Treść opublikowana przez Bartollo
-
Problem z wyłączeniem klimatyzacji
96r to przedlift klimatronic starego typu. Sprawdź zimne luty. Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Kilka przewodów do manetki kilka do komputera (spalanie ) temperatura (z klimatronika) kilka do masy itp itd i przewód do wskaźnika temp oleju Wszystkie potrzebne przewody sa podciągnięte do komputera (spalanie temp olej ) wystarczy tylko przedłożyć je do licznika i pociągnąć jeden przewód do klimatronika aby pokazywał temperaturę zewnętrzna
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Tak podejdzie. Potrzebujesz jeszcze manetkę do fisa i czerwoną wtyczkę lub taśmę z dysku i dorabiasz. Tak te małe białe wyjście to do fisa. Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
-
Problem z wyłączeniem klimatyzacji
V71 jest bez znaczenia dla Klimy. U mnie jest ten sam bład ale wszystko chodzi. Jedyny minus tego bledu to świst powietrza przez filtr pyłkowy bardzo słyszalny przy wyższych prędkościach. Zobacz czy w sterowniku nie masz zimnych lutów. Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
-
Olej w dolocie co i jak ?
Z 500ml na 10tys. Tylko denerwuje mnie wylewanie tego oleju i czyszczenie wszystkiego. Ale dalej nie kminie w jaki sposób ma sie tam dostać woda? Skoro w Lublinie/renault DCI itp jest to tak rozwiązane i nie ma takiego problemu z wilgocią czy wodą. Wiec czemu w audi miało by sie tak dziać. Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Wychodź prawie 7 tyś rocznie. To na co komu diesel przy takich przelotach wszystko kolego jest możliwe lecz mało prawdopodobne Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
-
Olej w dolocie co i jak ?
Źle mnie kolego zrozumiałeś chodzi mi o to aby nie trzeba było wylewać oleju z separatora /bańki tylko aby spływał do miski. Separator Lublina ma 3 końcówki - teraz mam podłaczone tak 1 do turbo 2 waż podpięty do przewodu odmy z bloku a 3 dolny odpływowy do butelki aby tam sobie spływał olej. I chodzi mi o to aby nr podpiąć pod michę aby sobie olej tam spływał. Wiec nadciśnienie nie rozszczelni silnika bo nadmiar tego nadciśnienia wyciąga turbo. Po prostu odma jak w serii tylko z lepszym separatorem. Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
-
Olej w dolocie co i jak ?
Według mnie w układzie otwartym owszem jest tam woda bo moze dostawać sie tam wilgoć z powodu różnicy temperatur. Ale przy zamknięty układzie jak wilgoć dostanie sie do środka? Jak by tak było jak mówisz kolego to po 10 tyś km na ori separatorze zamiast oleju w silniku miałbyś mleko (osad z połączenia oleju z wodą). Lecz mogę sie mylić. Jesli tak jest to sorry PS: W Lublinie ten separator pracuje w układzie zamkniętym i nie ma problemu z mlekiem zamiast oleju. Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
-
Olej w dolocie co i jak ?
A nie rozważał ktoś zamontować OCT w układzie otwartym. Mam zamontowany oct od Lublina i mysle jak go przerobić aby to co do niego wpływa trafiało spowrotem do michy. Myslałem na zrobieniu rozgałęzienia na prowadnicy bagnetu. Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
-
Powerbass PS-12 opinie.
Powiem tak na bardzo niskim zejściu mi nie zależy chcę tylko troszkę więcej basu Muzyka ma być słyszalna dla mnie a nie na zewnątrz auta muzyka to głównie polski /amerykański rap. A i nie jestem audiofilem z przodu siedzi odseparowany hertz DSK 165 z wzmakiem pioniera GM-202.
-
AFN 110 km/h i zdycha moc
- Pompka Centralnego
Ile chodzi pompka głównie wpływ ma zużycie wirnika. U mnie chodzi z 6-7sec po zamknięciu jak na próbę wziąłem od kumpla sam silniczek z wirnikiem bez płytki i wsadziłem do siebie to chodziła o ponad połowę krócej Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.- [B6 ALT] Ułamana rurka bagnetu oleju
Po co kombinować idziesz do sklepu z częściami i kupujesz do b5. Lub udaj się do Aso po ori. Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.- Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
AFN 96r 342tyś jestem 2-gim właścicielem w Polsce. Pali dobrze jeździ tez całkiem nieźle olej 10W40 dolewka miedzy wymianami 300ml. Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.- Czy nowe nokie to padło??
Mam lumie z 8.1 i jedyny minus tego systemu to przeglądarka IE. W WP 8.0 przeglądarka była o niebo lepsza. Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.- Wymiana oleju w manualnej skrzyni biegów Audi A4 B5
Przy wymianie sprzęgła olej nie wyleci Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.- Szarpanie przy ruszaniu
A sprawdzaliście moze jak wygląda płaszczyzna kola zamachowego. Wczoraj znajomy robił sprzęgło w renault master 2.2dci też szarpał przy ruszaniu a pół roku temu zmieniał kpl sprzęgło. Ściągnął kolo zamachowe zawiózł do tokarza i okazało się że jest krzywe. Wyrównał i jest ok. Sprzęgło przestało szarpać. Nie wiem jak to możliwe że zamach był krzywy ale tak powiedział tokarz. Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.- co mozna spierniczyc podczas czyszczenia turbo?
Jak waliło max cisnienie nawet bez węzyka to odwrotnie założony pierścień Też to przerabiałem jak z ziomkiem turbo czyściliśmy to mój temat http://a4-klub.pl/index.php?/topic/242658-przeladowanie-po-czyszczeniu-turbo/?hl=prze%B3adowanie- Błąd vag 00553
Najlepsza i najtańsza opcja aby sprawdzić czy przepływka umarła a nie kable top test z diodą 1N4148- Brak Swiateł drogowych (długich)
Na początek sprawdź manetkę od świateł co i jak jest w linku który podesłałem wyżej. Typowy problem w b5. Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.- Szarpanie przy ruszaniu
A co z poduchami skrzyni ? I tą poduszką na przodzie silnika,jak masz ją ustawioną ? Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.- Wymiana rozrządu i części eksploatacyjnych
Poduchy z czujnikami są dopiero bodajże w b6. Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.- Powerbass PS-12 opinie.
Ma ktoś u siebie takie cuś głośnik pójdzie w skrzynkę closed ~40L napedzony będzie magnatem Xcite 600 2x 300/1x750W max mocy i 375W RMS w mostku przy 4 Ohm.- Audi A4 b5 1.9TDI - zwiększenie dawki paliwa
A i owszem. Jestem pewien. Jesli powerboxa czy też opornika używamy z rozsądkiem to raczej nic nie powinno sie stać. Ale widzie czasem jak znajomi skręcają powerboxa w opór ok 100ohm i dywan z rury sie rozkłada. I nie powiesz ze taka duża dawka nie szkodzi silnikowi a zwłaszcza tłokom i zaworom. A dawka fabrycznie wynosi 3.2mg/skok. Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.- Muł i turbina w trybie awaryjnym
Ja mam Egr wyrzucony i nic się nie zmieniło jesli chodzi o osiągi. Jedynie dłużej łapie temperaturę Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego. - Pompka Centralnego