Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bartollo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bartollo

  1. Bartollo odpowiedział(a) na PiXX temat w 1.9TDI
    575 to tylko sprawa turbo instalacja vaga i logi rozjaśnią temat ale obstawiam stojące dęba żaluzje w suszarce
  2. Bardzo chaotycznie te logi zrób kazda grupę osobno na 3 biegu bądź 4 od 1500obr/min do 4200obr/ min i zjedź dawka na 3.5 mg przy 90*C na pewno mu to nie zaszkodzi. Wysłane z telefonu stacjonarnego.
  3. Sprawdź przekaźnik zasilający sterownik silnika Wysłane z telefonu stacjonarnego.
  4. Mi jak spadl całkowicie wąż z rury pod zderzakiem to nawet dymka wiekszego nie puściła. Jedyne Co bylo to efekt dźwiękowy odrzutowca w okolicy 2 tyś obr. Wysłane z telefonu stacjonarnego.
  5. Ta to jest separator odmy. Wysłane z telefonu stacjonarnego.
  6. Nie masz duzego doladowania wiec ten zawór nie ma co upuszczac wiec zamiast fajnego światu jak w turbodoładowanej benzynie o dużej mocy twój klekot ledwo będzie pierdzial Wysłane z telefonu stacjonarnego.
  7. Nie stosować PSJ i moze juz są wżery na muszli turbo bądź wtryski juz podlewaja najlepiej minimum raz w tygodniu dać jej ostro w palnik oczywiscie jak wskaźnik pokaże 90* C Wysłane z telefonu stacjonarnego.
  8. Szczerze to wszędzie od gumowych łączników przez rury do intercoolera Wysłane z telefonu stacjonarnego.
  9. Ale jak dla mnie to jednak będzie nieszczelnosc w dolocie. Przez przepływke nawet jak by ostro cięła dawke to doładowanie powinno być wyższe Chodź mogę sie mylić Wysłane z telefonu stacjonarnego.
  10. Temat prawie ogarnięty. Jedyne z osprzętu trzeba ściągnąć sprężarkę a rozrusznik lekko odsunąć dolna śrubę trzeba odkręcić. Blokada wałka wyrównoważającego jest po odkrecenie śrubki m6 na imbus 5 i wkreceniu dluzszej w otwór po wcześniejszym zablokowaniu walu w GPZ. Śrubka ta jest kolo rurki olejowej. Jak by ktoś chciał to mam foto w którym dokładnie to miejscu Wysłane z telefonu stacjonarnego.
  11. To zrób znów 011 dynamiczne i będzie wiadomo Wysłane z telefonu stacjonarnego.
  12. W turbodoładowanych dieslach olej w dolocie to norma turbo moze puszczać separator odmy juz nie spełnia swego zadania i turbo zasysa mgiełke olejowa. Żeby odkręcić kolektor wyciągasz obudowę filtra powietrza rurkę od egr rure podłączona do kolektora i 6 śrub m8 na imbus 6. I masz go na wierzchu i po raz kolejny mowie Ci ze na forum jest opis jak zaślepić EGR opcja szukaj nie gryzie Wysłane z telefonu stacjonarnego.
  13. Ściąg kolektor ssący wlej trochę benzyny ekstrakcyjnej i podpal czekasz aż sie wszystko wypali i nastepnie skrobiesz to co zostalo później mozesz jeszcze użyć środka do czyszczenia kominków intercooler przepłukaj ropą a później benzyna ekstracyjną. Egr musisz zaślepić blaszka min 2mm. Po puszcze zaraz przepali. Dawke i kat ustawia sie przy użyciu vaga. Na forum jest opisane jak ustawić kat i dawke. A także jak zaślepić EGR Wysłane z telefonu stacjonarnego.
  14. Jak masz wolny czas to wyczyść caly dolot. Mozesz zaślepić egr wypalić kolektor ssący wywalić kata. Ustawic kąt wtrysku i dawke. Separator odmy wymienic na nowy i zrobić komplet logów aby wyjasnic ciecie turbo Wysłane z telefonu stacjonarnego.
  15. Odme się wymienia w sumie sam separator odmy bądź zaklada się OCT (oil catch tank) aby pozbyć się dostawania się par olejowych przez odmę. Z tego co widze to masz auto z 96r a zdjęcie jest z silnika poliftowego bo ma czujnik ciśnienia na tej plastikowej róże dolotowej a nie jak przed liftem w ECU,a ten czujnik pod rurą to czujnik temperatury powietrza w kolektorze ssącym G72 odma do turbo ma się wten sposób ze puszcza olej w turbo które ten olej podaje dalej przez intercooler i dociera az do EGR'a gdzie w połączeniu z sadza z wydechu którą puszcza EGR do dolotu powstaje gęsta smola która zabija kolektor ssący
  16. Wyczyscić nie zaszkodzi lecz za jakiś czas olej w dolecie znów zagości Jak nie dostanie się przez samo turbo to pary olejowe pójdą przez odme
  17. Wyciek na pewno jest z tego miejsca. Wszystko juz prawie rozebrane zostało wyciagnac pompę oleju i wałek wyrównoważający. Lecz nie wiem w którym miejscu jest miejsce na blokadę tego wałka aby go ustawić w tym samym miejscu. Wysłane z telefonu stacjonarnego.
  18. Panowie robię z znajomkiem jego 2.5 V6 zrzuciliśmy już kołyskę dolną michę lecz nie wiemy jak ustawić wałek. Są jakieś blokady czy coś ? A i czy gorna część miski wyjdzie jak nie rozbieraliśmy przodu ? Posiada ktoś jakieś materiały pomocnicze i byłby skłonny się nimi podzielić ??? Z góry dzięki za info
  19. Na dobry poczatek sprawdź gumowe łączniki pomiędzy tą plastikową rurą a kolektorem. Chodzi Ci o uszczelkę pod sciek olejowy z turbo ?? jesli tam to ona nie ma nic do tego.
  20. Po logu 011 widać ze masz nieszczelność w dolocie. A przy się BS 011 sztanga sie podnosi ? I jak przyspieszasz nie slychac szumu powietrza cos jak odrzutowiec ? Wysłane z telefonu stacjonarnego.
  21. 011 dynamiczne.
  22. masz log 011 moze ??
  23. A co jak np u mnie po zakupie wymienialem filtr i ktoś wczesniej tak go zakręcił że bez wkręcenia górnej części w imadło i klucza lańcuchowego do filtrów olejowych się nie obeszło ?? też dasz radę na aucie zmienić ?? po wymianie wystarczyło zalać filtr przez zasilanie aż powrotem się przeleje i zalozyć węże i jara z pół obrotu
  24. Ja mam UK-NSI i test zegarów idzie aż miło a rok mej fury to 96. Jedyne co nie da rady zrobić to bs 011 Wysłane z telefonu stacjonarnego.
  25. Ściąg vcds lite 1.0 witaminka i masz w pełni sprawnego vaga. A4-Tomek jaki masz licznik ? VDO czy Uk-nsi ? Wysłane z telefonu stacjonarnego.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.