Treść opublikowana przez Bartollo
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Panowie sorry ze wchodzę w temat ale tu pisze najwięcej osób z Jeleniej. A wiec do sedna, czy orientuje sie ktos jak regenerują magla w JG i jaka jest cena. Bo mój dziś zaczął ciec. Z góry dzieki za info. Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
-
VW PASSAT B4 KOMBI 1.9 90 KM PROBLEM Z DYNAMIKĄ
Egr najlepiej zaślepić a przy okazji wypalić kolektor ssący. Nic w sumie to nie daje lecz silnik oddycha świeżym powietrzem. Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
-
VW PASSAT B4 KOMBI 1.9 90 KM PROBLEM Z DYNAMIKĄ
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=14&t=67926&sid=c4ad5c77fdb6c111521201af41298e7c opis dla Ciebie jest prawie na samym dole Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
-
VW PASSAT B4 KOMBI 1.9 90 KM PROBLEM Z DYNAMIKĄ
Rozbierz swój i spróbuj go zrobić troche kasy zostaje w kieszeni. Na forum golfa jest konkretny opis. Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
-
VW PASSAT B4 KOMBI 1.9 90 KM PROBLEM Z DYNAMIKĄ
Turbo z WG rzadko kiedy siada. Najlepiej zrobić logi. Albo zepnij wężyki od n75 do kupy tzn niebieski i czerwony i sie przejedź powinien mieć moc ale tylko do pewnego momentu. Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
-
Woda pod akumulatorem
A drugi pod servo. Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
-
VW PASSAT B4 KOMBI 1.9 90 KM PROBLEM Z DYNAMIKĄ
Jak on nie będzie podpięty to sterownik nie wie jakie jest doładowanie a to skutkuje trybem awaryjnym - brakiem mocy podepnij i zobacz czy się coś zmieni
-
Strefa motocyklistów
Zamiast DL'a wział bym transalpa Jeździ się całkiem zacnie i kultura pracy V'ki jest bardzo wysoka
-
VW PASSAT B4 KOMBI 1.9 90 KM PROBLEM Z DYNAMIKĄ
Zobacz gdzie idzie ten wężyk (w tdi każdy wężyk podciśnienia/nadciśnienia ma znaczenie) On albo idzie do n75 lub do ECU (czujnika ciśnienia doładowania).
-
VW PASSAT B4 KOMBI 1.9 90 KM PROBLEM Z DYNAMIKĄ
Tak o ten metalowy mówiąc o nieszczelności w dolocie miałem na myśli wszystkie rury zwłaszcza gumowe od turbo przez intercooler aż do kolektora ssącego. Jak w którymś wężu wyleci dziura to mocy nie będzie. Jak by był log to by było pewne co i jak Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
-
VW PASSAT B4 KOMBI 1.9 90 KM PROBLEM Z DYNAMIKĄ
Na 95% padł n75 (częsta przypadłość w 1z/ahu/agr) rozbierz N-ke i sprawdź czy sprężynka jest cała ale zapewne pękła. Ja dorabiałem z długopisu,dociąłem na wyczucie (wystawała z 3mm z tłoczka ) co i jak jest na necie logi by sie przydały aby potwierdzić moją teorie i wykluczyć nieszczelność w dolocie. Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
-
VW PASSAT B4 KOMBI 1.9 90 KM PROBLEM Z DYNAMIKĄ
Wychodzi na to ze to klasyczny notlauf podłacz teraz kompa i pewnie będzie blad 575 logi i wszystko będzie jasne a po zgaszeniu i zapaleniu idzie troche lepiej ? Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
-
A3 8L AGR Kat wtrysku
Panowie mam pytanko w tej audi kąty wtrysku wynosi równe 0 oczywiscie w BS. I mam pytanko przedstawiać go na 48-51 pomimo tego ze auto pali na dotyk ciepłe i zimne nie kopci moc jest pali 5.5l na trasie. Jedynie co zauważyłem to chodzi troche twardziej jak mój AFN. Pozdro Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
-
problem 1z nie odpala, po zalaniu filtra odpali i potem gasnie
Wychodzi ze masz nieszczelność pomiędzy filtrem a zbiornikiem. I nie może zassać z baku. Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
-
AFN 110 km/h i zdycha moc
