Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przemik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przemik

  1. Pewnie masz nieszczelny dolot ....mechanika pozegnaj serdecznie... logi dynamiczne wyjasnilyby sprawe....
  2. Na dzien dobry sprawdz ustawienie statycznego kąta wtrysku....
  3. gratuluje szybkiego pozbycia sie problemu...
  4. http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html
  5. Zrob komplet bo niewiele z tego mozna wyczytac... oprocz tego ze cos nie halo jest wlasnie z cisnieniem doladowania...
  6. Podlacz VAG : - odczytaj błedy - zaloguj 000 stat, 001 stat, 000 Basic Settings, 007 stat oraz 013 stat i zaprezentuj w odpowiednim dziale... Pozdrawiam i powodzenia
  7. Ja bym zrobil ... dobry program... czyli dowaliłbym tlenu i tak zmodyfikował wyznaczenie dawki paliwa zeby auta nie dymiło.... @darrp Pogadaj z Rogalem....
  8. Termostat - OK Statyczny kąt wtrysku - do minimalnej korekty - przyda sie w zimie Dawka paliwa - OK EGR - pracuje prawidlowo Mechanizm wyznaczania dynamicznego kąta wtrysku - OK Sprezarka - leciutko przycinajace sie zaluzje LMM - slabawa - wymienic filtr powietrza/przeczyscic/wymienic na nową Uklad wtryskowy - OK Silnik jest po tuningu - musisz zostawiac za sobą niezlego Batmana.. . ograniczenie momentu ustawione na sztywno.. Pozdr
  9. Turbo dosc ospałe.... spory lag.... rozepnij wydech zaraz za sprezarką i zaloguj 011. LMM - wyglada OK Zamiesc 004 stat i 004 BS oraz 007 stat. Pozdr
  10. Zaprezentuj te logi jakos znosnie.... w oczach sie mieni....
  11. IMHO - oprocz fiksujacego termostatu.... nie ma sie do czego przyczepic w tych logach.
  12. Przeplywomierz to nie jest... a przynajmniej nie mozna tego stwierdzic teraz. Jest silne niedoladowanie. Do sprawdzenia: - szczelnosc dolotu - sprawnosc/szczelnosc wezykow ukladu podcisnienia - najlepiej przedmuchac sprezonym powietrzem - N75 Dodatkowo - kąt wtrysku delikatnie do poprawy - przy przelaczeniu na "Late" i wysterowaniu 100 % - powinno byc 2* na ATDC. Pozdrawiam
  13. 00575 jest zwiazany z cisnieniem doladowania....zakladajac ze turbina jest wyczyszczona czyli lopatki VTG pracuja lekko i w pelnym zakresie... blad ten moze byc zwiazany z zaworem N75. Podmien zawór z dobrego auta i sprawdz. Poki nie zrobisz porzadku z cisnieniem w turbinie nic nie rob z LMM.
  14. IMHO - In My Home Opinion - moim skromnym zdaniem Logi daja przyblizony obraz stanu silnika.... nie da sie na podstawie logów okreslic jaki przebieg ma auto. Sławetna juz 013 - ktora jest wypadkową stanu ukladu wtryskowego i stanu silnika - ale wierz mi nawet nagar na gniazdach zaworowych ma wpływ na korekcje. Znam pewnego wlasiciela AFN a (notabene mod tego forum) ktory ma ponad 300 tysie na szafie, a korekcje bliskie ideału. Pozdr
  15. Jesli nie AKE to jakie V6 masz pod maska ???
  16. Termostat do wymiany i kąt wtrysku do minimalnej poprawy....uklad wtryskowy w stanie bardzo dobrym...
  17. Moze nie bedzie tak zle Turbo z auta, rozebrac wyczyscic. Co do sztangi - regulacji powinny dokonywac tylko serwisy turbin. Pozdr
  18. Ice Masz za***iste przeladowanie... przeplywka wyglada OK... problem tkiw w sterowaniu cisnieniem doladowania. Do sprawdzenia: - poprawnosc pracy kierownic VTG - zawór N75 Pozdr
  19. Moze czujnik temp. zielony cos swiruje. Odepnij i zobacz co sie bedzie dzialo. Pozdr
  20. Poczytaj ten watek: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_co_to_za_zawor-t39515.0.html
  21. Powodem moze byc zuzycie.... IMHO - nie powinno sie okreslac przebiegu po korekcjach - ale wyniki wskazują na min. 100 tysi wiecej Pozdr

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.