Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bartollo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bartollo

  1. Jaki przelot ? Mozliwe ze to przez ten środek wypłukał osad z nastawnika który dodatkowo go uszczelniał. Wymień uszczelkępod nastawnikiem i lataj dalej
  2. Sciąg sobie VCDS'a 1.0 Lite i witaminkę bo polski vag to bubel. Pospisuj błędy wykasuj wszystko i zobacz co wróci i będzie się mysleć co dalej. 3 piknięcia zaraz po włączeniu zapłonu są od niedziałającego ABS'u. Jak masz jak to zrób logi dynamiczne zwłaszcza grupy 010 i 011
  3. To nie moje auto Na razie znajomek lata i jest sucho dodatkowo wymieniona została uszczelka prawej pokrywy zaworów jak będę na kompie to poprawie fotki Wysłane z telefonu stacjonarnego.
  4. Syczenie po zgaszeniu silnika to nic innego jak rozpręzający się gaz w układzie klimatyzacji
  5. Dorzucam kilka fotek z uszczelniania A8 AFB 2.5 V6 trochę czasu minęło lecz zapomniałem o tym wcześniej ) Więc jak widać przodu nie trzeba zrzucać ani alternatora (jak to ktoś wyzej pisał ) Górna misa z napinaczem paska klimy i pompa oleju- Na foto górna misa walek wyrównoważający i pompa oleju - Wałek wyrównoważający z blokadą (prawa dolna część obudowy wałka)- Blokada wału wykonana z kawlaka rurki wspawanej nakrętki i pręta gwintowanego M8- Zwisający łańcuch napędu pompy oleju i walka wyrównoważającego- Sorry za jakość zdjęć robione na szybko telefonem
  6. Bartollo odpowiedział(a) na tomekstm temat w 1.9TDI
    A czemu nie mozna tak robić??? Bo pierwsze słysze w sumie A tak BTW to jak ucieka płyn to ten wyciek jest cięzko zlokalizować bo od razu odparowuje to co wyleci Mam AFN'a w sumie nie jest to PD z przelotem 300tyś według szafy i też mam takie przedmuchy lecz ciśnienie na garnkach po 30Bar więc nie łamie się tym i latam Zmierz kompresje i bedziesz widział jak prezentuje się teoretyczny stan pierscieni i zaworów
  7. Nie tylko pasek sprzęgło skrzynia przeguby itd dlatego zazwyczaj mają więcej niz 1 auto jednym jeżdzą a drugi na warsztacie I poza tym zazwyczaj Elki są w benzynie gdzie moment obrotowy w porównaniu do diesla jest mały Sorry za OT
  8. Dla świętego spokoju ściąg pokrywę paska 2x zapinka i jedna śrubka plastikowa i oceń wzrokowo jak wygląda pasek jak pali i nie kopci to jeździj
  9. Następnym razem wrzuć filmik na YT sorry za OT
  10. Jak pasek w miare świeży to lajt przy starszym (czytaj luźnym,sparciałym itp itd ) moze się zerwać przeskoczyć bo chcąc nie chcąc jak gasisz kluczykiem odcinasz paliwo lecz silnik nie przenosi momentu obrotowego za pomocą skrzyni na koła a jak go zdławisz nastepuje nagłe zatrzymanie silnika ponieważ musi pociągnąć ponad 1300kg masy auta którego nie jest w stanie ogarnąć,tłoki mają swoją siłe bezwładności i one by chciały chodzić cały czas a wałek krzywkowy i pompa juz stoi mam nadzieje ze zrozumialeś co chce Ci przekazać i ze nie namieszałem za dużo
  11. Zaopatrz sie w palnik i uważaj żeby odwrotnie pierścienia w turbo nie założyć Wysłane z telefonu stacjonarnego.
  12. Jasne ze tak trochę zdolności manualnych i zrobisz sam. Najpierw zapodaj logi grupy 011 dynamiczny. A jak wyczyścić suszarkę jest na forum. A czujnik g71 jest przy ścianie grodziowej od spodu na rurze plastikowej nie daleko od N18. Wysłane z telefonu stacjonarnego.
  13. Po co coś wymieniać bez potrzeby. Najpierw vag i logi i dopiero coś wymieniać. Wysłane z telefonu stacjonarnego.
  14. A dawka i Rsw jak sie prezentuje? A i patrzyłeś jak chodzi ten pierścień w pompie tzn ten co wchodzi w niego bolec nastawnika. Moze jest przytarty. On powinien luźno bez oporu chodzić. Wysłane z telefonu stacjonarnego.
  15. A masz napięcie na zaworku N109 ?? On odpowiada za odcinanie paliwa.
  16. W moim AFN'ie 575 i 519 występowały razem po dużym przeładowaniu po za zakres pomiaru mapsensora. Po logach stwierdziłem ze geometria stoi,wyczysciłem i błedy nie powracają.
  17. Jak by dało się zczytać nr z tego przewodu to bym nie pytał na forum. ---------- Post dopisany 02-04-2014 at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany 31-03-2014 at 23:15 ---------- Jak by ktoś potrzebował nr tejże rurki to go podaje 8D0 260 701H (przewód tylko do przedlifta)
  18. Nic nie robiłem i samo ustało. I juz długo jest spokój. Wysłane z telefonu stacjonarnego.
  19. Witam. Poszukuje nr przewodów klimatyzacji chodzi mi głównie o te co idą pod autem od sprężarki gdzieś tam bo niestety moje zakończyły swój żywot. Zostały rozerwany ponieważ zawiesiłem się na krawęzniku. Z góry dziękuje ---------- Post dopisany 31-03-2014 at 18:41 ---------- Poprzedni post napisany 30-03-2014 at 23:03 ---------- Dziś sprawdziłem dokładnie i poległ ten przewód od sprężarki do chłodnicy klimy. I o jego nr mi chodzi. Wysłane z telefonu stacjonarnego.
  20. Ja tam w taki sposób wyczyscilem i efekt był bardzo dobry Wysłane z telefonu stacjonarnego.
  21. Kładziesz kolektor na glebe otworami do góry wlewasz do niego bezyne ekstrakcyjną/rozpuszczalnik bądź cokolwiek łatwopalnego podpalasz i czekasz aż się wypali jesli nie zacznie się sam palić tzn osad w srodku to dolewasz i ponownie podpalasz. Po całej operacji gdy się wypali stukając młotkiem gumowym w kolektor powinny z niego wypadać kawałki zwęglonej mieszaniny oleju z nagarem :)co nie chce odlecieć i to widzisz traktujesz śrubokrętem
  22. To ze za chwile masz zajebaną geometrie mogą powodować różne czynniki od PSJ do lejących wtrysków
  23. Zmniejszyłeś dawkę to sie dół zepsuł a to ze nie chce zejść poniżej 3.8mg to nie wina pompy tylko ustawienia nastawnika Wysłane z telefonu stacjonarnego.
  24. Magiel także moze stukać Wysłane z telefonu stacjonarnego.
  25. Jak sie zgodzi na wymiane to nawet 2 flaszeczki postawie Wysłane z telefonu stacjonarnego.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.