Treść opublikowana przez Bartollo
-
Wzmacniacz Pioneer GM-202 pod zestaw odseparowany Hertz DSK 165.3
Witam ! Panowie mam pytanko czy wzmacniacz GM-202 podpasi pod zestaw odseparowany DSK 165?? Wzmacniacz generuje moc w mostku 125W i 2 x 55W Zestaw glosników : Głośniki HERTZ DIECI DSK 165.3 dwudrożne 160 W (3655289150) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Pytam ponieważ leży w garażu takowy w pelni sprawny i jak się nada nie będe musiał kupować innego wzmaka Wszystko będzie napędzane przez radio pioneer DEH-2120UB Dzięki za odpowiedzi
-
Dymi na biało
Spróbuj połaczyć się VCDS'em w wersji 1.0 lite
-
Sprzęgło - dziwne zachowanie i pytanie o poduszkę silnika.
Ostatnio zauwazyłem dziwne zachowanie sprzęgła. Tzn już wyjaśniam o co chodzi Kończy mi się sprzęgło (bierze wysoko lecz nie slizga) a co za tym idzie biegi cięzej wchodzą (zwłaszcza 1 i R) lecz to nie wystepuje zawsze,czasami na zimnym silniku biegi wchodzą jak w masełko a pedal chodzi bardzo leciutko i wszystkie biegi wchodzą bez żadnego oporu. Kilka razy uzyje sprzęgła i wszystko wraca do normy, czyli czuć opór a sam pedał twardziej chodzi i cięzej jest wrzucić 1 i R. Spotkał się ktoś z takim objawem ?? czy wymiana płynu hamulcowego coś pomoże??zy to już wina klejącej tarczy ? czy moze to wina prawej poduchy silnika (wczoraj zauważyłem ze olej z niej wyleciał ) ?? A i co się tyczy poduszek silnika Od benzyny podejdą?? czy raczej są za miękkie ? jest róźnica pomiędzy lewą a prawą ?? i czy w AFN'ie mogę zastosować z 1z bądź AHU ?? Z góry dzięki za odpowiedzi
-
Dziwne dżwięki, czy to napinacz paska klinowego?? Filmik
A jak zrzucisz pasek to też jest ten dzwięk ??
-
Po wymianie rozrządu nie chce odpalić
Z zaworkiem n109 jest tak ze pojawia się napięcie około 3-5 sek po włączeniu zapłonu po czym znika i pojawia się dopiero jak się zakręci rozrusznikiem (bynajmniej tak jest w moim AFN'ie) Zrób tak jak prawi kolega trepek i podaj stały plus na zaworek.
-
schemat podcisnien bez egr filtr stozek
Te do puchy filtra mozesz zostawić odpięte tylko zastosuj jakiś filterek na nie aby powietrze które zasysa było czyste (zeby się zaworki nie zasyfily) jak masz odłączony magazyn podcisnienia i logi są wporzo zwlaszcza 011 to ja bym tak zostawił.
-
Dziwne dżwięki, czy to napinacz paska klinowego?? Filmik
Altek wychodzi bez odkręcania wisco po maksymalnym wysunięciu górnej sruby (dolna wychodzi) a wyłazi cięzko bo te tulejki z gwintami się poschodziły do środka przed wsadzeniem spowrotem do wozu trzeba pomóc im się cofnąc mlotkiem U mnie takie piski powodował pasek podjechałem do sklepu kupiłem preparat do smarowania pasków klinowych i na razie jest spokój
-
Wycieraczki problem strasznie chroboczą...
Nagnij ramie wycieraczek tzn jak byś chciał je skręcić
-
Po wymianie rozrządu nie chce odpalić
A dobrze wsadziłeś nastawnik na pierscień w pompie ?? jakie napięcie RSW masz??
-
Przeładowanie Turbo
w 1z jest turbo z zaworem upustowym i brak tam VNT więc lekko to chodzić nie będzie
-
[b5 AFN] Ubytek płynu chłodniczego.
Z tego co napisałeś wychodzi ze albo lezy uszczelka pod głowicą bądź masz problem z korkiem na zbiorniku
-
schemat podcisnien bez egr filtr stozek
A jaki to silnik?? turbo sterowne podciśnieniem czy nadciśnieniem?
-
problem pzy ruszaniu
ze 3 stówki pewnie
-
problem pzy ruszaniu
Jakie założysz to już twój wybór najlepiej coś dobrego LUK lub SACHS
-
problem pzy ruszaniu
w 1Z nie ma dwumasy.Wiec wymiana bedzie tansza. Sorry masz racje jakoś umkło mi ze to 1z byłem pewien ze to AFN
-
problem pzy ruszaniu
Fabrycznie siedzi chyba zestaw LUC (tarcza docisk łozysko oporowe i dwumasa)
-
Raz podnosi się kontrolka tem do 90 raz leży na 60
A powiedz jak wygląda wartośc czujnika gdy sprawdzisz vagiem w ten sposób aby porównać temperatury w 2 miejscach: 01-Engine-Meas.Bloks-08 - Group 007 - Coolant Temp oraz 17-Instruments - Meas.Bloks-08 - Group 003 - Coolant Temperature jak temperatury będą zbliżone to czujnik jest dobry. Jak masz klime to na kanałach serwisowych na pozycji 51 też pokazuje temperature płynu jak tam pokaże inne wartości jak zegar to czujnik walnięty. Bądź dzieje się coś z wisko Lub po prostu kupiłeś bublowaty termostat
-
problem pzy ruszaniu
Sprzęgło ci się kończy, Ja mam podobnie jak stoje dłużej w korku zaczyna szarpać budą przy ruszaniu z 1 a z 2 jest wpozo,sprzęgło też mi bierze przy końcu . Szykuj się na wymianę sprzęgła.
-
Coś przyhamowuje auto...
Ostatnio miałem podobnie U mnie stanął prawy tylny zacisk na ośce od ręcznego rozebrałem wyczyściłem poszło WD40 w ruch i wszystko lata jak zloto zrób jak kolega radzi albo podnieś na lewarku kazde koło i obracaj nim,które się cięzko obraca jest winne tejże sytuacji
-
problem pzy ruszaniu
Ruszyć ciężko rozumiesz przez szarpanie/ślizganie/ brak mocy ??
-
Przeładowanie Turbo
U znajomego w AHU sztanga podczas gazowania ruszała się w zakresie może 3 mm a łapał notlauf przez uwalony n75 pękła spręzynka wymieniłem na taką z długopisu docięta na oko i jest git
-
Szarpanie podczas przyspieszania
A vag wypluwa jakieś błedy ??
-
Porady przygotowania samochodu do Zimy :) Zima Zima Zima...idzie zima...
Ilu się bawi to nie wiem Interes nie drogi 12zl za puszke 1000ml i 20 min roboty ale auto za to ma zabezpieczenie antykorozyjne na kilka lat Ja to robie po raz pierwszy w Audi bo wcześniejszej zimy nie bylo jakoś weny Raz na 2 lata wystarcza
-
Turbo dekoder - i jak tu teraz zostawić auto na parkingu
Immo ?? Hmm dobry żart ;D immo poddaje się przez OBD w mniej jak kilka sec
-
Dorabiany przełącznik - co to jest?
A masz alarm nie fabryczny ?? jesli tak to moze być przycisk serwisowy centralki alarmowej Najlepiej sprawdź gdzie wędruje ten przewód