Treść opublikowana przez Bartollo
-
A4 b8 CDHA nie odpala
Pompka ma chodzić za każdym razem przy włączeniu czy tylko ma uzupełniać do komory spiętrzającej i resztę,roboty robi pompką przy silniku ? Steruje nią moduł czy przekaźnik sterowany przez ECU ?
-
A4 b8 CDHA nie odpala
Panowie znajomy ma problem z b8 w czasie cofania na parkingu zgasła i nie odpala kreci normalnie. Błędów brak. Nie słychać pompki w baku. Jakies pomysły ? Z góry dzieki.
-
Napięcie aku przy zapalaniu
Napięcie przy sprawnym aku nie spada poniżej ~10V. Mi spadało do 8.2V i zima byl problem z rozruchem zmieniłem aku nie spada poniżej 10.5V.
-
Nowe wycieraczki zostawiają
Płaskie,wczesniej były tez płaskie. 30min z przeginaniem ramienia,w jedna a później w drugą stronę i trafiłem z kątem i zbierają elegancko ja doginałem w lewą stronę mając ramie przed sobą aby zbierała na powrocie dzieki koledzy za rady pozdro
-
Nowe wycieraczki zostawiają
Dzieki koledzy za rady musze pomyśleć jak ustawić to przy użyciu kątomierz bo dawać 3 Stówy za przyrząd aby użyć raz to sie troche mija z celem
-
Nowe wycieraczki zostawiają
Panowie miał ktos taki problem z wycieraczkami jak ja,tzn gdy wycieraczki idą do góry wszystko jest ok a gdy schodzą na dół zostają punkty gdzie wycieraczka nie zbiera. Na starych bylo tak samo myslałem ze juz nadszedł ich czas i dalej to samo. Przeginałem ramiona i nie wiele to zmieniło. Jakies pomysły ? Moze to wina sprężyn które dociskają ramie do szyby ?
-
Problem z dobraniem koloru lakieru, proszę o pomoc.
Różnią sie tj brak rantu o który zapiera sie kierunek przy lampie. Brak znaczka audi inny kierunek boczny ale przetłoki są takie same i identyczne mocowanie.
-
Mocno ujemne BIPy na pompkach.
Robiłem z kolegą jego a6 c5 afv,i miał to samo bipy na minusie -60 a korekcje na +2.99 wymieniliśmy gumki,ustawione pompki na wymiar i wszystko przeszło chodzi równo korekcje od -0.53 do +0.60 bipy w okolicach 20 na plusie.
-
Ceny paliwa marzec 2026
Panowie jak to jest ze u mnie w miescie na orlenie ropa 4.12 a 20km dalej takze na orlenie 3.98 ? A na stacji przy Intermarche (paliwo przywozi orlen ) 3.94zł. Na każdym orlenie nie powinna być taka sama cena ?
-
Charczący subwoofer
Najpierw miernik w łapy i mierzysz przejście pomiędzy zewnętrzną częścią rca a obudową radia jesli przejście bedzie to masa jest,jesli nie bedzie to dokładasz przewód od obudowy radia do zewnętrznych części rca lub rozbierasz radio i sprawdzasz oporniki na płytce od ścieżek rca.
-
Duże spalanie,czarne swiece itd
Do takich wniosków tez doszliśmy. Tylko co zrobić aby temperatura plynu i powietrza zasysanego pokazywały prawidłowe wartości. Jutro podmienimy przepławkę od innego ahl'a Po podmiance przepływki takze lipa. Lepiej chodzi bez przepływki wręcz idealnie tzn równo nie dławi sie przy dodawaniu gazu. Ale dalej nie wiem co z tą temperaturą. Kable sprawdzone to zostaje tylko Ecu.
-
Duże spalanie,czarne swiece itd
Witam. Znajomy ma problem z AHL'em otóż pali mu według fisa 22.4l a z dystrybutora 19.3l termostat sprawny błędów brak pomyślałem sprawdzę vagiem temperaturę płynu (na blacie 90*C ) wchodzę w blok 5 a tam temperatura płynu -40*C a temperatura powietrza zasysanego -39. Podmiana czujnika nic nie dała dalej temperatura dla ecu na minusie przejście do kompa sprawdzone. Auto kopci na siwo niedopaloną mieszanką, swiece czarne,na wolnych kulawo chodzi,dynamika ok na wyższych obrotach takze ok. Co jeszcze sprawdzić ? Jakies rady?
-
Charczący subwoofer
Podłacz dodatkową mase na rca. Byc moze brak masy na radiu.
-
Padła skrzynia?
Z miedzy gazem i na podwójnym wysprzegleniu dalej ciezko wchodzą?
-
Charczący subwoofer
Kolego dobre słyszę ze twój wzmak pcha całe pasmo w subwofer ? Jesli tak ro glosnik jest szmelc. Typowy głośnik stosowany w ca do suba ma pasmo przenoszenia dostosowane do niskich tonów(twój glosnik bodajże 23-450Hz) ja popchniesz mu średnie i wysokie pasma to cewka sie przegrzewa.
-
Świat4ła po zapłonie
Szukaj pomiedzy stacyjką a przełącznikiem swiateł.
-
Recenzje i testy narzędzi warsztatowych
Używam giętych i plasko-oczkowych neo tools i nie narzekam mam tez zestaw lux tools i juz długo służy
-
[ALL B5] Naprawa panela klimatronika
Spróbuj zrobić adaptacje klap vagiem. Sprawdź jaka temperaturę podaje czujnik przy zderzaku kanał 55.
-
rączki drzwi - demontaż i malowanie
Niektórzy pod tą gumową farbą mają biały plastik wiec czesto zdrapanie powłoki wygląda tragicznie lepiej pomalować plastidipem czy jakos tak to się zwie.
-
[ALL B5] Naprawa panela klimatronika
Na kanale pierwszym.
-
[ALL B5] Naprawa panela klimatronika
A jaki błąd w serwisowym klimatronika ?
-
Kontrolka świec żarowych nie świeci, silnik nie odpala
Przy padniętym imo zapala na 2 sek i gaśnie wiec to nie immo. Prędzej jak kolega wspomniał brak zasilania na n109 dobrze by było aby kolega vaga podłączył.
-
Kompletny rozrząd AFN
Pompy skf to syf jakich mało (mi zaczęła ciec po 2tys - reklamacje uznali ,kumplowi w e46 tez dlugo nie wytrzymała ) kupiłem pompę hepu i od 56tys km spokój
-
Przeskakiwanie przy odpalaniu.1.9 TDI AHU
Bendix przepuszcza ahu miały dwumasy od końca 98r bynajmniej takie info powtarza sie na forum.
-
Linka ręcznego z avanta do sedana
Dzieki za info pozdro