Treść opublikowana przez przemik
-
[B5 AJM] A4 B5 SEDAN 2000r. ANALIZA LOGOW NOWEGO SAMOCHODU:)
Napisalem na AKP napisze i tutaj: Wymien termostat i czujnik tmp. - reszta jest dobrze.
-
[A4 B5 1.9 TDI AHU] Proszę o analizę logów
Dobrze by bylo podjechac do jakiegos tunera(Rogal, Diagtronic) zeby rzucil okiem na mapy...
-
[B5 AFN] dziwny wirus prosba o analize logow
Mnie nie martwi 011 - jest lekkie przeladowanie ale puki nie pojawia sie 00575 - dalbym spokoj. Mnie martwi 008 i to ze limiter momentu jest wywalony na maxa... to auto musi niezle dymic ... Jak chcesz wiedziec czy z autem jest wszystko OK - wroc do serii zrob kpl logów i nam zaprezentuj. Pozdr
-
[B5 AFN] Problem w grupie 011BS w próbie statycznej.
Porownaj to z moim 011 BS http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3c36fb6bb319f6e5.html
-
[A4 B5 1.9 TDI AHU] Proszę o analizę logów
Sterownik silnika jest po modyfikacji... Cisnienie doladowania nie zostalo podniesione a dawki paliwa owszem - tylko tak nieudolnie, ze to auto musi zostawiac za sobą niezlego batmana. Turbina wygląda OK LMM - nie mozna ocenic gdyz "czips" zamazuje wyniki - ale ma moje oko jest OK Poza tym : statyczny kat wyprzedzenia wtrysku do regulacji termostat - pomyslałbym o wymianie (zima idzie) wyznaczanie dynamicznego kąta wtrysku - OK EGR - w miare OK uklad wtryskowy - OK Tyle odemnie Pozdr
-
[B5 1Z] Logi po wymianie sprzegła - proszę o analizę
Zmiescisz sie w granicach 49 - 60 - bedzie OK
-
[B5 1Z] Logi po wymianie sprzegła - proszę o analizę
Bedzie glosniejszy....
-
[B5 AHU] Prośba o analize błędów
Zrobisz kpl logów to nie wtopisz.. Pozdr
-
czy z tego loga wynika że kąt wtrysku jest do korekty? (prośba o analizę)
Czy ta grupa zostala odczytana w trybie "Basic Settings " ?
-
[B4 1,9 TDi, 1993 rok] Prośba o analizę logów - czyżby nastawnik ?
Cos chyba nie tak Wam wyszlo z tym nastawnikiem.... dodatkowo jak kolega wyzej zaznaczyl cos nie halo jest z pedałem przyspieszacza... zalogujcie 000 dyn z pedałem trzymanym w podlodze... sprawdzcie czy dywanik nie przeszkadza... Pozdr
-
[B5 AJM] Pierwsze logowanie - prośba o analizę
"czips" zamazuje obraz w logach(chociazby odczyty w 008) wiec ciezko stwierdzic czy wszystko gra - chociaz na moje odczucie gra. Mozna wrocic do serii zrobic diagnostyke... i jak wszystko jest OK zrobic program "z głową". Pozdrawiam
-
[B5 AJM] Pierwsze logowanie - prośba o analizę
Z logow wynika ze ladnego batmana ciagniesz za sobą.... limiter momentu wywalony na maxa...
-
[ALL] 1.9 TDI - kąt wtrysku po raz kolejny
Nastawnik nie zmienia statycznego kąta wyprzedzenia wtrysku... nic nie powinno go zmieniac w Basic Settings... Owszem wartosc moze spaść np. ze wzgledu na wyciagajacy sie pasek rozrzadu... aczkolwiek nie powinna.. Sprawdz czy VP jest dobrze dokrecona... Pozdr
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
Jak sama nazwa wskazuje jest to proba STATYCZNA - silnik pracuje na biegu jałowym...
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
Nie zrobiles nawet 1/4 wymaganych do analizy logow.... Zrob wszystkie grupy wymienione w temacie o diagnostyce ...
-
[B4 1,9 TDi, 1993 rok] Prośba o analizę logów - czyżby nastawnik ?
.... albo umierajacy wtrysk sterujacy...
-
[B6 AWX] Proszę o analizę logów
Ladnie luftu dowalone....
-
[B6 AVF] analiza logów i kody błędów - prośba o wyjaśnienie
IMO - IN MY OPINION Moze IC pekniety/dziurawy ???
-
[B6 AVF] analiza logów i kody błędów - prośba o wyjaśnienie
Sprawdz wezyki podcisnienia.... chociaz z logu wynika ze sztanga pracuje OK LMM - nie ma tu nic do rzeczy - nie ma powietrza nie ma co mierzyc.. IMO jest dziura w dolocie..
-
[B6 AVF] analiza logów i kody błędów - prośba o wyjaśnienie
To auto jedzie na cisnieniu atmosferycznym.... z logow wynika, ze wyprzedzają Cie dostawcy pizzy ... Jak przyspieszasz to nie ciagneisz za soba chmury dymu ??
-
[B5 AHU] Proszę o analizę logów
skoro nie lapie trybu awaryjnego... :gwizdanie: chociaz cisnienie w sprezarce jest dosc wysokie...
-
[B5 AHU] Proszę o analizę logów
Zapisuje sie bład przeladowania ?
-
[ALL] Proszę o analizę logów w A6
Nic nie mozna powiedziec o poprawnosci regulacji kata wtrysku gdyż caly czas brak jest 004 BS... Pytanie dodatkowe - kiedy w samochodzie byla wymieniona odma ? Taktus na Twoj punkt drugi odpowiedzialem - przeczytaj dokladnie mojego posta Pozdr
-
[ALL] Proszę o analizę logów w A6
Turbina bardzo ospale zbiera sie na niskich obrotach - stad teg wielki lag "z dołu". Doklada sie do tego uszkodzony przepływomierz , ktory nawet w momenie osiagania przez turbo normalnego cisnienia tnie szpryce praktycznie w calym zakresie obrótów. Proponuje odpiąc wydech za sprezarką i zalogowac dynamicznie 011... pozwoli nam to ocenic czy katalizator faktycznie "przeszkadza" turbinie w osiagnieciu wymaganego cisnienia. Brakuje bardzo waznego 004 BS a 004 stat - jest nieczytelny. Zamiesc jeszcze 007 stat, 013 i 014 stat, i 011 BS pozdr
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
Edmund Zeby analiza byla rzetelna i prowadzila do konstruktywanych wniosków zamiesc : Statyczne grupy normalnie: 000, 001, 003, 004, 007, 013 grupy Basic Settings: 000, 003, 004, 011 Dynamiczne 000, 003, 008, 010, 011 Pozdrawiam i powodzenia