Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bartollo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bartollo

  1. Z tego co czytalem na forum to da się przełozyć same wskaźnika Ale trochę rezania jest
  2. zacisk 30 jest to stały plus do licznika tylko nie pamietam które to kable. Sprawdź czy tam jest 12V
  3. Tak,ten z anglika to jest przedlift.
  4. Posprawdzaj masy i napięcie na zacisku 30
  5. A jakieś błędy vag wypluwa??
  6. Prosta sprawa nawet jak byś uszkodził n75 to spinasz 2 wężyki razem i jeździsz Pozdro I oby nie potrzebna była regeneracja nowego zaworka
  7. Robiłem to u znajomego w AHU i jest to proste jak sikanie Skoro wymieniłeś to stary rozbierz i nabierzesz wprawy na przyszłość,bo ten też ci padnie:) Jak to mówił kolega "sztomel" n75 w ahu i 1z padają jak muchy:) przy wyłamywaniu uważaj żeby Ci nie spadł tłoczek:)
  8. A próbowałeś odłączyć czujnik od wstecznego?? i sprawdzić co wtedy się dzieje.
  9. Regenerowałeś czy wymiana była?
  10. Problem rozwiązany zwiększyłem dawkę z 8,8mg na 3,2mg i nie to auto teraz to cuć to 110KM znów jak wcześniej sporadycznie łapie notlaufa ale to już turbo w tym tyg będzie czyszczone dzięki za wszystkie podpowiedzi i sugestie
  11. Witam! Mam dziwny problem. Otóż nie swieci się przy włączaniu zapłonu kontrolka od jaśka. Na vagu brak błedów. Nie wiem czy to ma coś wspólnego z kontrolką ale mam kiere wraz z poduchą od B6 a tasma została z B5. Gdy odepnę poduche to od razu wywala błąd i kontrolka swieci. Jakieś sugestie??
  12. A co powiecie na ten temat ze w moim afn'ie jak pękła opaska na węzu od turbo (przy zderzaku) kompletny brak mocy swist powietrza a ani dymka nie puściła Pewnie to przez dawke na poziomie 8,8mg Sorry za OT:)
  13. Sprawdź oporność wtrysku ma być z tego co pamietam 90-120 Ohm.
  14. Bartollo odpowiedział(a) na carlsten temat w 1.9TDI
    Dobrze by było jak byś dokręcał z odpowiednim momentem Ale na wyczucie też da radę
  15. Bartollo odpowiedział(a) na carlsten temat w 1.9TDI
    Panewka która się przytarła zamiast koloru srebrnego ma kolor miedziany i widać na niej rysy cos jak tu :http://i39.tinypic.com/9gczft.jpg Lub tu : http://www.honda-crx.info/forum/files/dsc00062_616.jpg A co do turbo to z przeróbkami wpakujesz od AWX
  16. VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Oto logi z dzisiaj grupy 011 i 010 przy temperaturze 27*C pierwszy log od razu chyba był notlauf a drugi juz po resecie ale tylko do 3.5tyś bo droga się kończyła nie dało się powtórzyć bo bateria w lapku była już słaba:/
  17. Podłącze się pod pytanie Tez ostatnio rozkminiałem co to za klapa jest i nic nie wymyśliłem Może w B5 była opcja taka jak w a6 lub touaregu z czujnikiem świeżości powietrza który po wyczuciu że powietrze jest choojowe zamyka dopływ powietrza przez filtr i otwierał dopiero jak się powietrze poprawiło??
  18. Bartollo odpowiedział(a) na carlsten temat w 1.9TDI
    Dla pewności sciąg miskę olejową i odkręć jedną stopke korbowodu i oblukaj w jakim stanie są panewki korbowodowe Jak braknie oleju w silniku to najszybciej łapie właśnie na panewkach
  19. Sorry za odgrzanie kotleta ale mam pytanie czy koło z 1z ułożonego poprzecznie(np golf ) różni się od ułożonego wzdłużnie(np a4)?? i czy podejdzie do AFN'a koło z AHU (poprzecznego i wzdłużnego)?? A i czy łożysko oporowe zostaje z AFN'a czy wsadza się z 1z ? Ps : Nie czytałem całego tematu jak było coś na ten temat napisane to z góry przepraszam:)
  20. Moze ktos źle rozrząd poskładał i skorygował pompą a ty ruszyłeś i juz wyszło po za zakres regulacji Sprawdź rozrząd i pisz co tam się urodziło
  21. Sprawdź czy rozrząd jest dobrze ustawiony tzn czy jak zablokujesz pompe czy zgadza się wał z wałkiem. A kąt sprawdzałeś na zagrzanym silniku ?? min 80*C?
  22. Po ostatnich logach jakie robiłem mam przeładownie(kierownice lekko przypieczone) więc dziura w dolocie odpada. Jutro jak będzie znów ponad 3 dychy zrobie logi a nastepnie powtórze jak zrobi się chłodniej. Moze coś się wyjaśni.
  23. Bartollo odpowiedział(a) na Bartollo temat w Audi A4 B5
    Po wymianie tarcz łozysk i wieńców ABS problem znikł W lewym kole był pęknięty wieniec ABS'u po sladach sądze ze mial kontakt z kawałkiem osłony lub kamieniem, na szczęście czujnik cały Podziękowania dla kolego Devastation
  24. Witam. Koledzy mam problem z moim AFN'em, otóż zaczeły się upały( ponad 30*C) i walcze z brakiem mocy i co chwile notlauf:/ Temperatura spadnie w okolice 20kresek i moc powraca i łapie sporadycznie notlaufa (turbo czeka na czyszczenie) nie kopci pali na dotyk, co to moze być ?? Zabity intercooler?? przepływka ??? Za wszystkie sugestie i podpowiedzi z góry dziękuje.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.