Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bartollo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bartollo

  1. Po tym jak zgaśnie i zapalasz nie ma objawu jakby nabijał ciśnienie na cylindrach ?
  2. Wiec mozna przyjąć ze zaworki n75 i n18 są zamienne w VP ( oczywiscie z wykluczeniem ahu,1z,agr) a zamianazaworków pomiędzy vp a pd juz nie koniecznie przyniesie porządny efekt.
  3. W dziale diagnostyka vag jest opisane jak logować która grupę i opis bloków warto poczytać
  4. Inny czas działania tzn? Czas działania wydaje mi sie zalezy od czasu jakim wysteruje je ECU. Rozbierałem u siebie n75 i n18 i budowa jest identyczna. Wiec skąd kolega ma takie info ? Nie chce aby to zabrzmiało jak hejt pytam z ciekawości bo moze masz jakies konkretne info dzieki którym dowiem sie czegos nowego
  5. Owszem możesz jeździć z zamienionymi zaworkami,nic sie nie stanie.
  6. Jak złapie tryb awaryjny kończysz log. Taki log wystarczy na stwierdzenie przyczyny trybu awaryjnego.
  7. Jak byś miał polifta i wsadził licznik z innego polifta to trzeba było na nowo kodować klucze bo powyżej 98r immo jest w liczniku,a w przedlifcie w osobnej puszce pod kierownicą. Licznik bedzie pasował tylko tak jak juz wspomniałem trzeba kostki przerabiać.
  8. Ty masz przedlifta wiec sprawa imno odpada a co do samej kabelkologi to dokładny opis jest na forum troszkę zabawy jest
  9. Z benzyny czy diesla ? Różni się tarczami i nie pokazuje spalania w L/km ale po przekodiwaniu jest ok. Kostki i piny są te same. Jedynie trzeba położyć kable do fisa (sygnały) i w poliftowych w przedlofcie poprzekładać piny.
  10. Bartollo odpowiedział(a) na siwek23 temat w 1.9TDI
    Blad czujnika ciśnienia doładowania (519) wywala jak ciśnienie doładowania wychodzi poza zakres pomiarowy map sensora(czujnika ciśnienia doładowania) występuje najczęściej z bledem 575. Powodem jest zmienna geometria turbo.
  11. Bartollo odpowiedział(a) na Krykol temat w 1.9TDI
    Załóż przezroczysty węzyk z filtra do pompy i patrz czy nie zasysa powietrza. Jak wygląda kąt wtrysku na vagu ? A i na próbę ściąg kostkę z czujnika płynu (4piny) i wtedy odpalaj,
  12. Zalezy od oleju (lepkość) z tego co czytałem to najlepiej nie wychodzić poza 120*C Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
  13. U mnie pokazuje średnio w granicach 80-90*C a u osób które mają czujnik wkręcony i wywiercony otwór aby stykał się z olejem mają temp 90-100*C
  14. Miejsce na czujnik jest lecz fizycznie nie styka się z nim, Aby idealnie pokazywał temp oleju trzeba wywiercić otwór w podstawie filtra. Edit : Foto pożyczone od kolegi Tomekktm1 http://tapatalk.imageshack.com/v2/14/08/24/617236e32db8fc04af166303d95e4c12.jpg
  15. Jeśli to na prawdę jest ahu to na 99% padł zaworek n75 (mozna go regenerować ) Zmostkuj tak jak kolega wyżej podpowiada przewody nadciśnienia pomijając N75 i fura powinna odżyć jeśli tak się stanie to n75 padł a w zasadzie sama sprężynka w nim
  16. Bartollo odpowiedział(a) na scania1213 temat w 1.9TDI
    Ciśnienie doładowania sprawdzisz w bloku 011 jak słyszysz f-16 to na 100% masz nieszczelność dopasuj jakąś puszkę (np po wd-40) w łącznik przy kolektorze ssącym tak aby zatkała dolot i od strony turbo też coś dopasuj aby mozna było dmuchnąć kompresorem tak aby powietrze nie uciekało bokami i na 100% znajdziesz dziure w dolocie
  17. Główny powód aby nie zakładać Blowoff'a to podali koledzy wyżej,ja dodam od siebie ze w dieslu jest małe doładowanie i zamiast fajnego swistu upuszczanego powietrza jak w Turbo benzynie jest ciche syknięcie jak bąk z tyłka
  18. Wszystko ładnie pasuje i się schodzi przy odwróconym pierścieniu bo już to przerabiałem nawet bez węzyka ładuje duzo ponad max tj 2650mbar i od razu wywalała mi bład 575 i 519 (bo doładowanie było poza zakres pomiaru map sensora )
  19. N75 wymieniłeś ten metalowy ? czy może plastikowy n18 ? Zrób logi 011 dynamicznie
  20. Jeszcze nic nie weszlo dalej za brak A mając B jest 300zł i 500zl jesli nie ma sie żadnej kategori. Wiem bo kumpel wczoraj dostał 3 stówki. Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
  21. Jak nie będzie palić to zobacz probówką czy jest stały prąd na elektromagnes i czy po kluczyku na rozruch jest na tym cienkim plus, jesli nie ma to kostka padła. Jeśli jest to uszkodzony elektromagnes.
  22. Tego krokodylka daje sie jak kolega wspomniał do masy jak szukamy plusa lub dajemy do plusa jak szukamy masy Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
  23. U mnie tez zaczęły rosnać. Podskoczyły o 18-23gr (ON) Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
  24. Ale przeciez ciśnienie bedzie uciekać przez zawory bo zawsze jakies są otwarte. No chyba ze zatkać dolot przy samym kolektorze ssacym. Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
  25. Bartollo odpowiedział(a) na pedro84111 temat w Audi A4 B5
    Po niżej temp 5*C klima nie chodzi. Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.