Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przemik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przemik

  1. Testowanie na postoju kiedy ECU wymusza przestawianie sztangi to jedna sprawa a zachowanie podczas proby dynamicznej to druga. Czyszczenie turbawy Cie nie ominie. Przeladowanie musi trwać ~7 sek zeby ECU właczyło tryb awaryjny i zapisal sie bład.
  2. Jest OK Chociaz troche mnie zastanawia to OB przy 2200 obr... ale moze jestem przewrazliwiony...
  3. Nawet przy tak zapieczonych kierownicach jak tutaj...czasami zdarza sie tak ze 011 BS wygladają poprawnie. Wyczysc turbine i zrob ponownie logi. Pozdrawiam
  4. Ech... nie dosc ze zle nazwales temat to logi zamiesciles bardzo niestarannie. Musisz sie bardziej przylozyc nastepnym razem. A teraz dobre wiesci... wyczyscisz sprezarke i auto bedzie smigać jak nowe. Po czyszczeniu zaprezentuj nam komplet logów wyjasnimy sprawe termostatu lub czujnika. Pozdr
  5. Zeby calkowicie rozwiac wątpliwosci co do termostatu - przejedz dynamicznie 8-10 km i zaloguj 007 stat. Pozdr
  6. Niech kolega wymieni termostat... reszta jest dobrze
  7. Primo: - z logow wynika iż nalezy sie korekta statycznego kata wtrysku Secundo: - ten przeplywomierz to gdzie kupiłes ? w ASO ?
  8. Upierac sie mozesz... wolno Ci Przy 2000 obr jest tyle co powinno byc, a nawet lepiej ... po co szukac problemu tam gdzie go nie ma Pozdrawiam serdecznie
  9. Nic nie rob z katem... wyglada na drożny... Turbo "wstaje" prawidlowo ma tylko lekko przycinajace sie kierownice. LMM mierzy prawidlowo. Auto jest po tuningu... stad takie kwiatki w 008. Zamiesc porzadnie logi statyczne łacznie z BS. Powtorzylbym tez dynamiczne dla pelnego obrazu... widac ze nie trzymales buta w podlodze. Pozdrawiam
  10. Sprezarka nie potrafi utrzymac żądanego cisnienia doladowania... sprawdz... wszystkie wezyki ukladu podcisnienia oraz, poprawnosc pracy zaworu upustowego... jesli masz mozliowsc to podmien N75(nie kupuj) i zaloguj ponownie 011 dyn. Dodatkowo mozna sie zapoznac z tym tematem: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_1z_doprowadzenia_cisnienia_doladowania_do_normy-t30627.0.html Pozdrawiam
  11. Dobra... wymiana filtra paliwa i wywalka kata... auto odetchnie...
  12. Padniety WS widac we wszystkich logach 004... wymienisz, a na pewno poczujesz i zobaczysz roznice( w logach) Pozdrawiam
  13. Nic tu zlego nie widze w tych logach...jedynie moglbys rozwazyc wyciecie katalizatora. Pozdrawiam
  14. I tak od tego musi zacząc... auto jezdzi na mapie awaryjnej. Po wymianie wtrysku proponuje powtorzyc logi Pozdrawiam
  15. Uszkodzony wtrysk sterujacy... widac to w logach i wskazuje na to bład... ale wczesniej sprawdz czy z kabelkologią jest OK....
  16. Silnik to ATD (100 KM)...
  17. EGR - moze byc zabrudzony... po prostu... LMM jest zalezny od cisnienia doladowania: Turbo -> LMM -> wyznaczanie dawki paliwa Pozdrawiam
  18. Kilka spraw dla mechanika: - wymiana termostatu - sprawdzenie sprezarki... masz za***iste OB polaczone z praktycznie lezacą regulacja cisnienia doladowania - poleć zeby sprawdzono stan wezyków ukladu podcisnienia(dokladnie!!! - wymiana lub przedmuchanie sprezonym powietrzem) po tym znow zalogowac 011 dyn. IMO - gdyby to bylo moje auto wymontowałbym turbine i sprawdzil stan wirnika i kierownic... nie tak dawno nasz kolega z klubu mial mniejsze OB, a okazalo sie iż wirnik sie wykruszył i uszodzil mechanizm VTG. - przeplywomierz - jest do czyszczenia/ew. wymiany - tnie dawke praktycznie w calym zakresie obrotów - zapłon ewidentnie do regulacji.. powinien sie miescic w zakresie 0-4 ATDC w momencie kiedy nastawnik ustawia sie na "Late". - na moje niewprawne oko chyba jest powietrze w przewodach paliwowych - tez należy to sprawdzić... Tyle ode mnie Pozdrawiam
  19. Trzy rzeczy : - wymienilbym termostat - upłynnilbym regulacje cisnienia doladowania - rozruszanie sztangi, wywalka katalizatora, przepalowanie auta.. - wymienilbym filtr powietrza i wyczyscil przeplywomierz Po tych zabiegach powtorzylbym logi dynamiczne. Nie zamiesciles 000 Basic Settings. Pozdrawiam
  20. W dynamicznch wyglada ze jest OK.
  21. Ustaw zaplon zeby miescil sie w granicach 0-4* ATDC, najlepiej ustawic na 2* ATDC. Reszta OK.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.