Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bartollo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bartollo

  1. Bartollo odpowiedział(a) na AndrzejKula temat w 1.9TDI
    Nie szarpie cały czas po zdjęciu nogi z gazu (są to takie szarpniecia jak w benzynie jak się da 5 bieg przy 40km/h) wystepują dopiero jak obrotomierz pokaże na 3 biegu około 1200 Obr/min na 4 - około 1400 Obr/min jak obroty spadają o 100 obr/min to wszystko ustaje. Jedzie płynnie bez gazu na 2 czy tam 3.
  2. Bartollo odpowiedział(a) na AndrzejKula temat w 1.9TDI
    Podbijam! Temat dalej nie ogarniety wymieniony n75 przepływka podmieniana dawka 3.2mg/skok czujnik płynu sprawny a dalej szarpie po puszczeniu gazu. Jakie logi mogą coś powiedzieć ??
  3. Zrób log grupy 011 i wrzuć na forum a wszystko się wyjaśni
  4. Bartollo odpowiedział(a) na fiskuzz139 temat w 1.9TDI
    Bez logów nic nie stwierdzisz
  5. Ten kabel wystarczy KKL współpracuje z Vcds'em A link do programu i instrukcję podeśle Ci na PW
  6. Niby ogarnia ale ja tam wole zdecydowanie VCDS'a :)daje więcej możliwości na przyszłość
  7. Było na forum wiele razy. Musisz poszukać. Podrzucam link : http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/szarpanie-nieustepujace-wyczyszczeniu-nastawnika-228133/
  8. VCDS lite 1.O z witaminką + kabel Vag USB i wszystko ogarniasz
  9. Na przyklad wymienia się go jak nie spełnia swojego zadania zamiast separować opary olejowe puszcza je a następnie turbo to zasysa i masz olej w dolocie i zapchany intercooler. I tak masz racje jest to separator odmy. A zamocowany jest na wcisk tzn ściągasz węże i pociągasz do góry i wychodzi
  10. Kostka posprawdzana i jest ok sam czujnik jest sprawny na 100% bo jak wpiałem go do siebie to wszystko działało elegancko tzn prawidłowo pokazywał temperature. Dziwne jest to ze jak odepnę całkiem kostkę to wskazania temp na liczniku się nie zmienia. ---------- Post dopisany 22-10-2013 at 18:46 ---------- Poprzedni post napisany 21-10-2013 at 17:19 ---------- Problem prawdopodobnie rozwiązany Na kanale serwisowym nr 58 jest temperatura z czujnika g89 ona strasznie skacze z temp ujemnych do plusowej,wyciąglem ten czujnik i na kanale 58 jest -49*C i temp na szafie jest idealna jak na zewnątrz ale podnosi się od 6 stopni do temp własciwej. Jutro ma być na sklepie czujnik załoze to dam znać jak to wszystko wygląda. ---------- Post dopisany 23-10-2013 at 18:22 ---------- Poprzedni post napisany 22-10-2013 at 18:46 ---------- Po wymianie czujnika wszystko wróciło do normy jak by ktoś mial problem z tym czujnikiem to do tego czujnika dostaniemy się po zdjęciu schowka i wsadzeniu ręki od tyłu calej obudowy nagrzewnicy.Jest on na kanale powietrzynk z filtra do wentylatora. Należy go obrucić i wychodzi Pozdro
  11. Oczywiście na początek konserwacja podwozia i zapuszczenie profili zamknietych. Aby ruda w wyniku mieszaniny wodno solnej nie miała zbytnio co szamać Nastepnie wymiana filtra paliwa, sprawdzenie świeczek,poboru prądu przez instalacje, kontrola kondycji aku, zimowe laki,sprawdzenie temperatury zamarzania płynu chłodniczego i to by bylo na tyle
  12. Vp zwykła pompa i wtryski (np AFN ktorego chcesz zakupić) a PD -pompowtryski ogólnie panuje opinia ze VP'ki sa lepsze tzn tańsze w eksploatacji Mozesz od razu wskoczyć na poziom 5 ale sam wszystkiego nie zrobisz. A korekta programu to nic innego jak komputerowo podniesiona moc. Tzn wgranie nowego softu do sterownika ze zmienioną mapą zaplonu Wirusa najlepiej robić u kogoś sprawdzonego aby nie było tak ze silnik bedzie miał kopa a z tyłu zasłona dymna wir w baku i pofalowana krzywa momentu obrotowego. Dobry tuner jest w stanie wszystko tak dostroić aby nie przesadzić
  13. 110 czyli AFN aby podnieść moc i to znacznie to polecam pompa z tłoczkiem 11mm,wtryski 216, turbo z AWX'a Fmic,wywalić kata,zaslepić EGR, dobry chip i sztywne kolo zamachowe z 1z bądź g60 i sadze wynik powinien cię zadowolić Więcej info udostepni Ci link- http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/all-tdi-podniesie-mocy-1-9-vp-pd-koszty-czesci-efekty-218213/
  14. Siamanko. Panowie znajomy ma problem z wskazaniem temp na desce w b5 z 99r otóż albo pokazuje temperature zanizoną (w garażu ok 18* a na szafie 7,5*) zaraz wskakuje na 17.5* a po wyjeździe z garażu od -7* do -49*. Vag nie pokazuje błędu. Wcześniej miał błąd czujnika G89. Na kanale 007 klimatyzacji temperature z czujnika koło zderzaka pokazuje dokładnie taką jaka jest na zewnątrz. A jak odepnę czujnik to na desce temperatura nie zmienia się. Do wskazań deski jest jakiś dodatkowy czujnik??
