Treść opublikowana przez przemik
-
[B5 AFN] Prosze o analizę logów
Zanim wyrwiesz turbine... Lej duzą ilosc WD40 lub innego penetratora na sztange i rozruszaj ją ... a nastepnie zabierz auto na przejazdzke z masowaniem pedału akceleratora... kierownice sie przycinają ale nie az tak tragicznie... powinno pomóc. Turbo wyjac i wyczyscic zawsze zdąrzysz Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Prosze o analizę logów
Troche mała roznica cisnien w 011 Basic Settings.... obstawiam czestą przypadlosc... ale to po dynamicznych...
-
[B5 AFB] Prośba o ocenę poprawności i analizę logów
Na slabą moc tego auta skladają sie dwie rzeczy: - minimalnie niedomagajaca turbina - ospale wstająca...sprawdzilbym i przedmuchal sprezonym powietrzem wszystkie wezyki podcisnienia... dodatkowo rozpiołbym wydech zaraz za T i zalogował 011 dyn... - totalnie padniety przeplywomierz - dawki są ciete w calym zakresie obrotow... nawet tam gdzie turbina osiaga cisnienie zgodne z mapą... Od tego bym rozpoczął... Uzupelnij logi... brakuje do pelnej oceny silnika. Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
To samo co tutaj... http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_prosze_o_analize_logow-t62031.0.html blizniaczy przypadek Pozdr
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
Ja juz napisalem co trzeba zrobic zebyś mial sprawne auto... jesli uwazasz inaczej... masz prawo Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
Kolego Marcinie... poniewaz jesteś nowy dwie rady : 1. Musisz bardziej starannie przygotowywac logi... jesli chcesz uzyskac jakąs pomoc. Najlepiej jak dokldanie zapoznasz sie z tym tematem: http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html 2. Poproś MOD a o skasowania Twojego poprzedniego wątku... dublowanie tematów jest niezgodne z zasadami tego forum. W temacie : Z tego "logotoku" wynika niezbicie ze jedyne co powinienes zrobić to wymontować sprezarke i oddac do czyszczenia.Kierownice VTG są praktycznie calkowicie zapieczone. Po czyszczeniu zaprezentuj nam kpl. poprawnie wykonanych logów. Pozdrawiam i powodzenia
-
[B6 AVF] Prosze o analize logow
Niewiele z tego co zamiesciles wynika... EGR dziala dobrze Termostat... cos jakby zaczynał niedomagac... bezposrednio po zrobieniu logow dynamicznych zaloguj 007 stat i zaprezentuj... bedzie wszystko jasne. Kiedy zmieniałes rozrzad ? Pozdr
-
[B5 AJM] Proszę o analizę logów
Tomek sie rąbnął ... chodzilo mu o 007 stat Z tego co zamiesciles... sprezarka - OK przeplywomierz - OK wyznaczanie dynamicznego kąta wtrysku - OK kąt synchronizacji - OK temperatura - OK EGR - wyglada na OK - ale dobrze by bylo jakbys zamiescil 003 Basic Settings. Do kompletnej analizy brakuje : 018 stat i 023 stat Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Ciekawostka - grupa 011 w BASIC SETTINGS
Zeby Cie calkowicie uspokoic... zobacz 011 BS mojego drugiego AFN a http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/46cf46f50e9cc65e.html Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Ciekawostka - grupa 011 w BASIC SETTINGS
Popatrz jak to jest u mnie: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3c36fb6bb319f6e5.html Mysle ze nie masz sie czym martwić...
-
[ALL B7] Adaptacja reflektorów
Ale kolega pyta o wersje VAG a, a nie o interface po jakim sie laczycie...
-
[B5 1Z] Pytanie o wartość kątu wtrysku...
Zapytaj mechanika o jakich jednostkach mysli mowiac 0,6 - 1.1. Zaloguj VAG iem grupe 000 Basic Settings - obadamy czy masz dobrze ustawiony zapłon. Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
Zle kombinujesz.... jak nie wyjmiesz i nie wyczyscisz sprezarki bedziesz sie tak meczyl... Pozdr
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
Przyznaje sie.... moj pierwszy w zyciu notlauf...
-
[B5 1Z] Chwilowy brak paliwa przy przyspieszaniu
Jego silnik nie ma PD ...
-
[B5 AFN] Prosze o ocenę moich pierwszych logów
Tomek... Prawdobodobnie jego sterownik nie obsluguje tej funkcji w diagnostyce... log 003 BS bedzie wygladal tak samo jak 003 stat, nie moze tez wykonac 011 BS - spojrz na wiek auta. Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Prosze o ocenę moich pierwszych logów
Tomek co jest zlego w tych logach ?
-
[B5 AFN] Prosze o ocenę moich pierwszych logów
-wiecej WD40, wiecej rozruszania sztangi, wiecej palowania po dwupasmowce - sprezarka powinna dojsc do siebie - jesli nie - czeka Cie czyszczenie kierownic VTG -ustaw statyczny kąt wyprzedzenia wtrysku EGR wyglada na zaslepiony. Nie zamieściles 013 stat. Pozdr
-
[B5 AKN] Proszę o analize logów - początek kąta wtrysku
Kąt wtrysku - OK
-
[B5 AFN] Prosze o analize logów
Silnik mocno niedogrzany - albo go dogrzej lepiej przed logowaniem albo... Twoj termostat jest złomem. Skasowałbym te błedy, pojezdzil troche i ponownie odczytal błedy. Do poprawnej analizy logów statycznych brakuje grup 000 Basic Settings, 003 Basic Settings, 004 Basic Settings oraz 011 Basic Settings.
-
[B5 AKN] Proszę o analize logów - początek kąta wtrysku
Jaka byla temperatura na VAG (gr.007) jak robiles ten odczyt ?
-
[B6 AWX] Proszę o analizę logów (poprawione)
Sprezarka - OK
-
[B4 1Z] Twarda i nierówna praca po odpaleniu
Norma... paliwo Ci zlapalo... wlej DEPRESATORA to zbiornika i pojezdzij troche - i bedzie cool..:-) Pozdr
-
[B6 BFC] Proszę o analizę logów
Taki juz urok turbin w V6... poki nie lapie 00575 nic bym nie robil. Tomek gdzie Ty widzisz ten niedomierzajacy LMM ???
-
[B6 BFC] Proszę o analizę logów
Zdrowe V6 - lac i jezdzic....