Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bartollo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bartollo

  1. Witam ! Panowie mam pytanko czy wzmacniacz GM-202 podpasi pod zestaw odseparowany DSK 165?? Wzmacniacz generuje moc w mostku 125W i 2 x 55W Zestaw glosników : Głośniki HERTZ DIECI DSK 165.3 dwudrożne 160 W (3655289150) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Pytam ponieważ leży w garażu takowy w pelni sprawny i jak się nada nie będe musiał kupować innego wzmaka Wszystko będzie napędzane przez radio pioneer DEH-2120UB Dzięki za odpowiedzi
  2. Bartollo odpowiedział(a) na pieckinn temat w 1.9TDI
    Spróbuj połaczyć się VCDS'em w wersji 1.0 lite
  3. Ostatnio zauwazyłem dziwne zachowanie sprzęgła. Tzn już wyjaśniam o co chodzi Kończy mi się sprzęgło (bierze wysoko lecz nie slizga) a co za tym idzie biegi cięzej wchodzą (zwłaszcza 1 i R) lecz to nie wystepuje zawsze,czasami na zimnym silniku biegi wchodzą jak w masełko a pedal chodzi bardzo leciutko i wszystkie biegi wchodzą bez żadnego oporu. Kilka razy uzyje sprzęgła i wszystko wraca do normy, czyli czuć opór a sam pedał twardziej chodzi i cięzej jest wrzucić 1 i R. Spotkał się ktoś z takim objawem ?? czy wymiana płynu hamulcowego coś pomoże??zy to już wina klejącej tarczy ? czy moze to wina prawej poduchy silnika (wczoraj zauważyłem ze olej z niej wyleciał ) ?? A i co się tyczy poduszek silnika Od benzyny podejdą?? czy raczej są za miękkie ? jest róźnica pomiędzy lewą a prawą ?? i czy w AFN'ie mogę zastosować z 1z bądź AHU ?? Z góry dzięki za odpowiedzi
  4. A jak zrzucisz pasek to też jest ten dzwięk ??
  5. Z zaworkiem n109 jest tak ze pojawia się napięcie około 3-5 sek po włączeniu zapłonu po czym znika i pojawia się dopiero jak się zakręci rozrusznikiem (bynajmniej tak jest w moim AFN'ie) Zrób tak jak prawi kolega trepek i podaj stały plus na zaworek.
  6. Te do puchy filtra mozesz zostawić odpięte tylko zastosuj jakiś filterek na nie aby powietrze które zasysa było czyste (zeby się zaworki nie zasyfily) jak masz odłączony magazyn podcisnienia i logi są wporzo zwlaszcza 011 to ja bym tak zostawił.
  7. Altek wychodzi bez odkręcania wisco po maksymalnym wysunięciu górnej sruby (dolna wychodzi) a wyłazi cięzko bo te tulejki z gwintami się poschodziły do środka przed wsadzeniem spowrotem do wozu trzeba pomóc im się cofnąc mlotkiem U mnie takie piski powodował pasek podjechałem do sklepu kupiłem preparat do smarowania pasków klinowych i na razie jest spokój
  8. Nagnij ramie wycieraczek tzn jak byś chciał je skręcić
  9. A dobrze wsadziłeś nastawnik na pierscień w pompie ?? jakie napięcie RSW masz??
  10. w 1z jest turbo z zaworem upustowym i brak tam VNT więc lekko to chodzić nie będzie
  11. Z tego co napisałeś wychodzi ze albo lezy uszczelka pod głowicą bądź masz problem z korkiem na zbiorniku
  12. A jaki to silnik?? turbo sterowne podciśnieniem czy nadciśnieniem?
  13. Bartollo odpowiedział(a) na scitec87 temat w 1.9TDI
    ze 3 stówki pewnie
  14. Bartollo odpowiedział(a) na scitec87 temat w 1.9TDI
    Jakie założysz to już twój wybór najlepiej coś dobrego LUK lub SACHS
  15. Bartollo odpowiedział(a) na scitec87 temat w 1.9TDI
    w 1Z nie ma dwumasy.Wiec wymiana bedzie tansza. Sorry masz racje jakoś umkło mi ze to 1z byłem pewien ze to AFN
  16. Bartollo odpowiedział(a) na scitec87 temat w 1.9TDI
    Fabrycznie siedzi chyba zestaw LUC (tarcza docisk łozysko oporowe i dwumasa)
  17. A powiedz jak wygląda wartośc czujnika gdy sprawdzisz vagiem w ten sposób aby porównać temperatury w 2 miejscach: 01-Engine-Meas.Bloks-08 - Group 007 - Coolant Temp oraz 17-Instruments - Meas.Bloks-08 - Group 003 - Coolant Temperature jak temperatury będą zbliżone to czujnik jest dobry. Jak masz klime to na kanałach serwisowych na pozycji 51 też pokazuje temperature płynu jak tam pokaże inne wartości jak zegar to czujnik walnięty. Bądź dzieje się coś z wisko Lub po prostu kupiłeś bublowaty termostat
  18. Bartollo odpowiedział(a) na scitec87 temat w 1.9TDI
    Sprzęgło ci się kończy, Ja mam podobnie jak stoje dłużej w korku zaczyna szarpać budą przy ruszaniu z 1 a z 2 jest wpozo,sprzęgło też mi bierze przy końcu . Szykuj się na wymianę sprzęgła.
  19. Bartollo odpowiedział(a) na fireman82 temat w 1.9TDI
    Ostatnio miałem podobnie U mnie stanął prawy tylny zacisk na ośce od ręcznego rozebrałem wyczyściłem poszło WD40 w ruch i wszystko lata jak zloto zrób jak kolega radzi albo podnieś na lewarku kazde koło i obracaj nim,które się cięzko obraca jest winne tejże sytuacji
  20. Bartollo odpowiedział(a) na scitec87 temat w 1.9TDI
    Ruszyć ciężko rozumiesz przez szarpanie/ślizganie/ brak mocy ??
  21. U znajomego w AHU sztanga podczas gazowania ruszała się w zakresie może 3 mm a łapał notlauf przez uwalony n75 pękła spręzynka wymieniłem na taką z długopisu docięta na oko i jest git
  22. A vag wypluwa jakieś błedy ??
  23. Ilu się bawi to nie wiem Interes nie drogi 12zl za puszke 1000ml i 20 min roboty ale auto za to ma zabezpieczenie antykorozyjne na kilka lat Ja to robie po raz pierwszy w Audi bo wcześniejszej zimy nie bylo jakoś weny Raz na 2 lata wystarcza
  24. Immo ?? Hmm dobry żart ;D immo poddaje się przez OBD w mniej jak kilka sec
  25. A masz alarm nie fabryczny ?? jesli tak to moze być przycisk serwisowy centralki alarmowej Najlepiej sprawdź gdzie wędruje ten przewód

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.