Treść opublikowana przez Bartollo
-
Czerwona lampka od poziomu oleju zapala się na dołkach
Pewnie dynda Ci gdzieś przewód od czujnika i masuje.
-
Jakie wybrać wtryski
Tak mi się wydaje ale niech to ktos inny potwierdzi. Ale dziwne ze wcześniej też był taki motyw (na wtryskach AHU) albo ktoś soczyscie skopał program lub siedzi coś głębiej.
-
Jakie wybrać wtryski
Czyli program był na wtryskach z 90 ? ta a później wsadziłeś od AFN'a ? to może być wina programu, podjedź gdzieś na korektę softu.
-
brak reakcji na przekręcony kluczyk
I w tym momencie kolega OLIVER wyczerpał temat przeczyść jeszcze wszystkie masy i sprawdź klemy (oczyść i smar miedziany bądź wazelina)
-
Jakie wybrać wtryski
Czekaj bo jakoś tego nie ogarniam zrobiłeś program i dopiero wymieniłeś wtryski czy jak
-
Problem po czyszczeniu nastawnika
RSW na poziomie 0.740V na zapłonie jest idealne, A jaką masz dawkę ? pali normalnie ?
-
Jakie wybrać wtryski
A program robił ktoś w temacie czy magik z szopy ? kopci na czarno przy butowaniu ??
-
Jakie wybrać wtryski
A jaką masz dawkę ustawioną ?
-
Problem z odpaleniem nowego zakupu
Kompresja troszkę za mała ale jeszcze polata. Próbę olejową robiliście ?? odepnij czujnik temperatury cieczy,i zobacz czy się coś zmieni.
-
zaworek na filtrze paliwa-zasada działania
Osobiście nie polecam wywalenia tego zaworka. U znajomego w T4 2.5 TDI R5 wywaliliśmy ten zaworek i pojawiło się kopcenie i falowanie obrotów na zimnym silniku. Zmieniliśmy filtr na taki jak powinien być i wszystko jest ok.
-
Podniesie mocy po przez opornik? O co chodzi??
W linku który podałem wzżej jest napisane że afn ma tak samo jak 1Z. Czyli na jedno wychodzi
-
ciśnienie w kolektorze ssacym - błąd
Widzę 96r czyli przedlift czujnik ten przy kolektorze wsadzany od spodu to jest czujnik G71 - czujnik temperatury w kolektorze ssacym obok niego z rury wychodzi węzyk który idzie do ECU. Wewnatrz ECU na jego końcu jest czujnik G72- czujnik ciśnienia w kolektorze ssącym, w poliftach czujnik G71 jest zintegrowany z G72 i znajduje się w tym miejscu http://i.imgur.com/HUgkqAD.jpg (foto z google) Także wymieniłeś niepotrzebnie czujnik A co do kopcenia przy nieszczelności, to u mnie w AFN'ie jak spadła opaska z rury pomiędzy tą metalową rurą od spodu a intercoolerem,jadąć pomiędzy budynkami przy obrotach ok 2,5 tys myslałem ze odrzutowiec leci A dymu zero Najlepiej
-
odpalam auto i po minucie gasnię
Kontrolka immo gasnie poprawnie?
-
Jaki i ile mat do wygłuszenia drzwi przednich ???
Dzięki wielkie kolego Brachi krótko zwięźle i na temat teraz już wiem za co się brać Pozdro
-
Dziwne dymienie po wyczyszczeniu EGR
Albo dałeś ciała i coś wpadło w dolot (jakiś większy nagar) i podwiesił zawór lub tak jak kolega mówi mechanik dał ciała z rozrządem lub w ogóle nie zajrzał w vaga aby ustawić kąt wtrysku
-
[b5 AFN] Ubytek płynu chłodniczego.
Jedź na analize płynu. I wszystkiego się dowiesz
-
Problem z nastawnikiem po wymianie uszczelki
O sorry, jakoś mi umkło ze nie zajarał fury. Mój błąd. Ale z drugiej strony u mnie w afnie jak nie trafiłem z poczatku w pierscień to na samym zapłonie wywalił bląd bodajże o opisie przekroczona górna granica dawki n146 czy coś takiego.
-
Problem z nastawnikiem po wymianie uszczelki
Jak miga kontrolka od swiec to jest coś z nastawnikiem więc błąd jakiś się zapisał moze jest za duza dawka Ale podejrzewam ze jak napięce skacze to źle wsadziłeś ramię nastawnika w pierścień w pompie. Dla pewności sprawdź ponownie.
-
Problem z nastawnikiem po wymianie uszczelki
A jaki błąd pokazuje ?? Napięcie RSW to nie wszystko.
-
wycięcie katalizatora i czarny dym
A jakieś błędy są ?? Turbo w 1z nie podlega pod czyszczenie (brak zmiennej geometrii) Zrób logi i wrzuć na forum.
-
Jaki i ile mat do wygłuszenia drzwi przednich ???
Panowie ile zejdzie mat na wygłuszenie drzwi przednich ?? z 20-25?? i jakie najlepiej wybrać ?? Przejrzałem allegro i natrafiłem na takowe :BOLL PROFESJONALNE MATY WYGŁUSZAJĄCE SKLEP LEGNICA (3685943314) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i takie APP MIĘKKIE BITUMICZNE MATY WYGŁUSZAJĄCE 25X50 (3657149270) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. od szwagierka (dekarz) dostałem rolkę taśmy dekarskiej wurth'a 15cm x 10M. Nie wiem czy dokupić taśmy czy zastosować maty ? Dzięki za wszelakie info
-
wyciek oleju
Looknij w mój temat :http://a4-klub.pl/1-9-191/wyciek-oleju-odmy-rurze-ktora-turbo-zasysa-powietrze-282066/
-
Podniesie mocy po przez opornik? O co chodzi??
Tunning 1z za 10 gr. fotoporada : TDI - Najwieksze forum uzytkownikow aut Volkswagen Golf - tu raczej jest wszystko w tym temacie
-
olej w filtrze powietrza citroen jumper 2.5d
Wpisz w gogle oil catch tank a wszystko okaże się jasne w sprawie "chwytacza oleju"
-
Po wymianie na nowy termostat(wehler) temperatura dochodzi do 80 po czym nagle spada
A nie masz problemu z wisko ?? Zapal zimny silnik i śrubokrętem przyblokuj wisko (dociskając do górnej krawędzi wiatraka) jak wiatrak się zatrzyma to wisko jest dobre. Jesli nie będziesz w stanie utrzymać wiatraka tzn ze wisko jest spiete na stałe z wiatrakiem i stąd problem niedogrzania