Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bartollo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bartollo

  1. Czy one są coś w ten deseń jak z avanta ? OŚWIETLENIE WNĘTRZA LEWE PRAWE TYŁ KPL AUDI A4 96R (3898323607) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. te się nadadzą ?
  2. Panowie orientuje się ktoś jak w przedlifcie była oświetlona tylna kanapa?? i czy w ogóle była? Jeśli tak to od czego najlepiej dorezać ??Ponieważ w mojej A4 brakuje mi tego światełka z tyłu Za pomoc wielkie dzięki
  3. Dziś robiłem z kumplem jego 1z'ta po tym jak po bardzo długim postukiwaniu jedna szklanka się rozleciała narobiła takich szkód ze szkoda gadać. Kawałek szklanki wbił się w glowice na wysokości kanału olejowego smarującego popychacz także już rozglada się za inną glowicą. Dlatego osobiście radziłbym zrobić te szklanki szybciej niz rozrząd i latać bezproblemowo
  4. Bartollo odpowiedział(a) na Piotrm1991 temat w 1.9TDI
    A jak tam ustawienie pompy wygląda ?? napięcie RSW dawka kąt wtrysku ?
  5. Z twego opisu wynika ze tankowanie nie ma nic do tego zbieg okoliczności,przyczyny szukaj w turbo ukladzie podciśnienia i calym dolocie zapnij VAG'a i log dynamiczny 011 i wszytsko powinno się wyjaśnić.
  6. Tu masz sposób jak vagiem sprawdzić G62/G2 (czujnik płynu): porównaj temperatury w 2 miejscach: 01-Engine -> Meas.Bloks-08 -> Group 007 -> Coolant Temp oraz 17-Instruments -> Meas.Bloks-08 -> Group 003 -> Coolant Temperature wyniki będą zblizone czujnik sprawny jeśli nie to czujnik umarł. A i zrób też test wyjść licznika i zobacz czy wskaźnik chodzi w całym zakresie i czy w ogóle chodzi
  7. A jaką masz dawkę ?? a i napięcie rsw skacze razem z obrotami ?
  8. Błedy sa ?? jakie napięcie rsw i dawka ? w jakim zakresie falują obroty ?
  9. Większość objawów by wskazywało na zapowietrzający się uklad paliwowy lecz pozostaje kwestia cięzkiego kręcenia ,zasadnicze pytanie olej w silniku jest ?? Rozrusznik sprawny ??
  10. Bartollo odpowiedział(a) na mareklfc2209 temat w 1.9TDI
    Oświeć nas swoja wiedzą w tym temacie skoro nic nie wiemy o dwumasach. Wysłane z telefonu stacjonarnego.
  11. Minimalny na zewnętrznym jest dopuszczalny. Ale naprawdę minimalny. Wysłane z telefonu stacjonarnego.
  12. Watpie ze w tych pieniądzach zakupisz i przeszczepisz silnik 110km (1z ahu-turbo z zaworem upustowym na nadciśnieniu a afn ma Vtg na podcisnieniu) koszt silnika komputer przerobienie ukladu na podcisnienie itp. Raczej nie oplacalne lepiej kupić dobry slupek 90 pompa 11mm wtryski 216 soft i żadna fabryczna 110 nie ma polotu do Twej fury Wysłane z telefonu stacjonarnego.
  13. I teraz wiadomo za co sie łapać w przypadku podwieszania zaworów gdy pompa oleju jest oka gratuluje ogarnięcia tematu Ps: nie szkoda Ci kręcić go na zimnym prawie do oporu Wysłane z telefonu stacjonarnego.
  14. Bartollo odpowiedział(a) na PiotrekB5 temat w 1.9TDI
    No bez przesady audi to nie skuter zeby ja blokować Owszem niektóre auta są blokowane ale do 250km/h Wysłane z telefonu stacjonarnego.
  15. Bartollo odpowiedział(a) na ryba85 temat w 1.9TDI
    Jak ja odepniesz to komputer traci mozliwosc pomiaru temperatury cieczy i podklada wartości zamienne (zwiększa dawke) co teoretycznie powinno poprawic zapalanie. Lecz 2 piny z tej kostki służą do wskazań na desce. W sumie mozesz jeździć z odpięta kostka lecz po co? Przed zapaleniem odpinasz zapalisz wpinasz a i zostaje bład na vagu:) Wysłane z telefonu stacjonarnego.
  16. Bartollo opublikował(a) temat w Nadwozie i Wnętrze
    Panowie mam denerwujący problem. Chodzi o to ze mam błąd 15.3 15.7 Więc chodzi o klape V71 i jak wiadomo aby się do niej dostać trzeba zrzucać deskę:/ I teraz wyjasniam o co mi chodzi A chodzi o to ze powyżej prędkości 120 km/h ta klapa się nie zamyka i do kabiny jest siłą wtłaczane powietrze co skutkuje niemiłym i głosnym szumem efekt ten jest nawet na obiegu zamknietym. Czy jest jakiś patent aby coś z tym zrobić bez rozbierania deski? a jesli nie to czy mogę siłą ją przymknąć aby w srodku tak nie szumiało ? Chodzi o ta klape pod filtrem powietrza nad klapą obiegu zewnetrznego:) ---------- Post dopisany 05-01-2014 at 14:54 ---------- Poprzedni post napisany 24-11-2013 at 11:44 ---------- Nikt nie wie? Moze jakiś patent na wyciągniecie V71 bez ściągania deski? Wysłane z telefonu stacjonarnego.
  17. Bartollo odpowiedział(a) na mareklfc2209 temat w 1.9TDI
    Z tego co wiem to nie do polowy 97 a do polowy 98r w AHU byly jednomasy
  18. Bartollo odpowiedział(a) na ryba85 temat w 1.9TDI
    Kostka 4 piny koło wtrysków nr 3 i 4 na plastikowym króćcu
  19. Bartollo odpowiedział(a) na ryba85 temat w 1.9TDI
    Dawka rozruchowa, czujnik płynu (zdejmij koste z niego i zobacz jak pali wtedy ) kąt wtrysku itp itd o wszystkim jest na forum
  20. Mi to od razu na podwieszanie hydrosztosów przez za duze cisnienie oleju wygladało zrzucaj miskę i kontrola zaworu przelewowego w pompie
  21. A jak dla mnie to podwieszają się hydrosztosy (czesta przypadłość 1z) bo dziwnie po tym jak zgasła to nabija ciśnienie (słychać jak ciśnienie ucieka w wydech) Sprawdzałeś ciśnienie oleju może ? A i na jakim oleju latasz ?? stuka na zimnym zaraz po odpaleniu ?
  22. Bartollo odpowiedział(a) na PiotrekB5 temat w 1.9TDI
    Wpisz w wyszukiwarkę notlauf i dowiesz sie co sprawdzic:) Sent from my RM-914_eu_poland_347 using Tapatalk
  23. Zamówiłeś części a zrzuciłeś najpierw miskę żeby obczaić co tam się podziało
  24. Ale pod śrubami tez ?? czy tylko pod samym deklem ?
  25. Jesli cieknie ci spod nakrętek to wymień komplet uszczelniaczy tych nakretek składają się z 2 częsci jeden pod deklem a drugi na deklu A co do notlauf'a to tak jak koledzy mówili

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.