Treść opublikowana przez Bartollo
-
Wymiana licznika a4 b5 problem...
Z tego co czytalem na forum to da się przełozyć same wskaźnika Ale trochę rezania jest
-
Mrygajace kontrolki na desce
zacisk 30 jest to stały plus do licznika tylko nie pamietam które to kable. Sprawdź czy tam jest 12V
-
Wymiana licznika a4 b5 problem...
Tak,ten z anglika to jest przedlift.
-
Mrygajace kontrolki na desce
Posprawdzaj masy i napięcie na zacisku 30
-
Mrygajace kontrolki na desce
A jakieś błędy vag wypluwa??
-
1Z Brak mocy w całym zakresie obrotów ..
Prosta sprawa nawet jak byś uszkodził n75 to spinasz 2 wężyki razem i jeździsz Pozdro I oby nie potrzebna była regeneracja nowego zaworka
-
1Z Brak mocy w całym zakresie obrotów ..
Robiłem to u znajomego w AHU i jest to proste jak sikanie Skoro wymieniłeś to stary rozbierz i nabierzesz wprawy na przyszłość,bo ten też ci padnie:) Jak to mówił kolega "sztomel" n75 w ahu i 1z padają jak muchy:) przy wyłamywaniu uważaj żeby Ci nie spadł tłoczek:)
-
Mrygajace kontrolki na desce
A próbowałeś odłączyć czujnik od wstecznego?? i sprawdzić co wtedy się dzieje.
-
1Z Brak mocy w całym zakresie obrotów ..
Regenerowałeś czy wymiana była?
-
Przy upałach brak mocy i co chwile notlauf
Problem rozwiązany zwiększyłem dawkę z 8,8mg na 3,2mg i nie to auto teraz to cuć to 110KM znów jak wcześniej sporadycznie łapie notlaufa ale to już turbo w tym tyg będzie czyszczone dzięki za wszystkie podpowiedzi i sugestie
-
Nie świeci kontrolka AirBag
Witam! Mam dziwny problem. Otóż nie swieci się przy włączaniu zapłonu kontrolka od jaśka. Na vagu brak błedów. Nie wiem czy to ma coś wspólnego z kontrolką ale mam kiere wraz z poduchą od B6 a tasma została z B5. Gdy odepnę poduche to od razu wywala błąd i kontrolka swieci. Jakieś sugestie??
-
Bardzo dymi na czarno
A co powiecie na ten temat ze w moim afn'ie jak pękła opaska na węzu od turbo (przy zderzaku) kompletny brak mocy swist powietrza a ani dymka nie puściła Pewnie to przez dawke na poziomie 8,8mg Sorry za OT:)
-
Brak mocy, palący się wykrzyknik i kontrolka od świec
Sprawdź oporność wtrysku ma być z tego co pamietam 90-120 Ohm.
-
moc dopiero przy 2600 obr. po czyszczeniu turbiny
- Zatarta turbina i silnik?
Dobrze by było jak byś dokręcał z odpowiednim momentem Ale na wyczucie też da radę- Zatarta turbina i silnik?
Panewka która się przytarła zamiast koloru srebrnego ma kolor miedziany i widać na niej rysy cos jak tu :http://i39.tinypic.com/9gczft.jpg Lub tu : http://www.honda-crx.info/forum/files/dsc00062_616.jpg A co do turbo to z przeróbkami wpakujesz od AWX- Przy upałach brak mocy i co chwile notlauf
VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Oto logi z dzisiaj grupy 011 i 010 przy temperaturze 27*C pierwszy log od razu chyba był notlauf a drugi juz po resecie ale tylko do 3.5tyś bo droga się kończyła nie dało się powtórzyć bo bateria w lapku była już słaba:/- Klapka pod filtrem kabinowym.
Podłącze się pod pytanie Tez ostatnio rozkminiałem co to za klapa jest i nic nie wymyśliłem Może w B5 była opcja taka jak w a6 lub touaregu z czujnikiem świeżości powietrza który po wyczuciu że powietrze jest choojowe zamyka dopływ powietrza przez filtr i otwierał dopiero jak się powietrze poprawiło??- Zatarta turbina i silnik?
Dla pewności sciąg miskę olejową i odkręć jedną stopke korbowodu i oblukaj w jakim stanie są panewki korbowodowe Jak braknie oleju w silniku to najszybciej łapie właśnie na panewkach- Zmiana koła dwumasowgo na koło jednomasowe 1.9 TDI AFN - 1Z
Sorry za odgrzanie kotleta ale mam pytanie czy koło z 1z ułożonego poprzecznie(np golf ) różni się od ułożonego wzdłużnie(np a4)?? i czy podejdzie do AFN'a koło z AHU (poprzecznego i wzdłużnego)?? A i czy łożysko oporowe zostaje z AFN'a czy wsadza się z 1z ? Ps : Nie czytałem całego tematu jak było coś na ten temat napisane to z góry przepraszam:)- Problem z ustawieniem kata wtrysku
Moze ktos źle rozrząd poskładał i skorygował pompą a ty ruszyłeś i juz wyszło po za zakres regulacji Sprawdź rozrząd i pisz co tam się urodziło- Problem z ustawieniem kata wtrysku
Sprawdź czy rozrząd jest dobrze ustawiony tzn czy jak zablokujesz pompe czy zgadza się wał z wałkiem. A kąt sprawdzałeś na zagrzanym silniku ?? min 80*C?- Przy upałach brak mocy i co chwile notlauf
Po ostatnich logach jakie robiłem mam przeładownie(kierownice lekko przypieczone) więc dziura w dolocie odpada. Jutro jak będzie znów ponad 3 dychy zrobie logi a nastepnie powtórze jak zrobi się chłodniej. Moze coś się wyjaśni.- Błąd 597
Po wymianie tarcz łozysk i wieńców ABS problem znikł W lewym kole był pęknięty wieniec ABS'u po sladach sądze ze mial kontakt z kawałkiem osłony lub kamieniem, na szczęście czujnik cały Podziękowania dla kolego Devastation- Przy upałach brak mocy i co chwile notlauf
Witam. Koledzy mam problem z moim AFN'em, otóż zaczeły się upały( ponad 30*C) i walcze z brakiem mocy i co chwile notlauf:/ Temperatura spadnie w okolice 20kresek i moc powraca i łapie sporadycznie notlaufa (turbo czeka na czyszczenie) nie kopci pali na dotyk, co to moze być ?? Zabity intercooler?? przepływka ??? Za wszystkie sugestie i podpowiedzi z góry dziękuje. - Zatarta turbina i silnik?