Treść opublikowana przez przemik
-
[INNE] Przyczyna notlaufa - logi (silnik AHF 100KM)
Testowanie na postoju kiedy ECU wymusza przestawianie sztangi to jedna sprawa a zachowanie podczas proby dynamicznej to druga. Czyszczenie turbawy Cie nie ominie. Przeladowanie musi trwać ~7 sek zeby ECU właczyło tryb awaryjny i zapisal sie bład.
-
[B5 ATJ] Prośba o sprawdzenie logów
Jest OK Chociaz troche mnie zastanawia to OB przy 2200 obr... ale moze jestem przewrazliwiony...
-
[INNE] Przyczyna notlaufa - logi (silnik AHF 100KM)
Nawet przy tak zapieczonych kierownicach jak tutaj...czasami zdarza sie tak ze 011 BS wygladają poprawnie. Wyczysc turbine i zrob ponownie logi. Pozdrawiam
-
[INNE] Logi do analizy passat AJM
Ech... nie dosc ze zle nazwales temat to logi zamiesciles bardzo niestarannie. Musisz sie bardziej przylozyc nastepnym razem. A teraz dobre wiesci... wyczyscisz sprezarke i auto bedzie smigać jak nowe. Po czyszczeniu zaprezentuj nam komplet logów wyjasnimy sprawe termostatu lub czujnika. Pozdr
-
[B6 AVB] Proszę o sprawdzenie logów
Zeby calkowicie rozwiac wątpliwosci co do termostatu - przejedz dynamicznie 8-10 km i zaloguj 007 stat. Pozdr
-
[B6 AVB] Proszę o sprawdzenie logów
Niech kolega wymieni termostat... reszta jest dobrze
-
[B6 AVB] Proszę o analizę logów grupa 13 i 23
Ciekawe jak dlugo
-
[B5 AKN] Proszę o analizę logów
Primo: - z logow wynika iż nalezy sie korekta statycznego kata wtrysku Secundo: - ten przeplywomierz to gdzie kupiłes ? w ASO ?
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
Upierac sie mozesz... wolno Ci Przy 2000 obr jest tyle co powinno byc, a nawet lepiej ... po co szukac problemu tam gdzie go nie ma Pozdrawiam serdecznie
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
Nic nie rob z katem... wyglada na drożny... Turbo "wstaje" prawidlowo ma tylko lekko przycinajace sie kierownice. LMM mierzy prawidlowo. Auto jest po tuningu... stad takie kwiatki w 008. Zamiesc porzadnie logi statyczne łacznie z BS. Powtorzylbym tez dynamiczne dla pelnego obrazu... widac ze nie trzymales buta w podlodze. Pozdrawiam
-
[B5 AHU] Logi do oceny
Sprezarka nie potrafi utrzymac żądanego cisnienia doladowania... sprawdz... wszystkie wezyki ukladu podcisnienia oraz, poprawnosc pracy zaworu upustowego... jesli masz mozliowsc to podmien N75(nie kupuj) i zaloguj ponownie 011 dyn. Dodatkowo mozna sie zapoznac z tym tematem: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_1z_doprowadzenia_cisnienia_doladowania_do_normy-t30627.0.html Pozdrawiam
-
[B5 AHU] Prośba o analize logów
Dobra... wymiana filtra paliwa i wywalka kata... auto odetchnie...
-
[B5 AFB] Proszę o analizę logów
Padniety WS widac we wszystkich logach 004... wymienisz, a na pewno poczujesz i zobaczysz roznice( w logach) Pozdrawiam
-
[B5 AHU] Prośba o analize logów
Nic tu zlego nie widze w tych logach...jedynie moglbys rozwazyc wyciecie katalizatora. Pozdrawiam
-
[INNE] Czy to jest chip (AJM 115 PD) ? proszę o pomoc!!!!
Ja wiem czy ten czips taki profi ?
-
[B5 AFB] Proszę o analizę logów
I tak od tego musi zacząc... auto jezdzi na mapie awaryjnej. Po wymianie wtrysku proponuje powtorzyc logi Pozdrawiam
-
[B5 AFB] Proszę o analizę logów
Uszkodzony wtrysk sterujacy... widac to w logach i wskazuje na to bład... ale wczesniej sprawdz czy z kabelkologią jest OK....
-
[AFN] Prośba o sprawdzenie logów po kapitalnym
Dociera
-
[INNE] Logi z golfa IV
Silnik to ATD (100 KM)...
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
EGR - moze byc zabrudzony... po prostu... LMM jest zalezny od cisnienia doladowania: Turbo -> LMM -> wyznaczanie dawki paliwa Pozdrawiam
-
[B5 AKN] Analiza logow (Statyczne, Statyczne BS, Dynamiczne)
Bład 00575 jest tylko potwierdzeniem tego
-
[B5 AKN] Analiza logow (Statyczne, Statyczne BS, Dynamiczne)
Kilka spraw dla mechanika: - wymiana termostatu - sprawdzenie sprezarki... masz za***iste OB polaczone z praktycznie lezacą regulacja cisnienia doladowania - poleć zeby sprawdzono stan wezyków ukladu podcisnienia(dokladnie!!! - wymiana lub przedmuchanie sprezonym powietrzem) po tym znow zalogowac 011 dyn. IMO - gdyby to bylo moje auto wymontowałbym turbine i sprawdzil stan wirnika i kierownic... nie tak dawno nasz kolega z klubu mial mniejsze OB, a okazalo sie iż wirnik sie wykruszył i uszodzil mechanizm VTG. - przeplywomierz - jest do czyszczenia/ew. wymiany - tnie dawke praktycznie w calym zakresie obrotów - zapłon ewidentnie do regulacji.. powinien sie miescic w zakresie 0-4 ATDC w momencie kiedy nastawnik ustawia sie na "Late". - na moje niewprawne oko chyba jest powietrze w przewodach paliwowych - tez należy to sprawdzić... Tyle ode mnie Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
Trzy rzeczy : - wymienilbym termostat - upłynnilbym regulacje cisnienia doladowania - rozruszanie sztangi, wywalka katalizatora, przepalowanie auta.. - wymienilbym filtr powietrza i wyczyscil przeplywomierz Po tych zabiegach powtorzylbym logi dynamiczne. Nie zamiesciles 000 Basic Settings. Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
W dynamicznch wyglada ze jest OK.
-
[B6 AKE] Prośba o analize logów
Ustaw zaplon zeby miescil sie w granicach 0-4* ATDC, najlepiej ustawic na 2* ATDC. Reszta OK.