Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bartollo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bartollo

  1. Czyli problem jest z kompresorem. Moze sie zaciera.
  2. Jak kompresor moze sie kręcić bez paska skoro to on go napędza obróć ręką kółko sprężarki i rolką napinacza czy to sie luźno obraca. Jesli nie to pasek moment spali i sie zerwie
  3. Kup kabel kkl usb i z lapkiem robisz pełną diagnozę. Bez vaga to wróżenie z fusów nawet jak byś znalazł przyczynę to i tak błąd trzeba skasować vagiem.
  4. Bartollo odpowiedział(a) na rana temat w 1.6
    Litr na tysiąc km ? Zdecydowanie cos jest nie tak zwłaszcza po takim przelocie. Twarde pierścienie ? Pierwsze słyszę. Pierścienie z założenia są twarde ale o jakichś innych specjalnych twardszych od seri nie słyszałem.
  5. Bartollo odpowiedział(a) na robertmmk temat w Audi A4 B5
    Wentylator chodzi ? Sprężarka sie załącza ? Jakies bledy klimatronika w menu serwisowym ?
  6. Moze uszkodzili uszczelniacze zaworowe przy ich wbijaniu. Rano kopci na niebiesko ?
  7. Wystarczy kupić najtańszy klej do wklejania szyby czołowej albo podjechać tam gdzie wstawiają szyby moze im zostały resztki kleju bo całej tuby nie wykorzystasz i sie zmarnuje.
  8. Sprzegiełko kreci sie razem z kółkiem ? Wiatrak chodzi ? Jeśli tak to albo zabita jest dysza rozprezna lub osuszacz juz wymięka.
  9. Przyklej na klej do szyb. Ja przykleiłem w drzwiach pasażera zaraz po kupnie i do dzis się trzyma
  10. Bartollo odpowiedział(a) na alfar temat w Podkarpackie
    Dobry gościu
  11. Bartollo odpowiedział(a) na Faster84 temat w 1.9TDI
    Pany mam mała zagwozdkę gdy zaswieca sie "żyd" czyt. Rezerwa mój afn ma drgawki tzn drży buda i lewarek zatankuje i objaw ustaje. Dwumas ok sprawdzałem przy okazji zmiany sprzęgła. Plecionka ok zmieniana. Dawka 3.2mg kąt 48-51 filtr paliwa zmieniony po zimie. Nastawnik zasyfiony? Zero szarpnięć czy innych dziwnych akcji podczas jazdy.
  12. Do wymiany czujnika temp paliwa trzeba ściągnąć tylko pokrywkę nastawnika odkręcić 2 torxy i czujniczek masz w ręce
  13. Walnięty czujnik temp paliwa (pod pokrywką nastawnika ) bądź z jego obwodem. Za wysoka dawka (powinna być 3.2mg ) i kąt wtrysku do regulacji (51-55 w zablokowanych nastawach ) i problem jest jak kolega wspomniał z napięciem na Czujniku RSW.
  14. Ja o takim marze a ziomek od tak se je rozjebał i to jeszcze na jeździe próbnej i gdzieś czytałem ze to ziomek z serwis.
  15. Bartollo odpowiedział(a) na Yasieck temat w Audi A4 B5
    Ściąg vcds 1.0 lite + witaminka i masz pełną wersje.
  16. Bartollo odpowiedział(a) na doin temat w 1.9TDI
    Mozesz wymienić uszczelke pod ściekiem olejowym. Lewych gwintów brak,a nakrętki to tok jak wspomniałeś m8 ( ja zakładałem te pokryte miedzią )
  17. Dawkę ustaw na około 3.2mg.
  18. To nie te popuszczasz tą 5cio katną i 3 na torxa ale te niżej i wtedy stukasz nastawnik
  19. Lepiej jest go zaślepić fizycznie tzn blaszką.
  20. Jak raz działa raz nie to wychodzi ze masz zimne luty na płycie pompki.
  21. A na pewno popuszczasz dobre śruby od nastawnika ? Bo niemożliwe ze dawka poprzez ruszenie nastawnikiem sie nie zmienia. Moze luzujesz śruby od pokrywki
  22. A centralny Ci chodzi ? U mnie ostatnio brakło centralnego i oświetlenia wnętrza po otworzeniu drzwi,winnym okazały sie pęknięte luty w pompce centralnego. Sprawdź i dla pewności przelutuj wszystkie podejrzanie wyglądające luty.
  23. Egr nie ma nic do ciśnienia doładowania wiec mozesz zostawić zaślepiony.
  24. Przestaw pompę o ząbek lub popuść rurki wtrysków przy pompie to powinna przesunąć sie wiecej. Dawkę regulujesz nastawnikiem czy w adaptacjach ?
  25. Bartollo odpowiedział(a) na doin temat w 1.9TDI
    Geometria Ci się przycina najpierw ładuje max po chwili łapie laga i zbija ciśnienie. Wyciągaj turbo i czyść

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.