Treść opublikowana przez przemik
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów (przyspiesza z opóźnieniem, brak mocy)
wpadnij na spot A4 lub AKP... cos sie poradzi
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów (przyspiesza z opóźnieniem, brak mocy)
nie chce byc posadzony o uprawianie komerchy... ale zrobic logi koledze z Wwy to moge pomoc ... polecam zakup wlasnego interfejsu... przydaje sie...
-
[B5 AFN] Proszę o analizę błędów
Pierwszy czy Drugi... wazne, ze furmance sie poprawilo . Co do diagnostyki... napisz do mnie PW zaraz po Swietach
-
[B5 1Z] Proszę o sprawdzenie logów
Tak naprawde wykonales tylko dwie konkretne grupy 001 stat i 013 stat. W temacie o diagnostyce doczytasz to czego brakuje w statycznych Dolaczysz dynamiczne i... wtedy bedzie mozna cos powiedziec o "jedenzecie".
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
moj komentarz do tych logów : 1. Do poprawki 2. Zamieszczone baaardzo niestarannie... Pozdrawiam serdecznie
-
[B5 AFN] Proszę o analizę błędów
tzreba bylo podniesc maske i byscie zobaczyli dlaczego auto nie jedzie ... ... nie musielibyscie jezdzic
-
[B5 AFB] Proszę o analizę logów
Kąt wtrysku sprawdzamy w 004 BS. Faktycznie u Ciebie jest on po drugiej stronie (BTDC a powinno byc ATDC) - to moje przeoczenie i za to przepraszam Nalezy ustawic kąt wtrysku zgodnie z sugestią Piotra. Po ustawieniu zaprezentuj nam ponownie log 004 stat i 004 BS. Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Proszę o analizę błędów
.. ilu chetnych do pomocy... wpadnij dzis na spot AKP pod biblioteke narodowa o 19.00... sie zrobi diagnostyke...
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów (zawór recyrkulacji)
LMM - przeplywomierz. Co chcesz sprawdzac z paliwem ?
-
[B5 AFB] Proszę o analizę logów
No i teraz jest cool roznice widac golymi okiem. Za wyjatkiem zabrudzonego/albo nie do konca wylaczonego EGR... wszystko OK.
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów (zawór recyrkulacji)
Regulacja cisnienia doladowania - lux Wyznaczanie dynamicznego kąta wtrysku - OK LMM - OK Auto po "czipsie" - delikatnym ale jednak... - jak na moj gust musi lekko poddymiac. Pozdrawiam
-
[B6 AWX] Proszę o analizę logów
Zrobcie porzadnie logi w/g instrukcji z forum
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów (zawór recyrkulacji)
Poszukaj w dziale "warsztat" byl odpowiedni tutorial
-
[B5 AFN] Proszę o analize logów
Nie masz tej funkcji w sterowniku... po prostu jej nie loguj
-
[B5 APU] Prośba o analizę logów - przeładowanie
A czy to czasem nie jest tak ze przeplywka jest zalezna od cisnienia doladowania ? Czy mamy - patrzac na te logi - pewnosc ze kolega depnął gaz do podlogi ? Ktora grupa w 1.8T pokazuje nam ze przeplywka jest kulawa ? PS Nie ma banalnych pytan w sferze poznawczej
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów (zawór recyrkulacji)
Mam trzy uwagi: - termostat - lipa albo nie nagrzales dobrze fury... (ja zawsze loguje statyczne po probie dynamicznej) - EGR - wyglada na zaslepiony lub super brudny - statyczny kąt wyprzedzenia wtrysku wymaga regulacji Tyle ode mnie
-
[B5 AFN] Proszę o analize logów
Poki nie zrobisz porzadnie kpl. logow bedziemy poruszac sie w sferze domysłow i przypuszczen.. Pozdr
-
[B5 AFN] Proszę o analize logów
Minimalnie sie przycinaja kierownice ale tragedii nie ma... zrob kpl. logów.
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów (zawór recyrkulacji)
Zawór recyrkulacji spalin sprawdzamy w 003 Basic Settings. Zaloguj te grupe i zamiesc. Co do 011 Basic Settings - w Twoim przypadku po prostu sterownik silnika nie obsluguje tej funkcji. Pewnie masz A4 z początku roku 1997. Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Cały czas przeładowanie ~ 200mbar
Rok i kierownice do czyszczenia... malo w palnik dawałes
-
[B5 AFN] Cały czas przeładowanie ~ 200mbar
Dlugo juz masz to turbo od AWX ?
-
[B5 AFN] Cały czas przeładowanie ~ 200mbar
Dynosoft wrzuca swoj nagłowek do sterownika ... ot zabieg informatyczny
-
[INNE] Przyczyna notlaufa - logi (silnik AHF 100KM)
~ 7 Poprawione -faktycznie rozmawailismy o tym przy okazji mojego notlaufa...
-
[B6 AVB] Proszę o analizę logów grupa 13 i 23
Jak dla mnie temp. - OK
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
Chcesz mieć spokojną głowe - zamiesc kpl. logów zgodnie z tematem o diagnostyce. Pozdrawiam