Treść opublikowana przez przemik
-
[B5 1Z] Prośba o analizę logów 1Z - jest słaby i sporo pali
Przed wymianą przeplywomierza ,rozwazyłbym wyciecie katalizatora i wymienilby, filtr powietrza. Po tym zabiegu zaloguj ponownie 011,008,003,010 Pozdr
-
[B5 AVG] Prosze o analize logów ( Auto starszej zrobiło się mułowat)
Sprezarka jest - OK - przepałuj przy okazji auto na trasie zeby rozruszac kierowniczki Przepływomierz - do wymiany... Pozdr
-
[B5 ATJ] Proszę o sprawdzenie logów
Masz za***iste przeladowanie.... moja propozycja... podmienic na probe zawór N75 i zalogowac dynamicznie grupe 011... Jesli to nie pomoze... chyba czeka Cie ponowne wymontowanie sprezarki... Pozdr
-
B6 AVF błędy silnika
... kolega pisze ze dopiero co wymieniał.... Proponuje skasowac bledy - pojezdzic troche i odczytac znowu... Pozdr
-
[B6 BDG] Proszę o analizę logów
Kat wyprzedzenia wtrysku - OK
-
[B6 BDG] Proszę o analizę logów
Caly czas brakuje 004 BS. IMO - na podstawie tego co napisal Łukasz .... dobrze by bylo zajechac do jakiegos tunera zeby obadał te kwiatki w sterowniku. Pozdr
-
[B6 BDG] Proszę o analizę logów
Brakuje tez bardzo waznego - 004 BS
-
[B5 AFN] Pojawiający się błąd w AFN
Błąd 65535 : w starych ECU dwuplytowych (np.1Z w B4 ) dosyc czesto wystepowal (podobno jakies problemy czujnika doladowania) w nowszych moze byc spowodowany: -zwyklym przeladowaniem turbiny -czasami spowodowane niedomganiami czujnika cisnienia atmosferycznego -w przypadku problemow z komunikacja miedzy Vagiem a sterownikiem -sterowniki Airbagow powodowaly ten blad ..... -albo jakim innym bledem -uszkodzenie ECU [mało prawdopodobne] reszta w szukajce...
-
[B5 AFN] Dymienie przez niskie ciśnienie czy końcówki
Kłeby dymu niebieskie ?? czarne ??? biale ??
-
[B6 AKE] "Wycie syreny strażackiej" na zimnym silniku
Z ranca.... byle nie za wczesnie...
-
[B5 AKN] Proszę o analizę logów
Glosno bedzie ale przynajmniej dowiemy sie czy wywalenie kata spowoduje wyrwanie turbiny z letargu...
-
[B5 AFN] Dymienie przez niskie ciśnienie czy końcówki
termostat - OK statyczny kąt wyprzedzenia wtrysku - OK dawka paliwa - OK mechanizm wyznaczania dynamicznego kąta wtrysku - OK Turbo - OK LMM - OK EGR - nie mozna nic powiedziec bo nie zrobiles 003 BS uklad wtryskowy - OK Niektore grupy skonwertowałes dwa razy - dlatego są nieczytelne Pozdr
-
[B6 AVF] Problem z zaworem EGR
Czy mozna w AVF podmienic zawór N75 z N18 zeby przetestowac dzialanie EGR ( 003 BS) ?
-
[B5 1Z] Prośba o analize
Niewiele z tego mozna wyczytac... zaloguj fure zgodnie z tematem o diagnostyce...
-
[B6 AVF] Problem z zaworem EGR
Witam Jest prosba o pomoc w ustaleniu czy jest jakis problem z EGR em. Objaw - silnik gasnie podczas wykonywania logu 003 BS. Wykonałem diagnostyke. ECU nie zapisał zadnych błedów w module silnika. Temp plynu - 88,4 *C Log 003 stat - silnik pracuje na wolnych obrotach po przegazówce.. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9f0c61842d1dae04.html Log 003 Basic Settings - przelaczenie na BS skutkujace zgasniecie silnika: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/75854bf1d808f261.html Log 003 stat - log zaraz po odpaleniu silnika po zgasnieciu w trakcie BS: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e4721b0532f8c756.html Dodam, iż czasami tak sie zdarza że silnik jest w stanie utrzymac (z trudem) ciagłosc pracy w trakcie odczytu 003 Basic Setting. Czy z tego mozna wyczytac ze EGR jest uszkodzony.? Czy moze zachodzic sytuacja ze EGR jest trawale otwarty ? Za wszelkie podpowiedzi i sugestie dziekuje. Fura jest po czipsie i poza powyzszym - jezdzi bez zarzutu - dynamika i Vmax - wiecej niz zadawalajaca Pozdrawiam
-
[ALL B5] Jaką żywotność maja disle audi (1.9 110 ps)
rozsadnie eksploatowany - milion przeleci
-
[B6 AVF] Proszę o analizę logów
LMM - OK Ładnie koksu dowalone... Z logow nie wynika zeby auto oslabło...
-
[B5 AKN] Proszę o analizę logów
Przed podjeciem decyzji o wywaleniu KAT a powinno sie rozpiac wydech tuz za sprezarką, a przed KAT em i zalogowac 011 dyn ... dostaniemy odpowiedz czy zapchany KAT powoduje zaburzenia w prawidlowym cisnieniu gazow spalinowych w sprezarce...
-
[B6 AVF] Proszę o analizę logów
w tescie dynamicznym oczywiscie dorzuc do tego 000 i 011.. pozdr
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
... i rozgrzej dobrze fure przed logowaniem.... najlepiej do 90 *C
-
[B6 AVF] Prośba o analizę logów
Stan PD...
-
[B5 1Z] Czy to uszkodzona pompa paliwa ?
Zaloguj 004 dynamiczny....
-
[B6 AWX] Prośba o analizę logów
jak nie lapie 00575 ... to bym sie tak specjalnie nie martwil...
-
[B5 AFN] Proszę o analize logów
VAG iem nie mozna...... Poczytaj tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/wszystkie_r4_tdi_oprocz_pd_ustawienie_kata_wtrysku-t10913.0.html
-
[B6 AVF] Prośba o analizę logów
silnik minimalnie niedogrzany... kat synchronizacji - OK EGR - OK - przy wykonywaniu grup BS zawsze obroty sie lekko podnoszą Korekcje - w normie zrob jeszcze dynamiczne oraz 018 i 023 Pozdr