Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przemik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przemik

  1. Przed wymianą przeplywomierza ,rozwazyłbym wyciecie katalizatora i wymienilby, filtr powietrza. Po tym zabiegu zaloguj ponownie 011,008,003,010 Pozdr
  2. Sprezarka jest - OK - przepałuj przy okazji auto na trasie zeby rozruszac kierowniczki Przepływomierz - do wymiany... Pozdr
  3. Masz za***iste przeladowanie.... moja propozycja... podmienic na probe zawór N75 i zalogowac dynamicznie grupe 011... Jesli to nie pomoze... chyba czeka Cie ponowne wymontowanie sprezarki... Pozdr
  4. ... kolega pisze ze dopiero co wymieniał.... Proponuje skasowac bledy - pojezdzic troche i odczytac znowu... Pozdr
  5. Caly czas brakuje 004 BS. IMO - na podstawie tego co napisal Łukasz .... dobrze by bylo zajechac do jakiegos tunera zeby obadał te kwiatki w sterowniku. Pozdr
  6. Brakuje tez bardzo waznego - 004 BS
  7. Błąd 65535 : w starych ECU dwuplytowych (np.1Z w B4 ) dosyc czesto wystepowal (podobno jakies problemy czujnika doladowania) w nowszych moze byc spowodowany: -zwyklym przeladowaniem turbiny -czasami spowodowane niedomganiami czujnika cisnienia atmosferycznego -w przypadku problemow z komunikacja miedzy Vagiem a sterownikiem -sterowniki Airbagow powodowaly ten blad ..... -albo jakim innym bledem -uszkodzenie ECU [mało prawdopodobne] reszta w szukajce...
  8. Kłeby dymu niebieskie ?? czarne ??? biale ??
  9. Z ranca.... byle nie za wczesnie...
  10. Glosno bedzie ale przynajmniej dowiemy sie czy wywalenie kata spowoduje wyrwanie turbiny z letargu...
  11. termostat - OK statyczny kąt wyprzedzenia wtrysku - OK dawka paliwa - OK mechanizm wyznaczania dynamicznego kąta wtrysku - OK Turbo - OK LMM - OK EGR - nie mozna nic powiedziec bo nie zrobiles 003 BS uklad wtryskowy - OK Niektore grupy skonwertowałes dwa razy - dlatego są nieczytelne Pozdr
  12. Czy mozna w AVF podmienic zawór N75 z N18 zeby przetestowac dzialanie EGR ( 003 BS) ?
  13. Niewiele z tego mozna wyczytac... zaloguj fure zgodnie z tematem o diagnostyce...
  14. Witam Jest prosba o pomoc w ustaleniu czy jest jakis problem z EGR em. Objaw - silnik gasnie podczas wykonywania logu 003 BS. Wykonałem diagnostyke. ECU nie zapisał zadnych błedów w module silnika. Temp plynu - 88,4 *C Log 003 stat - silnik pracuje na wolnych obrotach po przegazówce.. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9f0c61842d1dae04.html Log 003 Basic Settings - przelaczenie na BS skutkujace zgasniecie silnika: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/75854bf1d808f261.html Log 003 stat - log zaraz po odpaleniu silnika po zgasnieciu w trakcie BS: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e4721b0532f8c756.html Dodam, iż czasami tak sie zdarza że silnik jest w stanie utrzymac (z trudem) ciagłosc pracy w trakcie odczytu 003 Basic Setting. Czy z tego mozna wyczytac ze EGR jest uszkodzony.? Czy moze zachodzic sytuacja ze EGR jest trawale otwarty ? Za wszelkie podpowiedzi i sugestie dziekuje. Fura jest po czipsie i poza powyzszym - jezdzi bez zarzutu - dynamika i Vmax - wiecej niz zadawalajaca Pozdrawiam
  15. rozsadnie eksploatowany - milion przeleci
  16. LMM - OK Ładnie koksu dowalone... Z logow nie wynika zeby auto oslabło...
  17. Przed podjeciem decyzji o wywaleniu KAT a powinno sie rozpiac wydech tuz za sprezarką, a przed KAT em i zalogowac 011 dyn ... dostaniemy odpowiedz czy zapchany KAT powoduje zaburzenia w prawidlowym cisnieniu gazow spalinowych w sprezarce...
  18. w tescie dynamicznym oczywiscie dorzuc do tego 000 i 011.. pozdr
  19. ... i rozgrzej dobrze fure przed logowaniem.... najlepiej do 90 *C
  20. Zaloguj 004 dynamiczny....
  21. jak nie lapie 00575 ... to bym sie tak specjalnie nie martwil...
  22. VAG iem nie mozna...... Poczytaj tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/wszystkie_r4_tdi_oprocz_pd_ustawienie_kata_wtrysku-t10913.0.html
  23. silnik minimalnie niedogrzany... kat synchronizacji - OK EGR - OK - przy wykonywaniu grup BS zawsze obroty sie lekko podnoszą Korekcje - w normie zrob jeszcze dynamiczne oraz 018 i 023 Pozdr

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.