Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przemik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przemik

  1. Dawki wlasciwe... Oprócz troszke przycinajacych sie kierownic VTG... reszta jest dobrze. Pozdrawiam
  2. Przepalowanie auta poprawi sytuacje na bardzo krótko - jesli poprawi... Wyjmiesz i wyczyscisz = dluzej bedziesz mial spokoj...
  3. Wartosc na panelu klimatronika w kanale 49 to ta sama wartosc ktora pokazuje zegar na szafie - tylko ze dokladnie co do stopnia... pobierana jest z tej samej sekcji czujnika.
  4. Jest dobrze... Ale zobaczylbym chetnie... 018 stat oraz 023 stat. Aha i z pospiechu nie zamiesciles 010 i 003 dyn.
  5. W/g mnie jest nieszczelnosc w ukladzie dolotowym...
  6. Jak robisz 011 BS - ECU wymusza poprzez zawór N75 dwa skrajne polozenia kierownic... zmieniają sie cisnienia w ukladzie wiec ta zmiana moze byc slyszalna jako szum.
  7. Auto po czipsie... paliwa dolane wiadrem... powietrza łyzeczką... i to wyglada tak jakby ktos sztangą krecił albo regulacją polozenia kierownic. Jest minimalny problem z regulacja cisnienia doladowania ... lekko przycinajace sie lopatki VTG. Co do reszty: zapłon - OK termostat - OK dynamiczny kąt wtrysku - OK EGR - OK dawki korekcyjne - w normie Tyle ode mnie
  8. Ano fakt nie zauwazylem.... Do zalozyciela wątku... Moim zdaniem to sie ten "czipstjuner" nie popisal. W logach to wyglada tak jakby ktos sztanga pokrecił, a nie mape zmienil. Regulacja doładowania jest płynna ale... turbina dmucha na granicy notlaufu. Dobrze by bylo podjechac do kogos zeby rzucil na logi i na mapy okiem - IMO nie jest dobrze.
  9. Zrob grupe 011 dyn i nam zaprezentuj.... tak szczerze to pierwszy raz widze czipsa w ktorym ogrniaczenie dymienia jest wywalone wyzej niz zyczenie kierowcy. Cuś mi sie obiło o uszy w tunigowym swiatku, ze zyczenie kierowcy "jest swiete". Pozdrawiam
  10. Tak jak prosilem... odczytaj błedy z pamieci ECU i nam je zaprezentuj...
  11. Pewnie chodzilo mu o zapieczone łopatki VTG..., a nie wirnik... przeczytaj dokladnie mojego pierwszego posta...
  12. Dwie rzeczy: drobna - termostat do wymiany powazniejsza - uszkodzony wtrysk sterujacy-auto chodzi na mapie awaryjnej - nie mozna na odleglosc stwierdzic czy wtrysk jest uszkodzony czy tylko odlaczony prądowo... dla pewnosci odczytaj jeszcze bledy z pamieci ECU. Podniesione korekcje mogą byc efektem ww.uszkodzenia. Pozdrawiam
  13. - statyczny kąt wyprzedzenia wtrysku - jest do regulacji - minimalnie przycinaja sie kierownice w sprezarce - troche dynamicznej jazdy powinno pomoc - LMM minimalnie ale to minimalnie tnie daweczke w gornej partii obrotów - jak tam filtr powietrza ?
  14. A ja mysle ze drugie... to BS... wynika wiec ze zaplon jest do lekkiej poprawy
  15. Sprobuj wyczyscic przeplywomierz zgodnie z tym wątkiem : http://www.a4-klub.pl/smf/25tdi_czyszczenie_przeplywomierza-t50468.0.html
  16. A ja bym na razie nie obstawial przeplywomierza.... do logow ktore podal kolega dorzuc jeszcze 011 Basic Settings... w ogole co to za zwyczaje wstawiania dwoch grup.
  17. Oprócz niedomogajacego termostatu - do wymiany zrobilbym dwie rzeczy... sprawdzil bardzo dokladnie wezyki ukladu podcisnienia, przedmuchal sprezonym powietrzem lub wymienil oraz wywalił katalizator. Cisnienie doladowania nadal nie jest plynnie regulowane... co odbija sie na LMM... wine ponosi j.w lub... ktos kto czyscil sprezarke zle ją zlozyl. EGR - OK uklad wtryskowy - znosny Zaplon ustawiony prawidlowo Dynamiczny kąt wtrysku - wyznaczany prawidlowo. Pozdrawiam
  18. Termostat powoli zaczyna niedomagac... do obserwacji Reszta jest dobrze.
  19. LMM nie tnie dawek troche..... tylko bardzo... Sprobuj wyczyscic zgodnie z tematem meszruma http://www.a4-klub.pl/smf/25tdi_czyszczenie_przeplywomierza-t50468.0.html jesli nie pomoze to czeka Cie wymiana.
  20. Czyzby nowy czujnik swirowal... z tego co opisujesz to zachowanie wskazuje na walniety czujnik. Temperatura jest dobra bo odczyt z VAG a jest OK. No i ten błąd...
  21. Statyczny kat wyprzedzenia wtrysku jest ustawiony dobrze - skasuj ten bład i zobacz czy sie pojawi. Zaprezentuj nam jeszcze 010 i 004 dynamiczne i powtorz 008. Przeciagnij fure od 1500 do 4000 ... z pedałem w podlodze.
  22. Oprócz sporego niedoladowania - do sprawdzenia wszystkie wezyki ukladu podcisnienia(wyjac i przemuchac) oraz szczelnosc dolotu... w tym aucie jest fatalnie ustawiony zaplon. Nalezałoby to jak najszybciej poprawic. Przeplywomierz zostaw w spokoju... odżyje wraz z turbiną Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.