Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przemik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przemik

  1. nie chce byc posadzony o uprawianie komerchy... ale zrobic logi koledze z Wwy to moge pomoc ... polecam zakup wlasnego interfejsu... przydaje sie...
  2. Pierwszy czy Drugi... wazne, ze furmance sie poprawilo . Co do diagnostyki... napisz do mnie PW zaraz po Swietach
  3. Tak naprawde wykonales tylko dwie konkretne grupy 001 stat i 013 stat. W temacie o diagnostyce doczytasz to czego brakuje w statycznych Dolaczysz dynamiczne i... wtedy bedzie mozna cos powiedziec o "jedenzecie".
  4. moj komentarz do tych logów : 1. Do poprawki 2. Zamieszczone baaardzo niestarannie... Pozdrawiam serdecznie
  5. tzreba bylo podniesc maske i byscie zobaczyli dlaczego auto nie jedzie ... ... nie musielibyscie jezdzic
  6. Kąt wtrysku sprawdzamy w 004 BS. Faktycznie u Ciebie jest on po drugiej stronie (BTDC a powinno byc ATDC) - to moje przeoczenie i za to przepraszam Nalezy ustawic kąt wtrysku zgodnie z sugestią Piotra. Po ustawieniu zaprezentuj nam ponownie log 004 stat i 004 BS. Pozdrawiam
  7. .. ilu chetnych do pomocy... wpadnij dzis na spot AKP pod biblioteke narodowa o 19.00... sie zrobi diagnostyke...
  8. LMM - przeplywomierz. Co chcesz sprawdzac z paliwem ?
  9. No i teraz jest cool roznice widac golymi okiem. Za wyjatkiem zabrudzonego/albo nie do konca wylaczonego EGR... wszystko OK.
  10. Regulacja cisnienia doladowania - lux Wyznaczanie dynamicznego kąta wtrysku - OK LMM - OK Auto po "czipsie" - delikatnym ale jednak... - jak na moj gust musi lekko poddymiac. Pozdrawiam
  11. Zrobcie porzadnie logi w/g instrukcji z forum
  12. Poszukaj w dziale "warsztat" byl odpowiedni tutorial
  13. Nie masz tej funkcji w sterowniku... po prostu jej nie loguj
  14. A czy to czasem nie jest tak ze przeplywka jest zalezna od cisnienia doladowania ? Czy mamy - patrzac na te logi - pewnosc ze kolega depnął gaz do podlogi ? Ktora grupa w 1.8T pokazuje nam ze przeplywka jest kulawa ? PS Nie ma banalnych pytan w sferze poznawczej
  15. Mam trzy uwagi: - termostat - lipa albo nie nagrzales dobrze fury... (ja zawsze loguje statyczne po probie dynamicznej) - EGR - wyglada na zaslepiony lub super brudny - statyczny kąt wyprzedzenia wtrysku wymaga regulacji Tyle ode mnie
  16. Poki nie zrobisz porzadnie kpl. logow bedziemy poruszac sie w sferze domysłow i przypuszczen.. Pozdr
  17. Minimalnie sie przycinaja kierownice ale tragedii nie ma... zrob kpl. logów.
  18. Zawór recyrkulacji spalin sprawdzamy w 003 Basic Settings. Zaloguj te grupe i zamiesc. Co do 011 Basic Settings - w Twoim przypadku po prostu sterownik silnika nie obsluguje tej funkcji. Pewnie masz A4 z początku roku 1997. Pozdrawiam
  19. Rok i kierownice do czyszczenia... malo w palnik dawałes
  20. Dynosoft wrzuca swoj nagłowek do sterownika ... ot zabieg informatyczny
  21. ~ 7 Poprawione -faktycznie rozmawailismy o tym przy okazji mojego notlaufa...
  22. Chcesz mieć spokojną głowe - zamiesc kpl. logów zgodnie z tematem o diagnostyce. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.