Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bartollo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bartollo

  1. Pewnie dynda Ci gdzieś przewód od czujnika i masuje.
  2. Bartollo odpowiedział(a) na Ronaldinho899 temat w 1.9TDI
    Tak mi się wydaje ale niech to ktos inny potwierdzi. Ale dziwne ze wcześniej też był taki motyw (na wtryskach AHU) albo ktoś soczyscie skopał program lub siedzi coś głębiej.
  3. Bartollo odpowiedział(a) na Ronaldinho899 temat w 1.9TDI
    Czyli program był na wtryskach z 90 ? ta a później wsadziłeś od AFN'a ? to może być wina programu, podjedź gdzieś na korektę softu.
  4. I w tym momencie kolega OLIVER wyczerpał temat przeczyść jeszcze wszystkie masy i sprawdź klemy (oczyść i smar miedziany bądź wazelina)
  5. Bartollo odpowiedział(a) na Ronaldinho899 temat w 1.9TDI
    Czekaj bo jakoś tego nie ogarniam zrobiłeś program i dopiero wymieniłeś wtryski czy jak
  6. RSW na poziomie 0.740V na zapłonie jest idealne, A jaką masz dawkę ? pali normalnie ?
  7. Bartollo odpowiedział(a) na Ronaldinho899 temat w 1.9TDI
    A program robił ktoś w temacie czy magik z szopy ? kopci na czarno przy butowaniu ??
  8. Bartollo odpowiedział(a) na Ronaldinho899 temat w 1.9TDI
    A jaką masz dawkę ustawioną ?
  9. Kompresja troszkę za mała ale jeszcze polata. Próbę olejową robiliście ?? odepnij czujnik temperatury cieczy,i zobacz czy się coś zmieni.
  10. Osobiście nie polecam wywalenia tego zaworka. U znajomego w T4 2.5 TDI R5 wywaliliśmy ten zaworek i pojawiło się kopcenie i falowanie obrotów na zimnym silniku. Zmieniliśmy filtr na taki jak powinien być i wszystko jest ok.
  11. W linku który podałem wzżej jest napisane że afn ma tak samo jak 1Z. Czyli na jedno wychodzi
  12. Widzę 96r czyli przedlift czujnik ten przy kolektorze wsadzany od spodu to jest czujnik G71 - czujnik temperatury w kolektorze ssacym obok niego z rury wychodzi węzyk który idzie do ECU. Wewnatrz ECU na jego końcu jest czujnik G72- czujnik ciśnienia w kolektorze ssącym, w poliftach czujnik G71 jest zintegrowany z G72 i znajduje się w tym miejscu http://i.imgur.com/HUgkqAD.jpg (foto z google) Także wymieniłeś niepotrzebnie czujnik A co do kopcenia przy nieszczelności, to u mnie w AFN'ie jak spadła opaska z rury pomiędzy tą metalową rurą od spodu a intercoolerem,jadąć pomiędzy budynkami przy obrotach ok 2,5 tys myslałem ze odrzutowiec leci A dymu zero Najlepiej
  13. Kontrolka immo gasnie poprawnie?
  14. Dzięki wielkie kolego Brachi krótko zwięźle i na temat teraz już wiem za co się brać Pozdro
  15. Albo dałeś ciała i coś wpadło w dolot (jakiś większy nagar) i podwiesił zawór lub tak jak kolega mówi mechanik dał ciała z rozrządem lub w ogóle nie zajrzał w vaga aby ustawić kąt wtrysku
  16. Jedź na analize płynu. I wszystkiego się dowiesz
  17. O sorry, jakoś mi umkło ze nie zajarał fury. Mój błąd. Ale z drugiej strony u mnie w afnie jak nie trafiłem z poczatku w pierscień to na samym zapłonie wywalił bląd bodajże o opisie przekroczona górna granica dawki n146 czy coś takiego.
  18. Jak miga kontrolka od swiec to jest coś z nastawnikiem więc błąd jakiś się zapisał moze jest za duza dawka Ale podejrzewam ze jak napięce skacze to źle wsadziłeś ramię nastawnika w pierścień w pompie. Dla pewności sprawdź ponownie.
  19. A jaki błąd pokazuje ?? Napięcie RSW to nie wszystko.
  20. A jakieś błędy są ?? Turbo w 1z nie podlega pod czyszczenie (brak zmiennej geometrii) Zrób logi i wrzuć na forum.
  21. Panowie ile zejdzie mat na wygłuszenie drzwi przednich ?? z 20-25?? i jakie najlepiej wybrać ?? Przejrzałem allegro i natrafiłem na takowe :BOLL PROFESJONALNE MATY WYGŁUSZAJĄCE SKLEP LEGNICA (3685943314) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i takie APP MIĘKKIE BITUMICZNE MATY WYGŁUSZAJĄCE 25X50 (3657149270) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. od szwagierka (dekarz) dostałem rolkę taśmy dekarskiej wurth'a 15cm x 10M. Nie wiem czy dokupić taśmy czy zastosować maty ? Dzięki za wszelakie info
  22. Bartollo odpowiedział(a) na pepo99 temat w 1.9TDI
    Looknij w mój temat :http://a4-klub.pl/1-9-191/wyciek-oleju-odmy-rurze-ktora-turbo-zasysa-powietrze-282066/
  23. Tunning 1z za 10 gr. fotoporada : TDI - Najwieksze forum uzytkownikow aut Volkswagen Golf - tu raczej jest wszystko w tym temacie
  24. Wpisz w gogle oil catch tank a wszystko okaże się jasne w sprawie "chwytacza oleju"
  25. A nie masz problemu z wisko ?? Zapal zimny silnik i śrubokrętem przyblokuj wisko (dociskając do górnej krawędzi wiatraka) jak wiatrak się zatrzyma to wisko jest dobre. Jesli nie będziesz w stanie utrzymać wiatraka tzn ze wisko jest spiete na stałe z wiatrakiem i stąd problem niedogrzania

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.