Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

horny devil

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez horny devil

  1. W sumie to powinienem się cieszyć bo kozy to pomału gatunek wymarły wśród klubowiczów. A nie egon jeszcze został
  2. :hi: Pany jak się dogadacie to i ja może się pierwszy raz pojawię na sk moją kozą
  3. Panowie rozszyfruje mi to ktoś?? 1-02 04 33 - 086 - D [O][G][E] 3B0 413 031A audi 5C17 8D0 412 103B - 02 52157/0
  4. Sorry że się podepnę. Jeśli mam całą kolimnę z polita to podejdzie p&p do przedlifta??
  5. Dzisiak ok 9 trasa na Wisłę przed zjazdem na cieszyn (tym pierwszym) srebrny avant SGL na klapie chyba ecuproject (nie zdążyłem doczytać bo zpier....) z jakimś golfinem
  6. ja obaliłem wareczkę a dobre kino... na tvn "Oszukac Przeznaczenie 4" leci:decayed:---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:57 ---------- u takiej znajomej remontuję Jej dom...raczej poprawiam po partaczach fachowcach:facepalm: Właśnie rzucam kątem oka. Dzięki za spota a teraz pssyt
  7. gregory najlepsego tak BTW :hi: Kot się dziś wybiera?? Tomaszstn będziesz??
  8. Podobny do mojego. Daj więcej fot
  9. Pany jest gdzieś na springach albo na amorach oznaczenie czy to 1BA czy 1BE??
  10. Zamek musisz rozebrac, nie ma krancowek tylko microswitch zalaczajacy lampki Tak też myślałem. Kurde kupiłem ramkę drzwi z powodu tej rozpuconej prowadnicy szyby a trza było całe drzwi targać
  11. Ja wiem tylko jak sprawdzić napięcie w instalacji domowej czy jest czy nie...?? Po prostu się dotykam kabli... ...ale to Ci na pewno nie pomoże... to poszukaj u mnie https://lh5.googleusercontent.com/-nBksrJojT_g/UXapaNH6eEI/AAAAAAAAA50/mTHfffZ7Cos/s512/WP_000287.jpg łosz...ktoś granatem tam jebnął a u Ciebie bych chyba hertzklekotów dostoł Ja wiem tylko jak sprawdzić napięcie w instalacji domowej czy jest czy nie...?? Po prostu się dotykam kabli... ...ale to Ci na pewno nie pomoże... to poszukaj u mnie https://lh5.googleusercontent.com/-nBksrJojT_g/UXapaNH6eEI/AAAAAAAAA50/mTHfffZ7Cos/s512/WP_000287.jpg wg mnie z plusem to będzie ten biały przewód... obok tego białego oczywiście:decayed: Tak ...moim zdaniem drugi z lewej ....Mario ma uprawnienia...niech sprecyzuje A tam się znacie sam to podłączałem, nie mam żadnych uprawnień i od roku nic nie nawaliło. Ne pytajcie co zrobił elektryk jak był ostatnio u mnie i to zobaczył. :polew:
  12. Ja wiem tylko jak sprawdzić napięcie w instalacji domowej czy jest czy nie...?? Po prostu się dotykam kabli... ...ale to Ci na pewno nie pomoże... to poszukaj u mnie
  13. Pany orientuje się ktoś jak zlokalizować krańcówki drzwi prawych przednich zwłaszcza pasażera? Bo mnie światełko nie odpala jak otwieram te drzwi. We wszystkich innych hula.
  14. u mnie są przebarwienia przeleciałem to k2 ścierną ale myślę że to wymaga głębszej ingerencji
  15. ale wam na dekle popadało :grin::grin:
  16. Ehhh bo chciałem moje szarpnąć
  17. Egon ile Cię szarpnie malowanie??
  18. zajś do Kędzierzyna ? Egon Ty tam masz chyba cos na boku i pewnie zapomnisz dekielków i za pare dni znów pojedziesz... a potem po śruby:grin: Egon jak cos mam boczki do b6 w bdb stanie do sprzedania jakbyś chciał wywalić te nakladki alu z wersji exclusive - teraz mi sie przypomniało bo na spocie jakos o tym nie myślałem - mam jeszcze inne graty - klimatronik - nie wiem w jakim masz stanie.. itd ---------- Post dopisany at 11:28 ---------- Poprzedni post napisany at 11:26 ---------- a letni od zimowego różni bagażnik na rowery zamiast na narty? Na naratach nie śmigam i właśnie, a na zimę mam stal piękną :polew:
  19. czyżbym widział okolice Narutowicza ? :naughty::naughty:dobry lebry Si, a co Twoje rejony??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.