Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bartollo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bartollo

  1. Ja zalałem mineralnym i jest ok w jakimś wątku na forum czytałem ze tylko i wyłącznie mineralny
  2. Sprawdzę jak to wygląda u mnie dzieki za podpowiedź
  3. A to to trzeba było tak od razu afn sterowanie turbo ma pod ciśnieniem a ahu nadciśnieniem i n75 w 1z/ahu jest całkiem inny od n75 w tdi ze zmienna geometrią
  4. A ja mam inne pytanko tez dotyczy plynu do sprysków przekodowałem licznik aby pokazywał na fisie brak płynu ale żadnej kontrolki nie wyświetla. Który pin z kostki fisa w przedlifcie odpowiada za tą funkcję ? Bo chciałbym dołożyć zbiornik z czujnikiem.
  5. Dziwne ja u siebie w afnie zamieniłem w ramach testu n75 z n18 i bylo wszystko ok. Po regeneracji n75 n18 wrócił na swoje miejsce. Po logu 011 widac ze jest duże przeładowanie. I zrób jeszcze log 011 dynamiczny ze ściągniętym wężykiem z gruszki.
  6. N18 śmiało mozesz założyć na próbę będzie chodził. A i zapnij vaga i grupę 011 bs i zobacz jak sztanga chodzi.
  7. A jaką masz pewność ze mechanik nie odkręcił całego filtra z obudowa bo Np odkręcić sie nie chciało? Pościągał przewody zaworek i w imadło obudowę i klucz do filtrów oleju i dopiero mógł puścić (u mnie tak bylo ze za chooooya nie mogłem go na aucie odkręcić dopiero po złapaniu w imadło obudowy i łańcuchowym kluczem puścił)
  8. Zrób logi osobno grupy 003, 011 i 010 dynamicznie
  9. Chodzi mi o to jaka temperaturę widzi komputer w blokach pomiarowych licznika tj: Instruments ->meas. Bloks 08-> grupa 3 colant temperature
  10. Szafa-licznik
  11. Bartollo odpowiedział(a) na kwass90 temat w 1.6
    Brak ładowania zobacz ile jest na wyjściu alternatora. Jedź do specjalisty niech mostek z diodami sprawdzi. Ja miałem podobnie myslałem ze to regulator kupiłem nowy i popłynąłem na 60zl bo go spalili , dałem do elektryka i stwierdził uszkodzony mostek prostowniczy taniej było kupic drugi alternator niż robic ten mój
  12. A błędu czujnika nie ma? Sprawdź w blokach pomiarowych na szafie jaką daje temperaturę a jaka w blokach pomiarowych silnika dostaje sterownik.
  13. Gdzies czytałem ze nie wieksza jak 5mm ale czy to prawda tego nie wiem.
  14. Zwał jak zwał niektórzy nazywają go zaworkiem zwrotnym inni podgrzewaczem tak chodzi mi o ten o-ring pod nim :)wazne ze kolega wie o co chodzi
  15. Na filtrze paliwa jest biały plastik skręcony 2 śrubkami na kluczyk 8 to jest podgrzewacz paliwa działa tak ze ogrzane paliwo w pompie nie trafia do baku tylko zostaje w filtrze jesli jest go za dużo lub jesli jest za cieple zaworek w podgrzewaczu otwiera sie i nadmiar trafia do baku.
  16. Ja używałem diody 1N4148 wpinasz w piny 4 do 5 przy przepływce bosch'a i 1 do 6 przy pierburg'u.
  17. A oring na podgrzewaczu cały ?
  18. Febi zielony. Potrzebujesz okolo litr.
  19. Bartollo odpowiedział(a) na kamdaro temat w 1.9TDI
    A później zapewne regeneracja N75 (opis jest na forum i w necie)
  20. Bartollo odpowiedział(a) na muniek 82 temat w 1.8
    97 ma jeszcze immo pod kierą. licznik bez rezania pasuje tylko z b5.
  21. Według przepisów rzeźba bieżnika opon powinna być jednakowa na jednej osi pojazdu czyli na tyle mozesz mieć inne opony niż na przodzie. Lepiej założyć troche węższe niż lato czyli tak jak chciałeś 205.
  22. To przez nie działającą klape gaszącą zapal auto otwórz mache i pociąg reką klape aż silnik zgaśnie a zobaczysz ze zgaśnie dużo bardziej łagodnie warto naprawić podciśnienie do tejże klapy
  23. Ja swój robiłem nie długo po kupnie auta, padł elektromagnes więc wymieniłem od razu szczotki wyczyściłem i nasmarowałem przekładnie planetarną itp itd ale zapalanie na ciepłym się nie zmieniło wiec uznałem ze pompa wymięka ale po teście aku i jego wymianie jest ok
  24. Pierwsze foto to przewód podciśnienia do serwa jak pedał hamulca nie jest twardy to jest ok. Drugie to EGR z klapą gaszącą,ładną rzeźbę ktoś zrobił,urwany wężyk przy klpie nie rzuca silnikiem jak gasisz ?? ale nie ma to wpływu na twój problem, przede wszystkim
  25. Aku dobierany według wlepy w bagażniku po rozkodowaniu wyszło ze w seri siedział właśnie 80Ah. Alternator 120A + skrzynia 300W RMS z wzmakiem 750W,

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.