Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bartollo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bartollo

  1. Kolego się siej tutaj herezji, rafaelle najprawdopodobniej ma silnik na pompie:wink: Do sprawdzenia przewody paliwowe i wymiana filtra paliwa. Możesz mieć zapowietrzony układ, sprawdź czy nie śmierdzi ropą pod maską Przecież AJM jest na pompkach. A masz ASR?
  2. Bartollo odpowiedział(a) na Bartollo temat w Audi A4 B5
    Nic nie grzebane. Dopiero jutro będę tarcze i łożyska zmieniał i chyba wieńce, bo wydaje mi się ze się lewy wygiął przez kamień który jakoś dostał się pomiędzy tarczę a osłonę lub jest to kawałek osłony na tarcze, która nadmiernie skorodowała. W każdym razie coś tam wpadło ale już tego tam nie ma. Jutro będę się z tym bawił. Wieńce ABS polecasz ori czy zamienniki ??
  3. Bartollo odpowiedział(a) na Bartollo temat w Audi A4 B5
    VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Po logu widać ze coś jest z tylnym lewym, Ale prawy także coś babra mam rację ?
  4. Bartollo odpowiedział(a) na Bartollo temat w Audi A4 B5
    Ale błędu czujnika nie wywala.
  5. Bartollo opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam dziś pojawił mi się błąd 597 - "Nieprawidłowe sygnały z czujników kół". I nie wiem co z tym fantem zrobić. A chciał bym się tym zająć jak będę wymieniał tarcze i klocki. A i ABS stał się nadwrażliwy tzn pedał jest twardy i po delikatnym naciśnięciu czuć po pedale ze pompa juz gra i to nie zależnie od prędkości czy to 20km/h 80km/h czy 150km/h.
  6. Najprościej popatrz gdzie kabel wchodzi w bude wyciągasz tą gumową uszczelke i masz wtyczke:P
  7. Źle mnie zrozumiałes kolego Albo ja chooojowo napisałem Odpowiadam sam sobie na pytanie W przedlifcie i polifcie tarcze są takie w które wbija się bieżnie łożysk a w quattro są same tarcze w których nie potrzeba wbijać łożysk i wieńców ABS
  8. Panowie mam pytanie jak w temacie, jutro jadę do sklepu po tarcze i klocki na tył ale zastanawiam się czy w przedlifcie sa tak jak w polifcie tzn razem z łożyskami ?? i trzeba zbijać wieniec ABS i wkładać na nowe czy są to tarcze zwykłe które wkłada sie na piaste i wsio Za wszystkie odpowiedzi z góry dziekuje PS : Jesli był taki temat to przepraszam Nie użyłem szukajki
  9. Znajomy wyciagał takimi szczypcami wygietymi ( coś jak te http://infobot.pl/r/2e6U ) na przeciw wagę. Ale jak masz zamiar go wymienić to go rozwal w choooy Nie wiem czy w a4 jest tak jak w A6, tzn nie wiem czy siedzi tam miedziana tulejka w zwrotnicy i w to wchodzi czujnik A odległość w a6 czujnika od koronki to 0.25mm, w praktyce wygląda to tak jak by czujnik prawie dotykał koronki
  10. Bartollo odpowiedział(a) na aNN94 temat w 1.9TDI
    W sumie teraz mi się przypomniało ze AHU od bodajże 98r miały dwumas. I kolega moze mieć racje. Gdzieś na forum pojawiła sie taka wzmianka. Ale ile w tym prawdy to nie wiadomo. Ps : Kolego nie spinaj sie tak
  11. Sorry za wprowadzenie w błąd. Zapomniałem ze w A4 jest wciskany czujnik w zwrotnice a nie do niej skręcany. Ale to nie zmienia faktu ze prawdopodobnie go uszkodziłes. Podlącz vaga i zobacz czy to ten czujnik padł
  12. Zapewne problem z kostką pod siedzeniem Nawet jak ją podłączyłeś to aby kontrolka zgasła wymagane jest podłączenie VAG'a i skasowania błedu
  13. Przyśpieszając na 4 z 1200obr/min zabijasz dwumas taka mała uwaga
  14. Zrzuć osłonę paska i zobacz ręką czy jest za mocno napięty Zazwyczaj jak jest za mocno napięty to świszczy.
  15. Bartollo odpowiedział(a) na aNN94 temat w 1.9TDI
    1z i AHU mają zwykłe koło zamachowe Sprawdź jaki kod jest na pokrywie paska rozrządu i na bloku a i na wlepce w bagażniku
  16. Na 100% uwaliłeś czujnik ABS. Rzadko spotykałem się z tym żeby po odkręceniu śrubki mocującej czujnik do zwrotnicy czujnik wychodził w całości. Podłącz Vag'a i zobacz czy na pewno jest błąd tego czujnika,następnie rozwal go młotkiem i śrubokrętem,wygrzeb wszystko co po nim zostało wyczyść otwór w który wchodzi czujnik papierem ściernym, nasmaruj i wsadź nowy przykręć z czuciem śrubkę i po robocie a i wyczyśc z rdzy wieniec ABS'u
  17. Bartollo odpowiedział(a) na fred123411 temat w 1.9TDI
    To popatrz czy zaworek odcinajacy paliwo się otwiera.
  18. Prawy przód czyli w twoim wypadku strona kierowcy
  19. Czujnik przedni prawy -obwód otwarty lub zwarcie do plusa. Także wyciągal bym go i zobaczył czy nie ma na nim opiłków metalu i czy wieniec na przegłubie jest cały. I czy czasem w kostce nie ma wody A po następnym odpaleniu jak zgasnie to ABS jest??
  20. Bartollo odpowiedział(a) na fred123411 temat w 1.9TDI
    Sprawdź czy podaje napięcie na zaworek N109 albo podaj plus bezpośrednio na zaworek. Dobrze by było jak byś podpiął vaga i sprawdził co tam wypluje A takie głupie pytanie --> wacha jest ?? u kumpla golfie 3 1z tez niby pokazywał 1/4 baku, a tak naprawdę sucho było (pływak się zawiesił) ile my kombinowali żeby go zapalić, aż w końcu chcieliśmy filtr paliwa wymienić, wyciagamy a tam prawie sucho było. Po dolaniu paliwa do baku i nalaniu do filtra, psikneliśmy plaka w kolektor zapalił od szczała
  21. To zależny od Ciebie ja bym wymienił kpl i miał z głowy na 60 tyś Ogolnie cięzko jest ocenić faktyczny stan zuzycia rozrządu. Pasek nawet który wygląda na prawie nowy tez może się zerwać albo pogubić zęby a w dieslu wiesz czym to grozi. Za około 600zl masz konkret kpl rozrząd
  22. Bartollo odpowiedział(a) na henry102 temat w 1.9TDI
    Wydaje mi się ze to raczej nie ten dział
  23. i dużo by się wyjaśniło
  24. Dla zainteresowanych 2.5 TDI V6 opisany jest w "Poradnik auto swiat" artykuł nosi tytuł "Nieudany silnik VW:2.5 TDI V6"
  25. Pozdro dla użytkownika pomarańczowej b5 avant 2.5 TDI na DJ tablicach jeżdżącego bardzo często po kamiennej:P POZDROOO i zwolnij trochę bo czasem trudno Cię dojść

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.