Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przemik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przemik

  1. Nie pozostaje Ci nic innego jak poszukac kogos z AFN em pod maską...
  2. Moim zdaniem zarowno turbiny jak i przeplywomierz dzialają prawidlowo w tym samochodzie. Nie wiem czego dotyczy grupa 020 ale wydaje sie ze tam powinny byc same "zera" - moge sie mylic jednak.
  3. Regulacja cisnienia doladowania jest dobra. Z jakies przyczyny dawka paliwa jest cieta na limiterze dymienia. Przyczyną moze byc - przeplywomierz lub ktos grzebał w sofcie (chip/box). Zamiesc poprawnie log 003 dyn oraz wymien filtr powietrza. Statyczny kąt wtrysku mozna by "pchnąc" w kierunku 60 jednostek. Brakuje grup 001,007,013 statyczne. Pozdrawiam
  4. W statycznych jest dobrze. Jesli rozrzad byl zmieniany niedawno to trzeba bedzie wyregulowac kat synchronizacji... Uzupelnij dynamiczne jak napisano wyzej..
  5. przemik odpowiedział(a) na rakud29 temat w 2.0TDI
    Turbina troche mniejsza , ale zasada dzialania ta sama: http://www.a4-klub.pl/smf/all_tdi_czyszczenie_kierownic_vtg-t63377.0.html Pozdrawiam
  6. Ten typ tak ma ... Nie sadze zeby inz. w Inglostatd, ktorzy napisali mape dla tego motoru zadali, ze przy 1700-1800 ECU ząda 2300-2400 mbar a otrzymuje 1800-2100 - czy to taki chochlik drukarski. Co jest zwalone ? Soft czy zle dobrana turbina czy moze zle skonstruowane sterowanie cisnieniem doladowania?
  7. EGR - zaslepiony lub sterowanie lezy... Brakuje grupy 001 stat.
  8. Widac to wyraznie w 011 dyn jak rowniez w 008 dyn... PS BRD to byl ostatnie z "nowych" silnikow jakie brałem pod uwage przy zakupie nowej fury ale po zaponaniu sie z Twoim watkiem... rece mi opdaly. Postawa ASO jest tu gwozdziem do trumny dla "przewagi dzieki technice". Pozdrawiam serdecznie i zycze powodzenia w rozwiazaniu problemu.
  9. Troche dziwnie to wyglada. Seryjny program ząda od turbiny 1.1 bar a dostaje 0.6 bar i tak praktycznie do 2000 obr. To auto prawie nie jedzie do 2 tys obrt.
  10. na temat bledu 65535 są tony wiedzy w szukajce...
  11. Przeplywomierz zdechł... Po wymianie na nowa (najlepiej oryginalną) zrob KOMPLET logów. Turbo - zdrowe.
  12. Statyczne: 000,001,003,004,007,013,018,023 Statyczne w trybie Basic Settings: 003,004,011 Dynamiczne:000,003,004,008,010,011
  13. Najlepiej jakbys podmienil zawor na próbe...
  14. To co widzisz w 49 kanale klimatronika jest tym samym co pokazuje zegar na blacie... tylko z duzą dokladnoscią... Zeby stwierdzic jaka jest faktycznie temp. płynu - trzeba podlaczyc VAG... W Twoim przypadku na 99% czujnik temp. do wymiany... mozna jeszcze spróbowac spikac wtyczke jakims WD40...
  15. Znajdz sobie inny problem
  16. Korekcje są w plusie.... powtorz pomiar na goracym silniku i na nowym paliwie...
  17. Zaczynamy od najprostszych i najtanszych rzeczy... u Ciebie nieszczelnosc w dolocie jest ewidentna. Wynika i z objawów i z logów. A panu mechanikowi podziekuj za wspolprace...
  18. Sprawdz szczelnosc dolotu - stawiam ze jest dziura wielkosc palca... Wymien termostat. Reszta OK. Popraw temat na zgodny z regulaminem.
  19. No teraz logi trzymają sie kupy. Do zrobienia: - wymiana termostatu - wywalenie katalizatora Do sprawdzenia - stan przewodów ukladu podcisnienia-najlepiej przedmuchac sprezonym powietrzem oraz weryfikacja czy są prawidlowo podlaczone. Przeplywomierz dobry. Regulacja dynamicznego kąta wtrysku - prawidlowa. EGR - albo zaslepiony albo lezy sterowanie nim. Po tym powtorzenie logow dynamicznych - 011 i 010 oraz wykonanie wszystkich statycznych lacznie z BS. Pozdrawiam
  20. A jaką masz wersje ?
  21. i to wyglada jakby ruszył tylko jeden limiter...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.