Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przemik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przemik

  1. lupo zmien kule Turbina pracuje bardzo dobrze... przeplywomierz tez ... ponawiam prosbe o zmieszczenie statycznych 004, 013,014, 018.
  2. Jest dobrze.... Zamiesc jeszcze - statyczne 004, 013, 014 i 018 Pozdrawiam
  3. Skad wiesz ze rozrzad jest "rozjechany" ??? Skad wiesz ze statyczny kąt wyprzedzenia wtrysku jest zly ? Kolego "menik" - zrob najpierw kpl. logow BS i dynamiczne... zanim zrobisz cokolwiek... Pozdr
  4. Jest OK z cisnieniem doladowania...
  5. Nic ale to absolutnie nic nie rob z przeplywomierzem. IMHO - jest dobry. Proponuje sprawdzic czy sztanga kierownic sie porusza...Wyczysc turbine... kierownice VTG stoją dęba... Na moje oko przeladowanie jest tak duze ze sprezarka jest pelna sadzy. Pro forma mozna by jeszcze podmienic N75 z innego auta - ale to na 99% winne są kierownice VTG. Po czyszczeniu zapraszam ponownie z kpl. logow. Pozdrawiam
  6. No to zostala Ci jeszcze jedna rzecz z mojego poprzedniego posta... Dodatkowo sprawdzilbym dokladnie szczelnosc dolotu... Powodzenia...
  7. Sprawdz droznosc odmy...
  8. Jest niedoladowanie... Do sprawdzenia - wszystkie wezyki ukladu podcisnienia - najlepiej przedmuchac sprezonym powietrzem... oraz stan zaworu upustowego - wyglada jakby sie niedomykał. Mozna sie podeprzec tym tematem : http://www.a4-klub.pl/smf/b5_1z_doprowadzenia_cisnienia_doladowania_do_normy-t30627.0.html Pozdr
  9. Duzo nalogowaliscie, a mało mozna z tego wyczytac informacji. Zrobione duzo niepotrzebnych grup i tylko dynamiczne. Zamiesc grupy logow zgodnie z tematem o diagnostyce. Z tego co jest : Termostat - OK Turbina - OK Przeplywomierz -OK wyznaczanie dynamicznego kąta wtrysku - OK Reszta po prawidlowych statycznych Pozdrawiam i powodzenia
  10. przemik odpowiedział(a) na RA4FA? temat w 1.9TDI
    No i bardzo dobrze ze nie panikujesz... zrob diagnostyke... wiele sie wyjasni...
  11. Wywal KAT a obligatoryjnie o obowiazkowej zmianie filtra powietrza nie wspominam... to elementarz
  12. Zapoznaj sie z wątkiem o diagnostyce i zrob wszystko zgodnie ze sztuką... [br]Dopisany: 29 Grudzień 2008, 10:41_________________________________________________Z logow ktore zamiesciles wynika jedynie to ze zrobione zostaly w niskiej temp silnika. Pozdrawiam
  13. ... oraz szczelnosc ukladu dolotowego... zobacz co sie dzieje w 010 i w 003
  14. Kolega chyba mial kontakt z tym od czego wziął nazwe swojego nicka...
  15. Wyczyść turbine... reszta jest dobrze.. Pozdr
  16. Logi ze tak powiem szczątkowe... zrob komplet, zgodnie z wątkiem o diagnostyce... Pozdrawiam i powodzenia
  17. Po przejechaniu dynamicznie 8-10 km zaloguj 007 stat. i porownaj odczyt z 49 kanalem klimatronika i zegarem...
  18. Chcesz konkretow... zrob logi...
  19. Na temat takiego przypadku napisano tu terabajty postów... wpisz w szukajke te dwa bledy a dostaniesz lekture na cale Swieta... Pozdrawiam
  20. Totalnie lezy regulacja cisnienia doladowania... powodem może byc : - zapieczona mechanika kierownic VTG - uszkodzony zawór N75 Zaloguj jeszcze 011 Basic Settings. Pozdr
  21. Zły... jest lekko za późny zapłon... ustaw tak zeby w Basic Settings bylo ~60 - oczywiscie przy temp. silnika >80*...
  22. przemik odpowiedział(a) na czarny007 temat w 1.9TDI
    Nie mialbym...
  23. przemik odpowiedział(a) na czarny007 temat w 1.9TDI
    W niedziele wieczorem mozemy sie wstepnie umowic... wyslij mi nr kom i swoje imie na PW skontaktuje sie ... Sprzet mam.. inaczej bym siedzial cicho..
  24. Kąt wtrysku jest dobry w tym samochodzie... i wczytujac sie w te logi... to w 004 stat tez jest dobrze... ponawiam prosbe o zalogowanie VAG ver ang... oraz wykonanie screenshota w momencie kiedy nastawnik przestawi sie na LATE... i wklejenie na forum.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.