  15. Bartollo odpowiedział(a) na Martin_Speed temat w 1.9TDI
    Ja jak bym to robił to jedyne co bym zrobił to splanował głowice wymienił uszczelke a resztę zostawił i wtedy spokojna głowa:) Ale ważne jest to że nic się nie dzieje i oby tak zostało jak najdłużej
  16. Bartollo odpowiedział(a) na krzsfs temat w 1.9TDI
    Poruszane na forum już kilkanaście razy : zasyfiały nastawnik, padający wtrysk sterujący itp itd Była też opcja ze po odcięciu przewodu który idzie (nie pamiętam koloru) od impulsatora do licznika szarpanie ustawało zresztą po więcej info odsyłam do
  17. Założyłes odwrotnie pierscień w turbo ja miałem to samo mój temat : http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/przeladowanie-czyszczeniu-turbo-280916/ a błąd 519 z opisem zwarcie do plusa zgadłem ? Pojawia się on jak map sensor dostanie ciśnienie turbo poza jego zakres pomiaru:)
  18. Bartollo odpowiedział(a) na fillippo2 temat w 1.9TDI
    A powiedz co ta za silnik jaki kod. Ale bez VCDS'a sie nie obejdzie ewentualnie spróbuj podać napięcie z aku kawałkiem przewodu na ten zawór http://images29.fotosik.pl/272/2bc6afb9acffe39a.jpg
  19. Bartollo odpowiedział(a) na ryshard84 temat w 1.9TDI
    W TDI role check engin spełnia kontrolka świec żarowych
  20. Bartollo odpowiedział(a) na Martin_Speed temat w 1.9TDI
    Jak kolego już zrzucałeś czapkę to trzeba było splanować głowice Przez 2 lata na pewno trochę się zdeformowała Patrząc na koszty jakie wsadziłes wtedy, to koszt planowania jest b.mały a jest pewność ze po kilkunasty tys nie pojdzie płyn na tłoki lub w olej itp Sorry za ot:)
  21. Bartollo odpowiedział(a) na diesel1210 temat w 1.9TDI
    Jaki alternator 90A?? te powinno spasić do alternatora o nr 0 123 505 0** ale lepiej niech ktoś potwierdzi INA 535 0001 10 na niektóre 90 nie da rady wpakować sprzęgielka dlatego zakładają 120A z AFN'a
  22. Bartollo odpowiedział(a) na szczuraz temat w 1.9TDI
    Dokładnie tak jak kolega zauważył, właśnie jestem po rozmontowywaniu kompa, i nie znalazłem tam wężyka. a na dolocie w którym miejscu, bo może tam bym się wpiął, bo wolę nie wiercić kolektora. W polifcie czujnik ciśnienia doładowania (G71) jest zintegrowany z czujnikiem temperatury powietrza w kolektorze (G72) Także tam się nie wepniesz,jedynie kruciec z instalacji gazowej w kolektor Panowie a co myslicie o zastosowaniu takiego manometru z dławikiem MANOMETR CIŚNIENIOMIERZ 2,5 bar, śr 40mm gwint 1/8 (3547430207) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (posiadam taki na stanie do 2 barów) jako wskaźnik boost i wpakować go w licznik w miejscu gdzie znajdują się wskaźniki ładowania i cisnienia oleju (ja ich nie mam )?? Tylko nie wiem jaki jest wymiar tych zegarów:)
  23. Bartollo odpowiedział(a) na KamilA4 temat w 1.9TDI
    Wpisz notlauf,przeladowanie w szukajkę a dowiesz się co gdzie i jak sprawdzić Ale bez logów i kodu błędu nikt Ci nic nie powie zgadywać mozna do końca swiata
  24. Skoro zawias zrobiony gumy na drązku zmienione amorki i spręzyny takze wiec zostaje łacznik stabilizatora lub magiel.
  25. A takie szybkie pytanie w sprawie pompy 11,nastawnik jest taki sam jak w 10mm ?? Sorry za wejście w temat:)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.