Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bartollo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bartollo

  1. W samym liczniku a konkretniej w pamięci EEPROM o ile się nie myle.
  2. Dzięki kolego A wie ktoś może na którym pinie w klimatroniku jest sygnał temperatury ? czy lepiej ciągnąc nowy przewód od innego dołożonego czujnika ?
  3. Kostkę dorobiłem z taśmy od dysku a przy liczniku brak oznaczeń nawet na kostkach żółtej i niebieskiej :/ Licznik to VDO z przedlifta rok 96.
  4. Panowie przyznaje się bez bicia nie czytałem całego tematu bo po prostu jest tego za dużo. I w związku z tym mam pytanko bez odpowiedzi :)Otóż gdzie jest pin nr 1 w kostce od fisa (20 pin) lewy górny róg ? i nr idą w prawo ?? czy jak ? Z góry dzięki za odpowiedź
  5. Kolego mam dokładnie to samo kąt 51-55 dawka 3.2 mg/skok, kat pusty egr zaślepiony, wieszaki zmienione, plecionka zmieniona i dalej mam to samo juz się do tego w sumie przyzwyczaiłem a i zapomniał bym błędów brak przepływka podmieniana n75 takze (tak podpowiadali na forum ) i nic sie nie zmieniło ale jak rozwiążesz problem to daj znać
  6. Mylisz sie kolego bład 550 jest od poczatku kąta wtrysku czy jakoś tak. Przy przeładowaniu pojawia sie bład 575 i jeśli jest bardzo wysokie po za zakres map sensora to występuje jeszcze blad 519. Ale co do reszty to masz 100% racji Robić logi i wyjdzie co jest grane Wysłane z telefonu stacjonarnego.
  7. Bartollo odpowiedział(a) na windigo35 temat w 1.9TDI
    Dziwne ze bez logów stwierdzil ze stoją kierownice, zapewne powiedział to po biedzie 575, lecz ten bład moze powodować kilka inych rzeczy jedź i niech zrobi logi i upewni sie na 100% ze to kierownice. Wysłane z telefonu stacjonarnego.
  8. Jak wyświetli się to 1C to naciśnij raz jeszcze przycisk recyrkulacji i podaj liczbę jaka się wyświetla
  9. Zakładałem prawie rok temu amory srl znajomemu w bmw e46. Zrobil juz 20tys i cisza. Wysłane z telefonu stacjonarnego.
  10. Wejdź w tryb serwisowy klimatronika (nawiew góra i przycisk recyrkulacji ) i kanał 1 znów przycisk recyrkulacji i podaj co tam za liczby sie wyświetlają i wiele się wyjaśni Dokładniejszy opis trybu serwisowego klimatronika jest na forum poszukaj
  11. 4-ro kanałówka bedzie sie marnowac pieta w mostku juz zakupiłem Signat RAM 3 mk2. 2 x 180W RMS i mostek 500W RMS przy 4 Ohm daje rade lecz trzeba troche uważać z rozkręcaniem volume bo głosnik nie nadąża
  12. 2 kanały z możliwością mostka bądź monoblok. Głosnik to JBL ale nie pamiętam symbolu wiem ze ma moc 300W RMS
  13. Witam wszystkich Panowie polecicie jakiś wzmak do 200-250zł (uzywka) o mocy 300W RMS ? Potrzebuje nim napędzić skrzynkę zamkniętą o pojemności 35L i to wszystko będzie grało w sedanie. Za wszelakie propozycje z góry dziękuje
  14. W dziale Diagnostyka VAG znajdziesz wszystkie potrzebne info Wysłane z telefonu stacjonarnego.
  15. Po co wymieniać w ciemno ? Logi dynamiczne i wszystko będzie jak na dłoni. Wysłane z telefonu stacjonarnego.
  16. Zregeneruj go sprężynka dobrze dobrana z długopisu i auto znów ma pełną moc opis co i jak znajdziesz na forum Wysłane z telefonu stacjonarnego.
  17. Zawsze mozna nabić nasadkę 7 mm Wysłane z telefonu stacjonarnego.
  18. 15 nie wejdzie Ja wsadzam długą nasadkę 11 na grzechotkę 1/2"
  19. Bartollo odpowiedział(a) na SkOs temat w 1.9TDI
    Olej w dolocie nie zawsze oznacza padające turbo innym powodem dostawania się oleju jest odma a dokładnie jej separator który z racji wieku nie spełnia swojego zadania w takim wypadku opcje są 2 wymiana separatora odmy i tak obecny olej w dolocie bądź OCT (Oil catch tank) i sucho jak na pustyni
  20. Odepnij przewód z N109
  21. Fakt nie ma takiego. Sorry za wprowadzenie w bład pomyliłem z ahf Wysłane z telefonu stacjonarnego.
  22. Niestety AHJ to jak koledzy wyżej wspominali to jest poprzeczniak a nie wzdłużniak jak w A4 więc go nie przeszczepisz
  23. Bartollo odpowiedział(a) na wojtek13001 temat w 1.9TDI
    W 1z/ahu ciezko jest ruszyć sztangę to nie VNT Wysłane z telefonu stacjonarnego.
  24. No niestety tacy są ludzie. A problemów żadnych z tego tytułu robić nie będą. Zapłacisz starej ubezpieczalni i problem z głowy. Wysłane z telefonu stacjonarnego.
  25. Też miałem taką sytuacje tylko u mnie to była kwestia 5 dni i musiałem zapłacić za te 5 dni. A za reszte okresu gdy nie bylo oc ścigali poprzedniego właściciela. Koleś póżniej mi napisał ze zapomniał ze 2 ratę trzeba zapłacić i o świstku na tą ratę. Wysłane z telefonu stacjonarnego.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.