Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przemik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przemik

  1. Napisalem na AKP napisze i tutaj: Wymien termostat i czujnik tmp. - reszta jest dobrze.
  2. Dobrze by bylo podjechac do jakiegos tunera(Rogal, Diagtronic) zeby rzucil okiem na mapy...
  3. Mnie nie martwi 011 - jest lekkie przeladowanie ale puki nie pojawia sie 00575 - dalbym spokoj. Mnie martwi 008 i to ze limiter momentu jest wywalony na maxa... to auto musi niezle dymic ... Jak chcesz wiedziec czy z autem jest wszystko OK - wroc do serii zrob kpl logów i nam zaprezentuj. Pozdr
  4. Porownaj to z moim 011 BS http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3c36fb6bb319f6e5.html
  5. Sterownik silnika jest po modyfikacji... Cisnienie doladowania nie zostalo podniesione a dawki paliwa owszem - tylko tak nieudolnie, ze to auto musi zostawiac za sobą niezlego batmana. Turbina wygląda OK LMM - nie mozna ocenic gdyz "czips" zamazuje wyniki - ale ma moje oko jest OK Poza tym : statyczny kat wyprzedzenia wtrysku do regulacji termostat - pomyslałbym o wymianie (zima idzie) wyznaczanie dynamicznego kąta wtrysku - OK EGR - w miare OK uklad wtryskowy - OK Tyle odemnie Pozdr
  6. Zmiescisz sie w granicach 49 - 60 - bedzie OK
  7. Zrobisz kpl logów to nie wtopisz.. Pozdr
  8. Cos chyba nie tak Wam wyszlo z tym nastawnikiem.... dodatkowo jak kolega wyzej zaznaczyl cos nie halo jest z pedałem przyspieszacza... zalogujcie 000 dyn z pedałem trzymanym w podlodze... sprawdzcie czy dywanik nie przeszkadza... Pozdr
  9. "czips" zamazuje obraz w logach(chociazby odczyty w 008) wiec ciezko stwierdzic czy wszystko gra - chociaz na moje odczucie gra. Mozna wrocic do serii zrobic diagnostyke... i jak wszystko jest OK zrobic program "z głową". Pozdrawiam
  10. Z logow wynika ze ladnego batmana ciagniesz za sobą.... limiter momentu wywalony na maxa...
  11. Nastawnik nie zmienia statycznego kąta wyprzedzenia wtrysku... nic nie powinno go zmieniac w Basic Settings... Owszem wartosc moze spaść np. ze wzgledu na wyciagajacy sie pasek rozrzadu... aczkolwiek nie powinna.. Sprawdz czy VP jest dobrze dokrecona... Pozdr
  12. Jak sama nazwa wskazuje jest to proba STATYCZNA - silnik pracuje na biegu jałowym...
  13. Nie zrobiles nawet 1/4 wymaganych do analizy logow.... Zrob wszystkie grupy wymienione w temacie o diagnostyce ...
  14. Sprawdz wezyki podcisnienia.... chociaz z logu wynika ze sztanga pracuje OK LMM - nie ma tu nic do rzeczy - nie ma powietrza nie ma co mierzyc.. IMO jest dziura w dolocie..
  15. To auto jedzie na cisnieniu atmosferycznym.... z logow wynika, ze wyprzedzają Cie dostawcy pizzy ... Jak przyspieszasz to nie ciagneisz za soba chmury dymu ??
  16. skoro nie lapie trybu awaryjnego... :gwizdanie: chociaz cisnienie w sprezarce jest dosc wysokie...
  17. Nic nie mozna powiedziec o poprawnosci regulacji kata wtrysku gdyż caly czas brak jest 004 BS... Pytanie dodatkowe - kiedy w samochodzie byla wymieniona odma ? Taktus na Twoj punkt drugi odpowiedzialem - przeczytaj dokladnie mojego posta Pozdr
  18. Turbina bardzo ospale zbiera sie na niskich obrotach - stad teg wielki lag "z dołu". Doklada sie do tego uszkodzony przepływomierz , ktory nawet w momenie osiagania przez turbo normalnego cisnienia tnie szpryce praktycznie w calym zakresie obrótów. Proponuje odpiąc wydech za sprezarką i zalogowac dynamicznie 011... pozwoli nam to ocenic czy katalizator faktycznie "przeszkadza" turbinie w osiagnieciu wymaganego cisnienia. Brakuje bardzo waznego 004 BS a 004 stat - jest nieczytelny. Zamiesc jeszcze 007 stat, 013 i 014 stat, i 011 BS pozdr
  19. Edmund Zeby analiza byla rzetelna i prowadzila do konstruktywanych wniosków zamiesc : Statyczne grupy normalnie: 000, 001, 003, 004, 007, 013 grupy Basic Settings: 000, 003, 004, 011 Dynamiczne 000, 003, 008, 010, 011 Pozdrawiam i powodzenia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.