Treść opublikowana przez Bartollo
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
W samym liczniku a konkretniej w pamięci EEPROM o ile się nie myle.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Dzięki kolego A wie ktoś może na którym pinie w klimatroniku jest sygnał temperatury ? czy lepiej ciągnąc nowy przewód od innego dołożonego czujnika ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Kostkę dorobiłem z taśmy od dysku a przy liczniku brak oznaczeń nawet na kostkach żółtej i niebieskiej :/ Licznik to VDO z przedlifta rok 96.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panowie przyznaje się bez bicia nie czytałem całego tematu bo po prostu jest tego za dużo. I w związku z tym mam pytanko bez odpowiedzi :)Otóż gdzie jest pin nr 1 w kostce od fisa (20 pin) lewy górny róg ? i nr idą w prawo ?? czy jak ? Z góry dzięki za odpowiedź
-
[b5 AFN] Trzesie przy 1200-900obr
Kolego mam dokładnie to samo kąt 51-55 dawka 3.2 mg/skok, kat pusty egr zaślepiony, wieszaki zmienione, plecionka zmieniona i dalej mam to samo juz się do tego w sumie przyzwyczaiłem a i zapomniał bym błędów brak przepływka podmieniana n75 takze (tak podpowiadali na forum ) i nic sie nie zmieniło ale jak rozwiążesz problem to daj znać
-
Muł i turbina w trybie awaryjnym
Mylisz sie kolego bład 550 jest od poczatku kąta wtrysku czy jakoś tak. Przy przeładowaniu pojawia sie bład 575 i jeśli jest bardzo wysokie po za zakres map sensora to występuje jeszcze blad 519. Ale co do reszty to masz 100% racji Robić logi i wyjdzie co jest grane Wysłane z telefonu stacjonarnego.
-
Zmienna geometria turbiny
Dziwne ze bez logów stwierdzil ze stoją kierownice, zapewne powiedział to po biedzie 575, lecz ten bład moze powodować kilka inych rzeczy jedź i niech zrobi logi i upewni sie na 100% ze to kierownice. Wysłane z telefonu stacjonarnego.
-
Problem z czujnikiem temperatury powiertza nadmuchiwanego w B5 1.9 TDI 98r.
Jak wyświetli się to 1C to naciśnij raz jeszcze przycisk recyrkulacji i podaj liczbę jaka się wyświetla
-
Opinię o firmie
Zakładałem prawie rok temu amory srl znajomemu w bmw e46. Zrobil juz 20tys i cisza. Wysłane z telefonu stacjonarnego.
-
Problem z czujnikiem temperatury powiertza nadmuchiwanego w B5 1.9 TDI 98r.
Wejdź w tryb serwisowy klimatronika (nawiew góra i przycisk recyrkulacji ) i kanał 1 znów przycisk recyrkulacji i podaj co tam za liczby sie wyświetlają i wiele się wyjaśni Dokładniejszy opis trybu serwisowego klimatronika jest na forum poszukaj
-
Jaki wzmacniacz do skrzyni zamkniętej 300W RMS
4-ro kanałówka bedzie sie marnowac pieta w mostku juz zakupiłem Signat RAM 3 mk2. 2 x 180W RMS i mostek 500W RMS przy 4 Ohm daje rade lecz trzeba troche uważać z rozkręcaniem volume bo głosnik nie nadąża
-
Jaki wzmacniacz do skrzyni zamkniętej 300W RMS
2 kanały z możliwością mostka bądź monoblok. Głosnik to JBL ale nie pamiętam symbolu wiem ze ma moc 300W RMS
-
Jaki wzmacniacz do skrzyni zamkniętej 300W RMS
Witam wszystkich Panowie polecicie jakiś wzmak do 200-250zł (uzywka) o mocy 300W RMS ? Potrzebuje nim napędzić skrzynkę zamkniętą o pojemności 35L i to wszystko będzie grało w sedanie. Za wszelakie propozycje z góry dziękuje
-
[B5 AHU] Na wysokoich obrotach spadek mocy
W dziale Diagnostyka VAG znajdziesz wszystkie potrzebne info Wysłane z telefonu stacjonarnego.
-
[B5 AHU] Na wysokoich obrotach spadek mocy
Po co wymieniać w ciemno ? Logi dynamiczne i wszystko będzie jak na dłoni. Wysłane z telefonu stacjonarnego.
-
[B5 AHU] Na wysokoich obrotach spadek mocy
Zregeneruj go sprężynka dobrze dobrana z długopisu i auto znów ma pełną moc opis co i jak znajdziesz na forum Wysłane z telefonu stacjonarnego.
-
Problem z ustawieniem kąta wtrysku
Zawsze mozna nabić nasadkę 7 mm Wysłane z telefonu stacjonarnego.
-
Problem z ustawieniem kąta wtrysku
15 nie wejdzie Ja wsadzam długą nasadkę 11 na grzechotkę 1/2"
-
Dolot - dziwny problem
Olej w dolocie nie zawsze oznacza padające turbo innym powodem dostawania się oleju jest odma a dokładnie jej separator który z racji wieku nie spełnia swojego zadania w takim wypadku opcje są 2 wymiana separatora odmy i tak obecny olej w dolocie bądź OCT (Oil catch tank) i sucho jak na pustyni
-
Jak zakręcić rozrusznikiem bez odpalenia silnika
Odepnij przewód z N109
-
wymiana słupka silnika 1Z i 2 pytania pomocy!
Fakt nie ma takiego. Sorry za wprowadzenie w bład pomyliłem z ahf Wysłane z telefonu stacjonarnego.
-
wymiana słupka silnika 1Z i 2 pytania pomocy!
Niestety AHJ to jak koledzy wyżej wspominali to jest poprzeczniak a nie wzdłużniak jak w A4 więc go nie przeszczepisz
-
sztanga turbiny
W 1z/ahu ciezko jest ruszyć sztangę to nie VNT Wysłane z telefonu stacjonarnego.
-
Zakup auta a nieopłacona II rata OC
No niestety tacy są ludzie. A problemów żadnych z tego tytułu robić nie będą. Zapłacisz starej ubezpieczalni i problem z głowy. Wysłane z telefonu stacjonarnego.
-
Zakup auta a nieopłacona II rata OC
Też miałem taką sytuacje tylko u mnie to była kwestia 5 dni i musiałem zapłacić za te 5 dni. A za reszte okresu gdy nie bylo oc ścigali poprzedniego właściciela. Koleś póżniej mi napisał ze zapomniał ze 2 ratę trzeba zapłacić i o świstku na tą ratę. Wysłane z telefonu stacjonarnego.