Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bartollo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bartollo

  1. Jak masz możliwość rozebrać lapka to go rozbierz i wyciąg bateryjkę podtrzymującą pamięć eprom lub botowalna plyta z pro gramem cmos cleaner Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
  2. Mi weszło 5.8L przy przedmuchaniu układu, zalanego mam borygo różowe i jest ok
  3. Bartollo odpowiedział(a) na Daro324 temat w 1.9TDI
    Twoje logi wyglądają podobnie jak moje jakiś czas temu najpierw niedoładowanie później prawie notlauf- u mnie zacinała się geometria.
  4. Da sie tez vagiem przesunąć wskazówkę kanał 17 instruments pózniej kanal 30 i tam zmieniając wartości wpływamy na połozenie wskazówki
  5. A i wszystko jasne Dzieki kolego za wyjaśnienie Ja tam mam vaga wiec sposób na zegar jest mi zupełnie obcy
  6. Z tego co gdzies czytałem to po odkręceniu tej śruby trzeba pompę czujnikiem że zegarowym ustawic (początek tloczenia) Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
  7. Odkręcałeś śrubę pomiędzy rurkami wychodzącymi na wtryski ? dobrze rozumiem ?
  8. Wyciąg licznik włącz zapłon i patrz czy coś się tam nie świeci w czeluściach deski Wszystkie inne żaróweczki kontrolek biorą plus i mase z licznika a od świec jest osobny obwód
  9. Skoro masz rok 96 to musisz mieć tak jak napisałem 2 przewody z oprawką wsadzoną w licznik .Chyba ze ktoś licznik zmieniał. Bo u mnie kostki mam żółta niebieska i dorezana czerwona do fisa. Taki kolego masz licznik ? chodzi o zegarek zwłaszcza
  10. Podłącz Vaga i wszystko będzie jasne
  11. A skąd wniosek ze poszedł olej w wydech ? Zasłona dymna ? Moze pociągnął przez odme (zatkana) do dolotu.
  12. W AFNie nie ma check engine W wypadku poważnej awari silnika (pompa ) Zaczyna mrugać kontrolka świec żarowych A w sumie w przedliftach kontrolka od swiec jest na osobnych przewodach ( nie bierze plusa i masy z licznika ) wiec uszkodzenie zegarów bym wykluczył.
  13. To zostaje papier wodny 2500delikatnie zmatować i pasta lekko ścierna następnie koloryzująca i mleczko nabłyszczające i powinno być ok oczywiscie to przejdzie na drobnych rysach na jasnym kolorze Wlasnie wczesniej to zauważyłem ze chłopak nabija posty z poczatku myslałem ze to blad forum ze na całej stronie takie same posty jednego użytkownika Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
  14. Rasowe nabijanie postów w 5min 45postów do przodu. A co do tematu to kiedys widziałem jak drobne ryski po obcierce usuwają WD-40 testował to ktos Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
  15. Bartollo odpowiedział(a) na hellbean temat w 1.9TDI
    Odłączenie impulsatora pozbawia sterownik silnika informacji o prędkości pojazdu i ingerencje ilość paliwa w odniesieniu do prędkości a co do problemu kolegi Mesus to najbardziej pasuje podwieszanie zaworów zwłaszcza ze ma 1z'ta gdzie ta przypadłość jest dość częsta Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
  16. Bartollo odpowiedział(a) na hellbean temat w 1.9TDI
    Odłącz impulsator licznika przy skrzyni i się przejedź, Jesli szarpnięcie ustąpi nastawnik do czyszczenia.
  17. Z tym ze kontrolka gasnie i swiece nie grzeją to się nie zgodze swiece grzeją jeszcze około 5-10sec po zgaśnięciu kontrolki Słyszysz przekaźnik od swiec ? rano po właczeniu zapłonu słychaj czy po pewnym czasie usłyszysz pykniecie przekaźnika.
  18. Bartollo odpowiedział(a) na Figo1474 temat w 1.9TDI
    Nie w 1z/ahu turbo jest z zaworem WG wiec zaworek n75 jest inny niż n18. W afn itp z vnt zaworki są zamienne Na forum golfa jest opis jak zregenerować n75 z ahu/1z/agr. Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
  19. Na złom ich nie mozesz oddać jest za to wyrok jedź na stacje benzynowe zatankuj za 22zł i zapłać tymi drobnymi Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
  20. Odpowietrz przy nagrzewnicy. Tam jest specjalny otworek na wężu. Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
  21. Z neta. Szukaj VCDS lite 1.0 z witaminką. Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
  22. Ładowanie spada czy naładowanie aku spada? A tak btw akumulator w pełni naładowany ma napięcie 12.6v a nie 14. Sprawdź jakie masz ładowanie na wolnych. Ma byc pomiędzy 13.8-14.4V. Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
  23. Jedynie dłużej temp łapie wsadzony jest dla "zielonych" aby zmniejszyć emisje szkodliwych czynników i aby spełniał normę EURO 3 Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
  24. Nr mam. Magla sam wyciągnę pojadę wezmę regenerowanego a swojego zostawie. A co do spota to kiedyś zawitam Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
  25. Ok dzieki wielkie jutro bede do nich dzwonił Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.