Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bartollo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bartollo

  1. Wszystko jest na forum ładnie opisane Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
  2. A jak zachowuje sie kontrolka immo ? Filtr wymień na pewno mu to nie zaszkodzi. Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
  3. Nie da rady ecu z afna bo sterowanie turbo jest podcisnieniem a w ahu nadciśnieniem. A troche koszty są aby to zaadoptować. Najlepiej to zmień wtryski i program. A jak nie chcesz pakować kasy w chip tuning to kup ori wtryski 0.195 i nie kombinuj. Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
  4. Korektę softu zrobi tylko tuner. Wsadzisz wtryski z afna 0.205 i nic ci to nie da w sumie oprócz większego dymienia przy dobrych wiatrach przybędzie kilka KM. Mocy nie przybedzie za duzo bo mapa sterownika będzie podawać taka samą ilość paliwa co przy 0.195 wtryski z afna + korekta softa da Ci moze ponad 120km Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
  5. Ściąg program vcds a opis jest na forum. Po zmianie wtrysków będziesz musiał zrobić korektę softa w ECU Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
  6. A co z nią nie tak ? Padla elektronika czy sama pompka ? Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
  7. Jesli chodzi o samo czyszczenie to i owszem sie zgodzę Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
  8. Bartollo odpowiedział(a) na Vanishek temat w 1.9TDI
    Tak potrzebny jest program vcds 1.0 Lite znajdziesz na necie i opis jak zrobić pełną wersje Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
  9. U mnie jak źle złozyłem podczas BS 011 sztanga chodziła ale ładowało cały czas max nawet bez podcisnienia. Więc u kolegi na pewno jest źle założony pierścień sterujący łopatkami. Mniejsze naciecie ma być po lewej stronie (od bolca ustalającego). A co do filmiku kolegi powyżej w AFNie pierścień geometri jest inny,i ogólnie turbo jest całkiem inne wiec filmik nie za bardzo sie przyda przy składaniu turbiny AFNowskiej.
  10. Bartollo odpowiedział(a) na Vanishek temat w 1.9TDI
    Podstawą poprawnej diagnozy są LOGI Kup sobie kabel kkl VAG usb (ok 40zł) i jesli masz lapka to sam robisz diagnozę swojego klekota A za twój problem masa rzeczy możee odpowiadać od podcisnien przez n75 na samej turbinie kończąc bez logów to wróżenie z fusów
  11. Rozbieraj turbo. Zle je poskladałes ładuje caly czas max nawet bez podciśnienia. Ni c**ja tego niw wyregulujesz. Bład 519 masz ponieważ przekroczony został zakres pomiaru map sensora. Załóż pierścień tak jak w linku który na poprzedniej stronie podesłałem i będzie ok. Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
  12. Bartollo odpowiedział(a) na Vanishek temat w 1.9TDI
  13. Ściąg weżyk z gruszki turbo i zrób log 011 dynamiczny jak turbo będzie pompować max tzn ze źle poskładane. Też to przerabiałem link do mojego tematu : http://a4-klub.pl/index.php?/topic/242658-przeladowanie-po-czyszczeniu-turbo/?hl=%2Bprze%B3adowanie+%2Bczyszczeniu+%2Bturbo
  14. Bartollo odpowiedział(a) na mateusz001mw temat w Audi A4 B5
    Wszystko jest opisane na forum opcja szukaj nie gryzie Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
  15. Weź odłącz na dobry początek pompe vacum tzn ściąg wężyk i czymś zaślep ją. Mi to nie wygląda na pompe wspomagania bo syczenie ewidentnie słychać z okolic podszybia. Dziwne jest to ze ustępuje przy kręceniu kierą
  16. Bartollo odpowiedział(a) na samekgsx550 temat w 1.9TDI
    U mnie jest tak samo kanał 49- 0 a 51- temp płynu (81*C na klimatroniku = 90*C na zegarze ). Kanał 51 nie jest na pewno w rocznikach 96 od temp oleju bo mam dorezany zegar z fisem i temp oleju mam 110*C (zwłaszcza teraz zimą na parkingach ) a na 51 kanale dalej 81-95*. A i nie ma skąd brać temp oleju jeśli nie ma fabrycznego fisa bo fizycznie nie ma czujnika temp oleju w podstawie filtra U mnie na 51 kanale tez rośnie szybko temp bo wymieniałem niedawno świece na podgrzewaczu A co do tematu to obstawiam termostat (wymień na wahler'a lub lepsza opcja ASO ) Miałem ten sam problem z falowaniem temp. i po zmianie termostatu wszystko ustało
  17. Dioda przewodzi w jedna stronę. Prąd ma isc z 1 do 6. http://sprawdz.auto.pl/diagnostyka-przeplywomierza/ Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
  18. Bartollo odpowiedział(a) na kipomek temat w 1.9TDI
    Miedziana podkładka idzie pod krócieć do którego przykręca sie przewód olejowy Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
  19. Miałem to samo i wirnik sie skończył. Wymieniłem pompkę (audi 80) i teraz jest ok. Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
  20. U mnie ON 4.15zl a pb95 3.99zł Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
  21. Również życzę wszystkim dużo zdrowia,kasy i pomysłów na mody bezawaryjnej i bezpiecznej jazdy Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
  22. Bartollo odpowiedział(a) na kipomek temat w 1.9TDI
    U mnie w AFNie nie bylo uszczelki pomiędzy turbo a kolektorem. A przedmuchów przed i po montażu turbo nie ma i nie było. Uszczelkę mam jedynie pomiędzy turbo a rurą wydechową Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
  23. Test zegarów vagiem i zobacz czy płynnie idzie do góry. Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
  24. W golfie IV tez tak jest ze wskaźnik zostaje. Robiłem ostatnio znajomemu pompkę w baku (PD) i tez sie zdziwiłem ze wskazówka zostaje ruszyłem pływak na rezerwę odłączyłem kostkę wskazówka została na rezerwie dałem na pełen bak wyciągałem kostkę wyłączam zapłon włączam i wskazówka idzie na max dziwne to Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.