Treść opublikowana przez przemik
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
Pokaz 011 Basic Settings ....
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
Dawki wlasciwe... Oprócz troszke przycinajacych sie kierownic VTG... reszta jest dobrze. Pozdrawiam
-
[B5 ATJ] Prośba o sprawdzenie logów
Przepalowanie auta poprawi sytuacje na bardzo krótko - jesli poprawi... Wyjmiesz i wyczyscisz = dluzej bedziesz mial spokoj...
-
[B5 AJM] Proszę o analizę logów
Wartosc na panelu klimatronika w kanale 49 to ta sama wartosc ktora pokazuje zegar na szafie - tylko ze dokladnie co do stopnia... pobierana jest z tej samej sekcji czujnika.
-
[B5 AJM] Proszę o analize logów statycznych, BS, dynamicznych
Jest dobrze... Ale zobaczylbym chetnie... 018 stat oraz 023 stat. Aha i z pospiechu nie zamiesciles 010 i 003 dyn.
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
W/g mnie jest nieszczelnosc w ukladzie dolotowym...
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
Jak robisz 011 BS - ECU wymusza poprzez zawór N75 dwa skrajne polozenia kierownic... zmieniają sie cisnienia w ukladzie wiec ta zmiana moze byc slyszalna jako szum.
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
Auto po czipsie... paliwa dolane wiadrem... powietrza łyzeczką... i to wyglada tak jakby ktos sztangą krecił albo regulacją polozenia kierownic. Jest minimalny problem z regulacja cisnienia doladowania ... lekko przycinajace sie lopatki VTG. Co do reszty: zapłon - OK termostat - OK dynamiczny kąt wtrysku - OK EGR - OK dawki korekcyjne - w normie Tyle ode mnie
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
Ano fakt nie zauwazylem.... Do zalozyciela wątku... Moim zdaniem to sie ten "czipstjuner" nie popisal. W logach to wyglada tak jakby ktos sztanga pokrecił, a nie mape zmienil. Regulacja doładowania jest płynna ale... turbina dmucha na granicy notlaufu. Dobrze by bylo podjechac do kogos zeby rzucil na logi i na mapy okiem - IMO nie jest dobrze.
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
Zrob grupe 011 dyn i nam zaprezentuj.... tak szczerze to pierwszy raz widze czipsa w ktorym ogrniaczenie dymienia jest wywalone wyzej niz zyczenie kierowcy. Cuś mi sie obiło o uszy w tunigowym swiatku, ze zyczenie kierowcy "jest swiete". Pozdrawiam
-
[B5 AKN] Prośba o analizę logów
Tak jak prosilem... odczytaj błedy z pamieci ECU i nam je zaprezentuj...
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów po wymianie rozrządu
Pewnie chodzilo mu o zapieczone łopatki VTG..., a nie wirnik... przeczytaj dokladnie mojego pierwszego posta...
-
[B5 AKN] Prośba o analizę logów
Dwie rzeczy: drobna - termostat do wymiany powazniejsza - uszkodzony wtrysk sterujacy-auto chodzi na mapie awaryjnej - nie mozna na odleglosc stwierdzic czy wtrysk jest uszkodzony czy tylko odlaczony prądowo... dla pewnosci odczytaj jeszcze bledy z pamieci ECU. Podniesione korekcje mogą byc efektem ww.uszkodzenia. Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów po wymianie rozrządu
- statyczny kąt wyprzedzenia wtrysku - jest do regulacji - minimalnie przycinaja sie kierownice w sprezarce - troche dynamicznej jazdy powinno pomoc - LMM minimalnie ale to minimalnie tnie daweczke w gornej partii obrotów - jak tam filtr powietrza ?
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
Dobrze kombinujesz
-
[B5 AHU] Proszę o analizę logów
A ja mysle ze drugie... to BS... wynika wiec ze zaplon jest do lekkiej poprawy
-
[B5 AFB] Proszę o analize logów
Sprobuj wyczyscic przeplywomierz zgodnie z tym wątkiem : http://www.a4-klub.pl/smf/25tdi_czyszczenie_przeplywomierza-t50468.0.html
-
[B5 AKN] Prośba o sprawdzenie logów
A ja bym na razie nie obstawial przeplywomierza.... do logow ktore podal kolega dorzuc jeszcze 011 Basic Settings... w ogole co to za zwyczaje wstawiania dwoch grup.
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
Oprócz niedomogajacego termostatu - do wymiany zrobilbym dwie rzeczy... sprawdzil bardzo dokladnie wezyki ukladu podcisnienia, przedmuchal sprezonym powietrzem lub wymienil oraz wywalił katalizator. Cisnienie doladowania nadal nie jest plynnie regulowane... co odbija sie na LMM... wine ponosi j.w lub... ktos kto czyscil sprezarke zle ją zlozyl. EGR - OK uklad wtryskowy - znosny Zaplon ustawiony prawidlowo Dynamiczny kąt wtrysku - wyznaczany prawidlowo. Pozdrawiam
-
[B6 AWX] Proszę o analizę logów
Termostat powoli zaczyna niedomagac... do obserwacji Reszta jest dobrze.
-
[B5 AFB] Proszę o analizę logów
LMM nie tnie dawek troche..... tylko bardzo... Sprobuj wyczyscic zgodnie z tematem meszruma http://www.a4-klub.pl/smf/25tdi_czyszczenie_przeplywomierza-t50468.0.html jesli nie pomoze to czeka Cie wymiana.
-
[B5 AJM] Proszę o analizę logów
Czyzby nowy czujnik swirowal... z tego co opisujesz to zachowanie wskazuje na walniety czujnik. Temperatura jest dobra bo odczyt z VAG a jest OK. No i ten błąd...
-
[INNE] Proszę o analizę logów (A6 2.5 TDi)
Bingo!
-
[B5 1Z] Szarpanie, niedoładowanie, notlauf - jaka przyczyna ?
Statyczny kat wyprzedzenia wtrysku jest ustawiony dobrze - skasuj ten bład i zobacz czy sie pojawi. Zaprezentuj nam jeszcze 010 i 004 dynamiczne i powtorz 008. Przeciagnij fure od 1500 do 4000 ... z pedałem w podlodze.
-
[INNE] Proszę o analizę logów (A6 2.5 TDi)
Oprócz sporego niedoladowania - do sprawdzenia wszystkie wezyki ukladu podcisnienia(wyjac i przemuchac) oraz szczelnosc dolotu... w tym aucie jest fatalnie ustawiony zaplon. Nalezałoby to jak najszybciej poprawic. Przeplywomierz zostaw w spokoju... odżyje wraz z turbiną Pozdrawiam