Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bartollo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bartollo

  1. Kolego zamienie się na tą pompe 107 J w zamian dam Ci pompe z mojego AFN'a P:P
  2. Bartollo odpowiedział(a) na rollek temat w 1.9TDI
    A jak masz ustawiony kąt wtrysku ? mi tak stukał na mocno późnym zapłonie. Sprawdź jeszcze cisnienie oleju
  3. Masz moze endoskop na stanie ? zeby zajrzeć w cylindry ? moze coś się dostało z turbo w dolot i kawałki powbijały w gniazda zaworowe.
  4. W 1z/ahu zaworek jest tak prosty ze popsuć jedynie się w nim moze sprężynka (pęka ) na forum jest instrukcja jak zregenerować.
  5. Nieszczelność w dolocie Posprawdzaj cały dolot.
  6. Bartollo odpowiedział(a) na dbprezes temat w 1.9TDI
    Miałem OCT i było elegancko Na zime powrót do serii Jak dasz odmę w dół to pary które się wydobywają z odmy np w korku mogą trafiać do kabiny. Najlepiej było by zrobić odpływ z OCT do miski, wtedy by był lux
  7. Dziwne ze i n18,n75 i wtrysk mają błąd z opisem przerwa lub zwarcie do masy. Ja bym poszukał po instalacji najpierw. Mialem kiedyś akcje w Citroenie Jumpy przez zwarcie na kablach od wstecznego paliło bezpiecznik i od razu na kompie bląd od przepływki ASR ESP ABS -przerwa lub zwarcie do masy po przecięciu kabla od wstecznego i wsadzeniu innego bezpiecznika błędy się usuwały. A gdy był spalony to błąd był stały.
  8. Sztanga w 1z nie będzie chodzić po "przygazówce" z powodu braku zmiennej geometrii rozbierz n75 i zobacz jak wygląda spręzynka. A logi wrzuć tak jak kolega napisał zapisane są w folderze gdzie masz zainstalowanego VAG'a w podfolderze o nazwie LOGS
  9. A jak puścisz noge z gazu i zaraz depniesz to idzie ?? chodzi w momencie zawiechy ? W AHU i 1z pęka często sprężynka w n75 wkłada się z długopisu i ogień
  10. Bartollo odpowiedział(a) na luka4f temat w 1.9TDI
    To ty chcesz czyścić geometrie czy regenerowć turbo raz piszesz o regeneracji a zaraz o czyszczeniu geometri turbo sam wyciągniesz i wyczyścisz opis jest na forum. Ale jak juz będziesz miał wżery na muszli to niestety za niedługo znów będziesz czyścił Wysłane z telefonu stacjonarnego.
  11. Według szpeców z Ingolstadt 7 bar
  12. Bartollo odpowiedział(a) na luka4f temat w 1.9TDI
    Regenerowane turbo jak będziesz o nie dbał (wymiana oleju na czas, nie katowana na zimnym, i nie gaszenie na gorącym odrazu po kacie ) to posłuży podobnie jak ori Zrób opcje PRO czyli rozpołowią ci ją wyważą doważą wirnik uszczelnią itp i masz spokój na lata Sztanga zaraz po odpaleniu powinna iść na max do góry sciąg węzyk i zobacz czy zasysa palca, jesli tak to geometria stoi jesli nie to musisz posprawdzać węzyki od pompy vakum przez N75 do samej gruszki
  13. OCT -Oil Catch Tank czyli zbiornik wyłapujący olej który puszcza odma w dolot.
  14. Na poczatek to polecam np rg 80/ns1 itp no chyba ze juz lataleś troszkę to coś mocniejszego typu Suzuki gs 500 Dr600 honda Cb 500 Kawasaki ER5 KLR 500 (silnik z Kwasaki GPZ) zalezy gdzie chcesz latać Jak tylko asfalt to cb gs itp a ja czasem z asfaltu chcesz zlecieć na szuter to jak najbardziej enduro (DR XL TT KLR itp)
  15. Bartollo odpowiedział(a) na luka4f temat w 1.9TDI
    Ściąg przewód z serwa zapal silnik i przyłóż palucha do przewodu jesli nie zasysa to albo albo pompa vacum padła albo przewód lecz jak zasysa to niestety serwo wyszło. Vag nic nie pokaże brak jakiegokolwiek czujnika od vacum i podcisnienia.
  16. Bartollo odpowiedział(a) na PiXX temat w 1.9TDI
    Po logach widać ze masz przeładowanie. Wiec tylko geometria w turbo do czyszczenia. A to na foto to jest zaworek zwrotny serwo. Wysłane z telefonu stacjonarnego.
  17. Bartollo odpowiedział(a) na PiXX temat w 1.9TDI
    Podłącz VAG'a blok 011 i przełącz na BS i wyjdź z auta i obserwuj sztange jaki ma ruch i zakres.
  18. Czujnik ciśnienia doładowania jest w ECU to chyba zmienili Ci n75 (zawór regulacji doładowania) vag i logi i będzie wiadomo. Kod silnika to 1z bądź AHU ? Wysłane z telefonu stacjonarnego.
  19. Bartollo odpowiedział(a) na tomekhxc temat w Audi A4 B5
    Ja mam w przedlifcie kiere z b6 i jedyne co potrzebowałem to redukcja i trochę wolnego czasu
  20. Bartollo odpowiedział(a) na Piotrm1991 temat w 1.9TDI
    Po silniku tez slychac ze obroty skaczą? Bo przez ta muzykę nic nie słychać. Podłącz vaga i posprawdzaj bledy napięcie rsw dawkę itd. Wysłane z telefonu stacjonarnego.
  21. To z którego roku masz tego AFN'a :)u mnie 96r zaworki sa zamienne. Wysłane z telefonu stacjonarnego.
  22. Na początku tematu kolega napisał ze turbo wyczyszczone i grucha chodzi. I jak by bylo tak jak mówisz ze lopatki maja pelne rozwarcie to by bylo przeładowanie a po logach widać ze ma niedoładowanie. Wysłane z telefonu stacjonarnego.
  23. Zamień n75 z n18 przełóż wezyki zaraz przy ścianie grodziowej tzn od n75 daj w miejsce tego gdzie jest podciśnienie od obiegu zamkniętego. I przejzyj caly dolot. auto masz po jakims programie ? Wysokie masz doładowanie wymagane u mnie AFN'ie mam nie cale 2000mbar Wysłane z telefonu stacjonarnego. ---------- Post dopisany at 07:15 ---------- Poprzedni post napisany at 07:15 ---------- Wysłane z telefonu stacjonarnego.
  24. Bartollo odpowiedział(a) na bbabik87 temat w 1.9TDI
    Silnik myjka nie bardzo za duże cisnienie wepchnie wodę w każdą szczelinę i kostkę lepiej popsikać plynem do mycia silników i spłukać z wiadra bądź za pomocą szlaufa ogrodowego. Kolego vp-tdi a moze kolega chce precyzyjnie określić miejsce wycieku oleju i dlatego myje silnik jak nie uzyje mocnej chemii to nic sie nie stanie. Wysłane z telefonu stacjonarnego.
  25. Bartollo odpowiedział(a) na PiXX temat w 1.9TDI
    Wysokie przeładowanie. Albo rozbieraj turbo czyść geometrie albo daj jej trochę w palnik aby sie turbo rozruszalo i nie stosuj PSJ a nie będziesz mial problemu z suszarką Wysłane z telefonu stacjonarnego.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.