Treść opublikowana przez przemik
-
[B5 1Z] Proszę o analizę logów
Po czym wnosisz ??? Logi niekompletne nie powinny byc analizowane... IMO Zapraszamy ponownie z kompletem logow - wszystko co i jak w temacie o diagnostyce. Pozdrawiam serdecznie
-
[B4 1Z] Problem z podłączeniem VAG'a
Ustaw Baud Rate na 240... reszta w tym tutorialu: http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=73731 Pozdr
-
[B6 AWX] Wzrost spalania, EGR, moc + NOWE LOGI PO WARSZTACIE
Moze ... wraz z falujacym kątem rozrzadu - faluje kąt wyprzedzenia zaplonu..
-
Skaner V-SCAN VAG 5053 CAN Live Data, adaptacje j.polski -NOWOŚĆ
Ja moge polecic ten zestaw http://viaken.pl/sklep.php?lang=pl&kat=5&prodid=76 oblecisz nim roczniki od 95 - do 2005
-
[B6 AWX] Wzrost spalania, EGR, moc + NOWE LOGI PO WARSZTACIE
IMO: - termostat - OK - sprezarka - OK ( o stanie kierownic i dzialaniu N75 nic nie mozna powiedziec - brak 011 BS) - LMM - OK - EGR - OK - wyznaczanie dawki paliwa - OK Zmieniales rozrzad ostatnio albo jestes przed zmianą ???
-
[B5 AHU] Problem z turbosprężarką - "wyłącza się"
Zanim zaczniesz cokolwiek robic (czyscic, wymieniac) zrob komplet logów..
-
[B5 2,5 TDI] dziwna i specyficzna awaria w silniku 2,5tdi
A pozniej ludzie narzekają ze TDI V6 jest kiepskie.... bez komentarza..
-
[B5 AKN] VAG No response from car controller
No wyglada na to ze skoro napiecie jest to OBD dziala.... sprobuj sie polaczyc z inną furą...
-
[B5 AHU] Silnik muli a po 4000 obr/min ma kopa i dymi na czarno
Jak dla mnie jest tak samo czyli zle.... caly czas stawiam na dziure w dolocie... i dodatkowo padniety LMM ....
-
[B5 2,5 TDI] dziwna i specyficzna awaria w silniku 2,5tdi
Cos bardzo niedobrego dzieje sie z motorem - albo jest zle zlozony rozrzad albo pasek przeskoczyl albo jest fatalnie zapowietrzony- albo wszystko na raz. Proponuje rownolegly topik z kompletem logow zamiescic tutaj: http://www.audiklub.org/phpBB2/viewforum.php?f=27 Pozdrawiam
-
[B5 2,5 TDI] dziwna i specyficzna awaria w silniku 2,5tdi
I - In M - My O - Opinion :th:
-
[B5 2,5 TDI] dziwna i specyficzna awaria w silniku 2,5tdi
IMO - albo mi sie zdaje albo jest fatalnie zapowietrzony uklad paliwowy... zamiesc oddzielnie zalogowany 004 BS... Pozdr
-
[B5 AKN] VAG No response from car controller
A nie masz jakiegos odciecia OBD.... ostatnio diagnozowalem A4 i nie moglem sie polaczyc, dopiero koles powiedzial ze ma "odciecie OBD".. cos tam przelaczyl i BINGO.
-
[B5 AHU] Silnik muli a po 4000 obr/min ma kopa i dymi na czarno
a ja stawiam dwie flaszki ze jest dziura w dolocie.... moze nie jak stodola ale jest...
-
[ALL] przy 120 km/h notlauf, Czyżby turbosprężarka była na wykończeniu ?
Zanim wymienisz cokolwiek propoujemy zaczac od tego : http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_13_x_2007-t18478.0.html Pozdr
-
[B5 AHU] Silnik muli a po 4000 obr/min ma kopa i dymi na czarno
Wodzu..... :th: chociaz raz....
-
[B5 AHU] Silnik muli a po 4000 obr/min ma kopa i dymi na czarno
Z tego co zamiesciles wynika iż : - regulacja dynamiczego kąta wtrysku jest OK i to wszystko co jest OK. Jest niedoladowanie spowodowane prawdopodobnie : - nieszczelnosci w rurach dolotowych - uszkodzonymi węzykami podcisnienia - pekniety IC - uszkodzonym zaworem N75 wszystko powyzsze do sprawdzenia w kolejnosci jak napisalem Jak doprowadzisz cisnienie w sprezarce do stanu normalnosci zajmiemy sie LMM... , ktory jak dla mnie jest podpadniety ale poczekajmy az dynamika gazow spalinowych osiagnie normalne wartosci. Pozdrawiam
-
[B5 AFF] Prośba o analize pierwszych logów
Widywalem lepsze korekcje jak na 210 tysi...
-
[B5 AFF] Prośba o analize pierwszych logów
A gdzie logi dynamiczne....??? Jaki masz przebieg na szafie ???
-
[B5 AFN] Błąd 65535 - brak mocy i w ogóle nie kopci
013 robimy w probie statycznej !
-
[B5 AFN] Błąd 65535 - brak mocy i w ogóle nie kopci
Logi niekompletne... Ale juz widac ze turbina bedzie do czyszczenia. Dawki korekcyjne "kosmiczne" - podejrzani : wtrysk sterujacy, nastawnik do czyszczenia, wtryski juz klekają. Pozdrawiam [+] uzupelnij logi
-
[B5 AVG] Prośba o analizę logów
Zaloguj dynamicznie - 003, 008, 010 i 011 Pozdr
-
[B5 AHU] Dlaczego taka mała dawka i jak ją zmienić ?
Daweczka ladnie wywalona....
-
[B5 AVG] Prośba o analizę logów
lmm nisko mierzy i obcina gnoj w calym zakresie obrotow ... [wymienic filtr powietrza/przeplukac lmm/kupic nowy] Nie moge uwierzyc jak moglem to przeoczyc.... Pewnie filtr wyglada jak stara skarpeta Pozdr
-
[B5 AVG] Prośba o analizę logów
Kiedy? Podczas testu czy ogólnie? Podczas testu... Przed zalogowaniem grup 003 oraz 003 BS powinno sie "przegazowac" auto.