A jednak odcina paliwo sterownik żeby nie przekręcić turbo przy przeładowaniu daje mniejszą dawkę stąd brak mocy jak by paliwo dawał normalnie i było by małe doładowanie to z rury byłaby zadyma Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
-
Spec od skrzyń biegów
We wrocku jest firma która robi skrzynie. Oddawałem tam skrzynie z volvo (silnik renault dti) z astry 2010r i z mastera i jestem zadowolony z ich usług. Firma nazywa się Autolek czy jakos tak Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
-
a4 b5 POMOCY ZŁAMANY KLUCZYK
Musisz odkręcić poduchę kierownice manetki, osłony wokół kiery a czy zejdzie na zablokowanej to Ci nie powiem spróbuj odblokować płaskim śrubokrętem klucze to torx 30,nasadka z grzechotką 24 śrubokręt krzyżakowy i chyba imbus 6 Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
-
a4 b5 POMOCY ZŁAMANY KLUCZYK
Po rozebraniu kluczyka zobaczysz taki o to widok - http://obrazki.elektroda.pl/5863728700_1388177135.jpg wyciagasz to zaznaczone kółkiem i wsadzasz do kluczyka z nowej stacyjki Petla immo jest to jakby komunikator który sczytuje kod immo z tej pastylki w kluczyku i jesli kod się zgadza centralka immo zezwala na uruchomienie auta w sumie sama petla indukcujna moze być nawet z nowej stacyjki (taki czarny okragły plastik z wtyczką wokół stacyjki) bo on tylko sczytuje kod mam nadzieje ze wszystko jasne Stacyjka z linku będzie pasować nawet jeśli będzie z diesla
-
a4 b5 POMOCY ZŁAMANY KLUCZYK
Immo jest. Ale petla inmo jest dokładana wiec zmieniasz stacyjkę do nowego kluczyka wkładasz starą pastylkę zakładasz na nową stacyjkę pętle i auto pali normalnie. Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
-
Gwizd turbiny i muł po czyszczeniu kierownic
U mnie było to samo. Nie gwizdało łapał notlaufa,po czyszczeniu zaczęło gwizdać i od 160km/h muł. Co sie okazało zle założyłem pierścień w turbo. Po obróceniu jest ok. Ściąg wężyk z turbo i sie przejedź powinien być bardzo mułowaty jesli nie jest to turbo źle złożone Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
-
Stukanie przy jeździe po dziurach, POMOCY !
Na szarpakach trzeba ogarniętego diagnosty. Też ostatnio stukało mi cos na poprzecznych nierównościach pojechałem na trzepak panowie sprawdzali 3 razy wszytko,nawę podnosili auto na podnośniku i nic nie znaleźli. Wkurwiłem sie i zabrałem sie za to sam. Podniosłem auto i od razu wyczyłem konkretny luz na sworzniu prostego a jedynie podłożyłem breszkę pod kolo i ruszałem góra dół. Wiec odpuść trzepak i zbadaj wszystko dokładnie sam. Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
-
ADR Po odpaleniu nie ma świateł mijania, kierunkowskazów, nadmuchu
Ziomek miał podobną akcje w passerati b5. Oddał do elektryka i z tego co ów Pan mówił to padła kostka stacyjki. Po wymianie wszystko działa.Skasował 250zł bo niby instalacje przeglądał. Ile w tym prawdy -nie wiem. Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
-
Naped quattro o co chodzi w tym filmiku ?
Zrób swój test zima sie zbliża, weź kolege z xDrive'em i swoją Quattrówke i jedźcie na drogę o dużym nachyleniu i kilka innych prób i będzie jasne widziałem kiedyś film Bmw vs audi w sensie o napedy chodzi quattro przegrało we wszystkich konkurencjach a po pewnym czasie nieoficjalny ruski test xDrive vs quattro (takie same auta ) i quattro radziło sobie lepiej. Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
-
Rodzaje zegarów
Olej termometr pakuj pełnego FIS'a Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
-
Czy ktoś na forum handluje perfumami?
Mi najbardziej leży Carolina Herrera 212 Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.