Treść opublikowana przez horny devil
-
[ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
Ja miałem 1BA:polew: Jeszcze je trzymam w piwnicy :facepalm::polew:
-
[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
Ja was pogodzę najlepszym kompromisem będzie 1.8 ADR Nie da się z tym nic zrobić to i problem modów się rozwiązuje :polew::polew::polew: Graty fury yyyyy budy
-
[ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
Nie gadaj mi nawet. Tak dziś rzeźbiłem tą tablice i tak patrzę i patrzę i myślę i widzę i kalkuluje może tak jeszcze przód 1,5cm w dół
-
[ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
Wiesz Pucek mi to kazał wywalić z rok temu A mi się przypominało za kazdym razem jak patrzyłem na Wasze samochody na zlotach ---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:21 ---------- Twoje auto to widze raz na rok więc mogły mi umknąć takie szczegóły
-
[ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
Szybki mod dzisiaj Ramka out
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja ja nojlepi tak haha ... A ja wlasnie odebralem pamiatke z wakacji ... http://img.tapatalk.com/d/13/08/08/y9ene8a9.jpg Taka drobnostka... na 50 jechalem 75 i ... 150 zl i 4 pnkt Swoją drogą twarz masz zasłoniętą. Pucek dzięki za pomysł na szybkiego moda ramka z pod tablicy wyleciała i jest lepiej
-
Czy można zasilać telefon kablem USB z samochodowego radia?
Sprawdź sobie dobrze czy Ci się będzie ładował bo ja mam tak że napięcie w radiu w porcie USB jest tylko w tedy gdy mam w radiu odpalone odczyt z USB. Inaczej napięcie zanika i przestaje ładować
-
Biuro podróży lub ktoś, kto ma znajomego/znajomą w tymże miejscu
Moi znajomi mają biuro podróży w Zabrzu/Rudzie Śląskiej
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Totka puściłeś?? Nie zapomnij na mszę dać bo fart mega
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Arturrooo ty kanalio ty jedna ty. Ja wiem że masz dolę od tego co się zje na żorskich ale daj i "Gliwickim" zarobić :polew: Panowie deklarujcie kto będzie bo ja o w sobotę o 2 będę startował na wczasy jak nikogo nie będzie to jebne się spać zamiast gonić do gl i nazad
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
JA będę
-
pytanie o klime?
wiem że kilka osób miało tak że zamarzały im węże idące po wnęce silnika w górę i do grodzi. objaw był podobny
-
Brak oplaty OC
Niestety ja też kiedyś musiałem zapłacić OC za auto które zezłomowałem. To jest jakaś rękojmia czy coś. Dziwi mnie te 3 tyś bo kwota dość spora
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pogadaj z Bulikiem
-
Szyberdach, czy dobry panel?
Nic nie trzeba przerabiać. U mnie poszło p&P
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ty a poskładasz to do piątku?? Mam te twoje dystanse i w pt będę na zlocie potem dpiero za 3 tygnie
-
[ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
U mnie pomału te blaszki zeszły podważałem cienkim i długim śrubokrętem. Wprawdzie mam drugi zestaw na wymianę ale ani jeden ani drugi się nie połamał. A co do tel długiej listwy to albo delikatnie złamać bolec co jest nad przyciskiem awaryjek albo rozebrać tunel środkowy z radiem od początku do końca. ---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ---------- P.S. Ja dorwałem dekory na wymianę za 50 z przesyłką chyba
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Rozmowni jak cholera
-
pytanie o klime?
Może Ci węże zamarzają
-
dziwne tarcie podczas hamowania i zaświecający sie ABS
Vag
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Napinacz hydrauliczny padł ;/ do tego zimering na wałku
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi: https://www.facebook.com/M1ZabrzeStrefa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wiem wiem