blisko... szczegoly na PW... - aha i zebym nie zostal posadzony o komerche... nie jestem mechanikiem.
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów i błędów
Prorok jaki czy co
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
- Wymien termostat - wyczyść turbine Reszta jest dobrze. Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów i błędów
Logi nie wskazują, że kat jest zapchany ale... ja bym wywalił...
-
[B5 AHH] Spadek mocy silnika i wzrost temperatury
Jak nie zrobisz logow dynamicznych VAG iem to mozemy tak sobie pisac i pisac i.....
-
[INNE] Proszę o analizę logów (Skoda Octavia 90PS)
Popatrz na 011.3 Zeby miec 100% pewnosci, ze wine za ten stan rzeczy ponosi zapchany katalizator... nalezaloby odpiąc wydech za T a przed KAT i zalogowac 011 dyn.
-
[INNE] Proszę o analizę logów (Skoda Octavia 90PS)
Tomek IMO - WD40 nic nie daje Rozważylbym wyciecie katalizatora.... i rozruszanie sztangi recznie... przepalowanie auta na autostradzie... Pozdrawiam
-
[B6 AWX] Jaki system operacyjny pod VAG'a ?
uruchom w "trybie zgodnosci z XP..."
-
[B5 AFB] Prośba o analizę logów i porady
.. a i owszem...
-
[INNE] Proszę o analizę logów (A6 C5 AFN)
Nawet nie to, że wyglada... Jest OK
-
[B5 AFN] Dymi na czarno dławi się
Polecam zacząć od wymiany termostatu i ustawienia statycznego kąta wyprzedzenia wtrysku oraz ... wykonania logów dynamicznych. Pozdrawiam
-
[B5 AFB] Prośba o analizę logów i porady
wielkosci stodoly .... albo ktoras z rur sie zsunela .... ... albo ktorys z wezykow podcisnienia poszedł spać....